Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Evi Avstrijci pa dvigujejo kazni če se ne držiš karantene.
Veni si lahko samo:

- da opraviš najnujnejše nakupe
- da greš na delo
- če pomagaš drugim

Če te najdejo veni od 600-3600€.

Če ima podjetnik odprto trgovino, gostilno, itd je prvič vsaj 3k naslednjič 30k.

200 - 1500€ če policiji ne dovoliš da te preiščejo, da bi našli vzrok zakaj si veni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.780
2.670
113
Kaj bo iskal če imaš spisek za v trgovini pri sebi? Mal neumno. Pa še ogroža te s tem ko te preiskuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Tega makedonskega infektologa ne poznam, ampak ta video je pač poln neumnosti.

Kaj čmo, vse izredne razmere so izvrstno gojišče teoretikov zarot, zato si ne delam utvar, da bi bilo na tem forumu kaj drugače.

Ena dobra stvar pri tem je, da bodo po umiritvi razmer vsaj anticepilski sončki verjetno pospravljeni na povodec.
Kaj pa vem, oziroma sam ne morem zagovarjati stvari, ki jih ne poznam dobro. Rad pa slišim drugo mnenje in ta strokovnjak ni govoril o nobeni zaroti ipd. Rekel je, da je virus nekoliko bolj kužen kot sicer, da pa svet ustvarja preveč panike.
Tudi številke nekaj govorijo, 40% vseh obolelih (zaznanih) je v Italiji starejših od 70 let. Najbrž vsi okuženi, ali ki so bili v stiku z virusom, od te starejše populacije, niso rabili pomoč. Pa nemogoče je da virus išče samo stare in le njih poizkuša okužiti, ki so zagotovo manj mobilni kot preostala populacija in jih je precej manj. Kaj nam to pravi? Naj se vsak sam vpraša.

Zdravstveni stroki zaupam, samo sedaj ta deluje v abnormalnih razmerah. Sedaj da se pri nas pojavi kak doktor in pove podobno, kar pravi Makedonec, ga takoj medijsko linčajo. Takoj bo morilec naših svojcev, staršev, starih staršev... Vsak novi umrli mu bo pripisan. Kdo si upa stopiti nasproti dirjajoči čredi?

Politiki si bodo manili roke. Saj delamo samo to kar narod (predvoden s paničarji), hoče. Vse zapreti, vse ustaviti.... To je najlaže, ne prevzemeš nobene odgovornosti, greš prosto s tokom naprej.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

jest5

Guru
18. avg 2007
25.317
-8.446
113
To napiši strokovnjakom iz Oxforda. Pa s tistimi svojimi diplomami in nazivi naj si obrišejo tazadnjo namesto s sekret papirjem, ki ga sedaj kronično primanjkuje. :valjamse:
Diploma še ni zagotovilo, da ne stresaš neumnosti.
Dogajanje na terenu kaže, da je ta študija faljena. Še kaj?

P.S. Se slišiva čez 2 meseca, bova takrat rekla kdo je imel prav ok?
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
jebal te srbski rek. Če testiraš dan za dnem tisoče ljudi in imaš povprečno 10% okuženih, od kje za boga dobiš 50% populacije ven?

Mater debatiral bi rad o tem kako so brezvezni ukrepi zraven ti pa še osnovnošolska matematika predstavlja nepremostljivo prepreko.
Poglej moj prejšni post, malo višje gori. Tam je omenjene neka matematična uganka povezana z Italijo. Ker si izvrsten matematik, jo boš z levo roko razvozlal in nas razsvetlil s številkami.

Najbrž mi res matematika predstavlja težavo, ker po osvojenih nekaj Vegovih priznanj v osnovnošolskih klopeh, sem se odločil da uberem življenjsko pot v čisto drugo smer. Jbt ga, snovi več nisem utrjeval, se posipam s pepelom.
 
Nazadnje urejeno:

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.073
1.281
113
Evi Avstrijci pa dvigujejo kazni če se ne držiš karantene.
Veni si lahko samo:

- da opraviš najnujnejše nakupe
- da greš na delo
- če pomagaš drugim

Če te najdejo veni od 600-3600€.

Če ima podjetnik odprto trgovino, gostilno, itd je prvič vsaj 3k naslednjič 30k.

200 - 1500€ če policiji ne dovoliš da te preiščejo, da bi našli vzrok zakaj si veni.

Upam, da podobno pride k nam. Cakam pred mullerjem, moja nakupuje. Folk hodi ven z 1 Cokolinom v roki, otrokom hodijo po igraco za par eur, skratka bedarije, brez katerih se da zivet. Pa seveda nesme samo en not, cela familija stirih mora po en cokolino.
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Rad pa slišim drugo mnenje i ta strokovnjak ni govoril o nobeni zaroti ipd. Rekel je, da je virus nekoliko bolj kužen kot sicer, da pa svet ustvarja preveč panike.

Zdravnik je leta pred vsemi zdajšnjimi zdravniki po znanju in izkušnjah, kar je tudi dokazal v intervjuju. Je pa na začetku in na koncu sunil mimo, ko je skušal enačiti koronavirus z gripo (primerjaj R0, nalezljivost, hospitalizacijo, smrtnost obeh..), oz. da to ni bolezen za karanteno (SARS je bil pa kaj?!)
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Poglej moj prejšni post, malo višje gori. Tam je omenjene neka matematična uganka povezana z Italijo. Ker si izvrsten matematik, jo boš z levo roko razvozlal in nas razsvetlil s številkami.

Najbrž mi res matematika predstavlja težavo, ker po osvojenih nekaj Vegovih priznanj v osnovnošolskih klopeh, sem se odločil da uberem življenjsko pot v čisto drugo smer. Jbt ga, snovi več nisem utrjeval, se posipam s pepelom.

Ti ne da mešaš hruške in jabolka ampak hruške in tampone.
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Še dnevna doza panike:
Slovenija: 50 novih okužb (za 2 so sporočili laboratoriji v tujini), 1 mrtev, 1243 testov.
ZDA: 11,000 / 200 mrtvih
Španija: 5,500 / 450
Nemčija: 3,000
Nizozemska: 850
Švica, Belgija, Portugalska: 600

Kako, da imata Švica (10,000) in Avstrija (5,000) toliko okužb?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kako, da imata Švica (10,000) in Avstrija (5,000) toliko okužb?
Tudi zato:


Krivi za prenos v Skandinavijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Aja, če bo še kdo citiral "priznanega" doktorja Trampuža, ki dela v "prestižni kliniki" v Berlinu (in v bistvu skrbi zato da se "implantati" ne zagnojijo)


dr. Trampuž (7. marca 2020):

ET9YL_fX0AATDFv.jpg

ET9YL_WXYAER5GE.jpg
 
  • Jezen sem
Reactions: navlixx