Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Povp starost umrlih zdravih, torej kjer je bil samo kovid vzrok.
Saj je tudi pri tistih z drugimi boleznimi bil samo covid vzrok za smrt, saj bi, če se ne bi z njim okužili, brcali po temu planetu še naprej. Res so bolj "dojemljivi" na covid in vse njegove posledice, seveda ampak to pač še ne pomeni, da lahko potem rečeš "covid ni vzrok smrti".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113
Poglej si oni video no, saj ni dolgi :)

zanimiva “finta”, povp starost umrlih je NAD pricakovano zivljensko dobo. Dotakne se tudi izjave vodilnega kardiologa o onkoloskih bolnikih, koliko bo zrtev zaradi tega
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.408
5.388
113

Avstrijski parlament je prižgal zeleno luč predlogu zakona, s katerim namerava vlada s februarjem za vse odrasle uvesti obvezno cepljenje proti covidu-19. Podprli so ga z veliko večino, 137 poslancev je glasovalo za, le 33 proti, 13 pa se jih je vzdržalo. Gre za najstrožji evropski cepilni protokol – izjema bodo le nosečnice in tisti, ki se ne morejo cepiti iz zdravstvenih razlogov. Pred glasovanjem se je v parlamentarnih klopeh vnela burna razprava, na Dunaju pa so se zbrali tudi protestniki. Parlament je nocoj sprejel tudi strožje kazni za kršitelje ukrepov, inšpektorji bodo lahko podjetje zaprli tudi za ves teden.
 
  • Jezen sem
Reactions: jonny77

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Nikjer nisem zasledil tega
Kaj pa orgonski androidi in polivanje kisa? To nič ne hasne za covid?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.201
5.584
113
Israeli vaccine advisor: “We have made mistakes”
Professor Cyrille Cohen talks herd immunity and his pandemic regrets

Professor Cyrille Cohen is head of Immunology at Bar Ilan University and a member of the advisory committee for vaccines for the Israeli Government. In a wide-ranging and forthright interview, the Professor tells Freddie Sayers:

  • The Green Pass / vaccine passport concept is no longer relevant in the Omicron era and should be phased out (he expects it to be in short order in Israel)
  • He and his colleagues were surprised and disappointed that the vaccines did not prevent transmission, as they had originally hoped
  • The biggest mistake of the pandemic in Israel was closing schools and education
  • Widespread infection is now an inevitable part of future immunity — otherwise known as herd immunity
  • Omicron has accelerated the pandemic into the endemic phase, in which Covid will be “like flu”


video
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113
"V zvezi s tem: zadevi res ne zaupam v celoti. To cepljenje nam je preprosto vsiljeno in to se mi ne zdi sprejemljivo. Dovolj zgovorni so tudi podatki, ki so dostopni vsem, kaj se po svetu dogaja med športniki, ki so se cepili. Porast stranskih učinkov nikakor ni zanemarljiv. Navsezadnje gre tudi za načela, čeprav je bilo ob sprejeti odločitvi hudo in stresno," je za omenjeni časnik povedal Bauer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Valda je vsiljeno, če vas je pa še vedno tolko bedakov, ki ostalim pravljice pripovedujete in se potem ne cepijo.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.212
3.367
113
Bedak si ti, ker nočeš dojet, da če bi to "cepivo" delovalo tako, kot cepiva delujejo, danes sploh nebi bilo dileme in bi že zdavnaj končali to zgodbo. Tako si pa na plaži z neučinkovito sončno kremo in veš, da ni vredna pol qurca in kričiš na ostale, naj se vendar namažejo z njo, da bo začela učinkovat na tebe, ker družno lahko dosežete, da bo zares začela delovat.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.441
4.545
113
V luči Omikrona je siljenje v PCT pogoje in cepljenje popolnoma brez veze.

Pred očmi so mi zboleli popolnoma vsi. Necepljeni, cepljeni 2x, cepljeni 3x. Potek bolezni zelo podoben pri vseh, razen, da so bolj športni tipi imeli v povprečju težjega, ni pa neko pravilo.

Zakaj jest recimo nisem zbolel nimam pojma. Vsi okoli mene so, kot tudi večina firme.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.314
3.414
113
Isto pri meni, prebolevniki 2 dni vročine, jaz pa 3x cepljen samo malo teklo iz nosa.
Ti plastični testi pa so itak brezveze, ne pokažejo nič,
Tisti od katerega so se pa nalezli pa je pozitiven.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113

Najbolj zgodovinsko revolucionaren narod evrope se poskusa iti fašizma?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Bedak si ti, ker nočeš dojet, da če bi to "cepivo" delovalo tako, kot cepiva delujejo, danes sploh nebi bilo dileme in bi že zdavnaj končali to zgodbo. Tako si pa na plaži z neučinkovito sončno kremo in veš, da ni vredna pol qurca in kričiš na ostale, naj se vendar namažejo z njo, da bo začela učinkovat na tebe, ker družno lahko dosežete, da bo zares začela delovat.
Tako primerjavo lahko napiše (in spodaj lajka) samo k*ete*. Žal....
Ker to samo vi vete od kdaj je od sonca opečena koža nalezljiva bolezen.