Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

2. okt 2007
3.575
2.028
113
Ne, cepila se je zaradi odhoda v tujino!
In cepila bi se lahko z drugimi cepivi. Je pač izbrala sama!

to pa je zelo zavržen odgovor...

Seveda je izbrala cepivo, s katerim je najhitreje izpolnjevala pogoje. In sedaj bo sama kriva za svojo smrt :sprasujemse: , ker je zaupala stroki in ker je nihče ni opozoril, naj se raje cepi s mRNA cepivi. Bolano razmišljanje, da je revica sama kriva.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
to pa je zelo zavržen odgovor...

Seveda je izbrala cepivo, s katerim je najhitreje izpolnjevala pogoje. In sedaj bo sama kriva za svojo smrt :sprasujemse: , ker je zaupala stroki in ker je nihče ni opozoril, naj se raje cepi s mRNA cepivi. Bolano razmišljanje, da je revica sama kriva.
Bi pa še pozval znane nabijalkote tu gor, tko leve kot desne k posipanju s pepelom. Prve zaradi korektnega poročanja stroke, druge pa zarad blatenja Katje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
to pa je zelo zavržen odgovor...

Seveda je izbrala cepivo, s katerim je najhitreje izpolnjevala pogoje. In sedaj bo sama kriva za svojo smrt :sprasujemse: , ker je zaupala stroki in ker je nihče ni opozoril, naj se raje cepi s mRNA cepivi. Bolano razmišljanje, da je revica sama kriva.
Debelo laž si napisal. Vseskozi so govorili da Jannsen ni priporočljiv za mlajše. Res pa v tistim v centrih za cepljenje dol visi kaj piše na cepivih.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Debelo laž si napisal. Vseskozi so govorili da Jannsen ni priporočljiv za mlajše. Res pa v tistim v centrih za cepljenje dol visi kaj piše na cepivih.
Japajade. Da JJ ni priporočljiv za mlajše sem prvič slišal šeli po njeni smrti. Sem pa slišal Logarjevo, ki je razlagala, da so vsa cepiva varna. In zakaj so jo potem cepili z JJ, če ni priporočljivo za mlajše? In ne, da niso priporočali, še vzpodbujali so cepljenje z JJ. Še po njeni smrti je vlada na hitro zvečer še naročila 100.000 doz JJ, se jim je mudilo da se naroči še preden za smrt izve širša javnost. Žena tistega diplomata pa ni spadala ravno med mlajše, pa je ravnotako umrla. Kako pa to?
En državljan, ki se gre cepit ne more poznat vseh izjav vseh "strokovnjakov", da se sedaj obešate na to, da je nekoč nekje en rekel da ne priporočajo JJ mlajšim. Je bilo večkrat rečeno, da so vsa cepiva varna.

brane_new Kaj lažeš, ni nameravala v tujino, ravno je dobila službo, do katere bi morala it z avtobusom - kjer je obvezen PCT - tako je povedal oče.
Imamo kak dokaz da si je cepivo izbrala sama? Da se ni samo postavila v vrsto - pa kar ji dajo - dajo?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Ampak ti si pa tud ena papiga ratu.

Na organ mi gre ponavljanje ene in iste mantre vaci-nacijev, da se bo epidemija končala z precepitvijo celotnega prebivalstva.
Če bi cepljenje preprečevalo prenose potem bi to bilo razumljivo in celo potrebno. Ampak..........

Če bi pocepili vse nad 60 (obvezno) bi ne bilo občutne razlike (v hospitalizacijah), če v dodamo še generacije od 12 dalje.
Trenutna ideja je pač, da poskrbimo, da se ne zafila zdravstva z kovidom, da ostane dovolj "prostora" za reden program.
Vsi hospitalizirani pod 60 ne predstavljajo neke občutnega % v celotni masi.
Kogar je pa strah long covida in morebitnih posledic ima pa cepivo več kot na voljo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Debelo laž si napisal. Vseskozi so govorili da Jannsen ni priporočljiv za mlajše. Res pa v tistim v centrih za cepljenje dol visi kaj piše na cepivih.
Japajade. So govorili mogoče po gostilnah, v cepilnem centru, kjer so jo cepili očitno tega niso vedeli, sicer ji nebi dali tega cepiva.
Js sm do takrat slišal samo Logarjevo (in druge..) ki so trdili da so vsa cepiva varna.

Če so pa vedeli, da je JJ nevaren za mlade, pa ga za mlade niso prepovedali, so pa lepo krivi za njeno smrt.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.462
113
kod Džej-Zija
Na organ mi gre ponavljanje ene in iste mantre vaci-nacijev, da se bo epidemija končala z precepitvijo celotnega prebivalstva.
Če bi cepljenje preprečevalo prenose potem bi to bilo razumljivo in celo potrebno. Ampak..........

Če bi pocepili vse nad 60 (obvezno) bi ne bilo občutne razlike (v hospitalizacijah), če v dodamo še generacije od 12 dalje.
Trenutna ideja je pač, da poskrbimo, da se ne zafila zdravstva z kovidom, da ostane dovolj "prostora" za reden program.
Vsi hospitalizirani pod 60 ne predstavljajo neke občutnega % v celotni masi.
Kogar je pa strah long covida in morebitnih posledic ima pa cepivo več kot na voljo.
Me prav zanima, kjer si vaci-naci mantre o koncu epidemije s precepitvijo slišal. Od delte dalje je bolj ali manj jasno, da to ne drži in tega skoraj nihče več niti ne trdi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
V celi EU je uradno potrjenih šest smrti kot posledica cepljenja. To je povedal prof. Štrukelj na eni od zadnjih tiskovnih konferenc. Torej so cepiva res zelo varna.
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Debelo laž si napisal. Vseskozi so govorili da Jannsen ni priporočljiv za mlajše. Res pa v tistim v centrih za cepljenje dol visi kaj piše na cepivih.

če so govorili, zakaj pa niso prepovedali cepljenje mlajših z J&J, pa bi še revica danes bila med živimi.... žal je bolj zaupala stroki, ki je potem imeli vpliv, da se je cepljenje skoraj ustavilo. Če ne bi bilo tega tragičnega primera, bi sedaj imeli bistven večjo precepljenost, kot pa je in se še jeb*** s tem virusom...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Katera država ima j&j še na dnevnem redu ?
Če se ne motim, so ga od polovice leta pridno ukinjali, skupaj z AZ.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Kaj lažeš, ni nameravala v tujino, ravno je dobila službo, do katere bi morala it z avtobusom - kjer je obvezen PCT - tako je povedal oče.
Imamo kak dokaz da si je cepivo izbrala sama? Da se ni samo postavila v vrsto - pa kar ji dajo - dajo?
Ne seri klamf.
On sploh ni vedel da se je cepila.