Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Pri nas ne rabiš maske v hotelu, gostišču in podobnih stavbah, če vstopaš s PCT potrdilom in storitev vključuje tudi prenočitev.

Ja sem opazil, ampak hotel sem komentirati kako imajo nekateri dvojna merila za Slovenijo in tujino.
V tujini se znajo sprijazniti z vsem pri nas je pa vse slabo pa čeprav je ukrepov precej manj.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.312
6.528
113
Verjetno niso imeli 160+ dni policijake ure in deca iz šol več kot leto dni, ter si s tem zapravli zaupanje ljudi
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.460
8.936
113
19. jul 2007
2.762
1.493
113
"Zanimivo" dogajanje v USA, zelo strm dvig "delte".
Vprašanje je, kje se bo ustavilo (ker se bo ustavilo), ter kako bodo sledile (če bodo) hospitalizacije in smrti.

Za kontekst, Lousianna je imela 5600 okužb v enem dnevu (pri populaciji 4.65 mio), kar bi pomenilo za Slovenijo 2400 okužb v enem dnevu.

20210725_220157.jpg
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.556
271
113
KSZ

bil nekaj dni v Portorožu in zgleda, da količina virusa med ljudmi ni več omembe vredna, bila kar gužva, ampak maske ne nosi nihče na ulici, raja pa en mimo drugega...pa ne vem, če so že vsi cepljeni al kako..

brez maske na ulici? ljudje v skupinah?mater, kako neodgovorno. in to v portorozu? priznej, da si se sel mal na bone razvajat?

hvalabogu, da ljudje spoznavajo resnico okol te malo hujse gripce, in si ne pustijo kvarit prisluzenega dopusta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in darjan

B81

22. jul 2007
34.460
8.936
113
Ja, grem vsako leto večkrat, zdaj pač na bon ja. Ne vem, v čem je zdaj problem, ampak glavno, da ti veš, ki bona ne boš koristil...

Pa ne bluzi o skupinah pa sem in tja, kar sem hotel povedat, je to, da se ljudje niti malo ne pazijo. Zgleda, da so/ste vsi imeli tisto res blago obliko, jaz npr. se 2 dni nisem mogel javljat na telefon iz službe, ker nisem imel zraka, da bi se pogovarjal, pa mi lih ni vseeno, če fašem še enkrat, ko še vedno nisem isti in da vonja še vedno nimam...ampak ok, ti si bolj terminator, tak da tega ne razumeš. Aja pa še vedno zase trdim, da sem imel blažjo obliko.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
To pa ne bo držalo. Januarja so v strokovni skupini še trdili, da cepivo ščiti 90+% proti okužbi.

No razen če so lagali.

Ene 20 let bo še trajalo, da boš prišel do stopnje, ko ti bo potegnilo, kaj so to različni sevi virusa, ter na katere seve se nanašajo določene izjave.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.556
271
113
Ja, grem vsako leto večkrat, zdaj pač na bon ja. Ne vem, v čem je zdaj problem, ampak glavno, da ti veš, ki bona ne boš koristil...

Pa ne bluzi o skupinah pa sem in tja, kar sem hotel povedat, je to, da se ljudje niti malo ne pazijo. Zgleda, da so/ste vsi imeli tisto res blago obliko, jaz npr. se 2 dni nisem mogel javljat na telefon iz službe, ker nisem imel zraka, da bi se pogovarjal, pa mi lih ni vseeno, če fašem še enkrat, ko še vedno nisem isti in da vonja še vedno nimam...ampak ok, ti si bolj terminator, tak da tega ne razumeš. Aja pa še vedno zase trdim, da sem imel blažjo obliko.

ne skrbi, tud jest bone kurim.

ja lej, verjamem, da jo ne zelis se enkrat fasat po taki prebolelosti, tako se pac mirkej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in darjan
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ja, grem vsako leto večkrat, zdaj pač na bon ja. Ne vem, v čem je zdaj problem, ampak glavno, da ti veš, ki bona ne boš koristil...

Pa ne bluzi o skupinah pa sem in tja, kar sem hotel povedat, je to, da se ljudje niti malo ne pazijo. Zgleda, da so/ste vsi imeli tisto res blago obliko, jaz npr. se 2 dni nisem mogel javljat na telefon iz službe, ker nisem imel zraka, da bi se pogovarjal, pa mi lih ni vseeno, če fašem še enkrat, ko še vedno nisem isti in da vonja še vedno nimam...ampak ok, ti si bolj terminator, tak da tega ne razumeš. Aja pa še vedno zase trdim, da sem imel blažjo obliko.
In kje si fasal packarijo?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.408
5.388
113
Berem objavo kolegice iz Peruja. Maske povsod, policijska ura, cepila se je za dol pa ni pomagalo še vedno je morala PCR naredit. Ampak baje jim je lepo. Pri nas je bil pa fašizem še ko je morala z masko v trgovino dober teden dni nazaj. Kdo bi jo razumel.
V Peruju (in Južni Ameriki) imajo sicer večinoma Lambdo. In kitajska cepiva, ki naj ne bi bila dovolj učinkovita.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Ene 20 let bo še trajalo, da boš prišel do stopnje, ko ti bo potegnilo, kaj so to različni sevi virusa, ter na katere seve se nanašajo določene izjave.
Ti ba da ti bo potegnilo, da so današnje izjave točne toliko kot tiste izpred enega leta. Torej nič.
Pa da ti bo potegnilo, da nas s temi ukrepi samo nategujejo s ciljem da bo čimdlje trajalo, ter da nas bodo čimbolj privili.

Ti še kar verjameš, da je vladi več do tvojega zdravja, kot do svojega računa in slasti vladanja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen