Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Zato se pa jaz vracam ob ponedeljkih, recimo jutri :fredi:

Poleg tega to ni edina tocka za hitre teste. Na drugi, na parkiriscu rocne avtopralnice ni vrste, samo narociti in placati moras preko spleta. Jih je pa se nekaj drugih.

Fakin privoscljivc.
Se prav šišam brijam teste radim so pa res zanesljivi v nulo. Cepec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.266
1.932
113
FB_IMG_1627209142668.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Jutri se vračam iz čudovite Italije v Slovenijo. V državi, ki jo je Covid kao močno potolkel, sem lahko z družino počel vse kar sem želel brez, da bi me kdo spraševal po PCT pogojih, postavljal pogoje in podobne neumnosti. Ni mi bilo potrebno vsak dan spremljati novic, katero norost si je izmislila vlada ali lokalni šerif.

Če sem šel nekam notri, sem dal gor masko tako kot vsi ostali brez ene izjeme. Ostalih pravil ni bilo. Gostilne zunaj notri, dogodki, vse laufa, vse odprto vsem. Ko smo vprašali kje izvajajo hitre teste, ker ga rabimo za prehod meje, so se čudili in študirali, kje bi to še izvajali, saj oni tega ne rabijo več. Fajn.
Ena izjema je res bila in sicer dostop do notranjega dela kopališča je bil PCT pogoj. Dobil si zapestnico druge barve in, če se je kdo z nepravo barvo znašel notri (zunanji in notranji bazeni so povezani), so ga prijazno usmerili ven kopališki mojstri. Gužve nobene, prav čudovito.

Potem pa pogledam kaj je novega v zabačeni luknji od Slovenije, pa spet nove in nove omejitve, pravila, norosti in predvsem nejasnosti. Da te mine. Največji hec pa je, da smo že veš čas bolj omejeni od Italijanov in, da bomo kasneje enako ali bolj zaprti.

Na Rogli v hotelu noben ne nosi maske, niti na bazenu in savni. Edino kar te pri prihodu vprašajo o PCT in to je vse.

Berem objavo kolegice iz Peruja. Maske povsod, policijska ura, cepila se je za dol pa ni pomagalo še vedno je morala PCR naredit. Ampak baje jim je lepo. Pri nas je bil pa fašizem še ko je morala z masko v trgovino dober teden dni nazaj. Kdo bi jo razumel.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: erikson in jonny77

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.306
6.528
113
Tam vprasanja koliko infa dobijo, poleg uradnih medijev. Ce bi nase nekdo bral bi si mislil da so trupla po tleh…zaenkrat druzbeni mediji pripomorejo k resnici in ne kontra
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
KSZ

bil nekaj dni v Portorožu in zgleda, da količina virusa med ljudmi ni več omembe vredna, bila kar gužva, ampak maske ne nosi nihče na ulici, raja pa en mimo drugega...pa ne vem, če so že vsi cepljeni al kako..
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Na Rogli v hotelu noben ne nosi maske, niti na bazenu in savni. Edino kar te pri prihodu vprašajo o PCT in to je vse.

Berem objavo kolegice iz Peruja. Maske povsod, policijska ura, cepila se je za dol pa ni pomagalo še vedno je morala PCR naredit. Ampak baje jim je lepo. Pri nas je bil pa fašizem še ko je morala z masko v trgovino dober teden dni nazaj. Kdo bi jo razumel.
Pri nas ne rabiš maske v hotelu, gostišču in podobnih stavbah, če vstopaš s PCT potrdilom in storitev vključuje tudi prenočitev.