Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.867
3.894
113
Počasi bo primerov mišje mrzlice več kot je covida19, tako da pričakujem da se bo preusmerilo ukrepe po istih vatlih še v to smer. Pojavnost mišje mrzlice je namreč 10x višja od povprečja kar je tehnično čisto ok osnova za razglasit epidemijo in zapovedat maske na prostem! ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Ytbnd

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Počasi bo primerov mišje mrzlice več kot je covida19, tako da pričakujem da se bo preusmerilo ukrepe po istih vatlih še v to smer. Pojavnost mišje mrzlice je namreč 10x višja od povprečja kar je tehnično čisto ok osnova za razglasit epidemijo in zapovedat maske na prostem! ;)
Cepivo že imajo? Ker po tej novi revolucionarni tehnologiji bi ga lahko že zdavnaj naredili, še preden vse skupaj ekshalira v pandemijo.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.926
3.039
113
Počasi bo primerov mišje mrzlice več kot je covida19, tako da pričakujem da se bo preusmerilo ukrepe po istih vatlih še v to smer. Pojavnost mišje mrzlice je namreč 10x višja od povprečja kar je tehnično čisto ok osnova za razglasit epidemijo in zapovedat maske na prostem! ;)

Mrzlica se ne prenaša med ljudmi, kar je princip nošenja mask. Če boš pa čistil klet polno mišljega dreka potem jo pa le nosi.
V bolnicah. Trenutno imamo nekaj čez 700 aktivnih okužb v celi državi, pri tem pa čez 70 hospitaliziranih. Sedaj se bodo začela kazati dejstva, da se jih večina hospitaliziranih zaradi covid še vedno dejansko okuži med hospitalizacijo zaradi neke druge bolezni. Noben mi ne bo govoril, da sedaj vsaki deseti okuženi rabi hospitalizacijo ...

Običajno so ljudje hospitalizirani 7-10 dni po nastopu simptomov. Poglej koliko je bilo okuženih 10 dni nazaj pa boš videl %.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.226
5.599
113
Zdaj ne vem a se ti norca delaš ker če ne se niti ne čudim da ne razumeš nobenega zakona ali pa si nepismen.

Varnostnik lahko pri varovanju (trgovine) upoorabi za (kupca) ukrepe od 1 do 8 v prvem odstavku.

Ne more pa uporabit ukrepov od 4 do 8. proti uradni osebi ko pride v trgovino pri opravljanju svojih nalog.

Za tebe nepismenega slovenca pa lahko uporabi karkoli, ampak vidim da glede na razumevanje bi bilo brezpredmetno.
Žena ni dala in si rahlo tečen ?

Enačiš manjko maske s tem ?? Si kaj v sorodu z nepreklicno odstopljenim, da uspeš sproducirati takšne njemu sorodne misli ?

(1) Pri opravljanju nalog zasebnega varovanja sme varnostnik, če so ogroženi življenje, osebna varnost, premoženje, če je kršen red ali javni red na varovanem območju, uporabiti naslednje ukrepe:
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.867
3.894
113
Mrzlica se ne prenaša med ljudmi, kar je princip nošenja mask. Če boš pa čistil klet polno mišljega dreka potem jo pa le nosi.

A je pomembno od kje se okužiš? Pa mask nismo nosili ker bi nas bilo direktno strah prehlada, ampak baje ker nismo hoteli obremenit zdravstva/bolnišnic. Mišja mrzlica zahteva skoraj 100% hospitalizacijo, ki je v povprečju daljša kot za covid, zelo velika je verjetnost z zapleti (odpoved organov, potreba po intenzivni terapiji in diealiznem zdravljenju). Se nebi čudil če je trenutno v bolnišnicah več ljudi zaradi mišje mrzlice kot zaradi covida. Vsekakor pa bi morali biti po istih merilih "zelo zaskrbljeni" zaradi te bolezni sploh ker ima sezonsko pojavnost na vrhuncu čez poletje in je torej trenutno v porastu za razliko od covida ki je izginil.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Če bi mi kdo par let nazaj rekel, da bodo maske 'obvezne' znotraj in/ali zunaj, bi mu dal naslov najbližje psihiatrične ustanove.
Skupaj s Krekom gledata.
1 - poglej 27.1.2k20 poste ( https://www.alter.si/tema/covid-19-kitajski-super-virus.2671185/page-5#post-2881213 ) + eno prej in potem ... Kamelči je moral takrat pripomnit - nevarovalna maska ! :evil: Clio15 pa tudi in še ni si upal rečt mi, da sem za "Idrijo" ali drugo lokacijo :evil: ... ah kako se cajti menjajo :zavijazocmi: :valjamse: .... mogoče se motim, ma se mi zdi, da dr.CrackPot ni več direktor NIJZ ... :bonk: ali pa sem slabo videl podnapis na eni zadnjih novinar.konferenc pri Zapping-u po kanalih (lahko, pa tudi, da so se na RTV "zmotili" - ni prvič baje) ... je bila ena ženska z masko pred Mic.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.926
3.039
113
Nazadnje urejeno:

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Znanost na delu. Škoda ker tega ne bodo pogledali tisti ki bi morali (dsiklejmer: ne delam povzetkov. za vaše zdravje gre)


Mogoče pa gre za tole

(naslednji koraki, ki bodo postali meso kot kaže bližnja zgodovina)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.324
-8.455
113
:valjamse::valjamse::valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Kje jih ti pobiraš
:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Tole si bom pa bookmarkal, da ti potalam vedno, ko se boš pojavil tu gori. UK v permament lockdown:valjamse:
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Teorije zarot se nadaljujejo. Niso nanočipi, 5G antene in ravne zemlje, samo smrt 13-letnika zaradi vnetja srca, ki se je zgodila manj kot 3 dni po prejemu drugega cepiva.
Jesensko množično špikanje naših otrok bo dokazalo, da je to bilo zgolj naključje. Gremo dalje.

E4gC5OjWUAkqjil


Medtem je avtorica že izbrisla post, ker ga FoxNews izrablja za desno propagando. Kakorkoli že, zgodba ima nadaljevanje. Zanimivi so nekateri komentarji s podobnimi naključji.

26 Jun

Replying to
@tburages
My condolence for you and your family. My mother, 68 years old passed away on may 17, 40 minutes after second pfaizer dose, authopsy had find the same problem, but my mom never had have heart issues
25 Jun

Replying to
@tburages
They need to investigate my dad too. He died in ER at grand Blanc hospital March 29th…..5 days after Moderna vaccine 2nd dose poison. Complete organ failure and heart! I watched him die in most unnatural way. MURDER! Please report his death to VAERS

 
Nazadnje urejeno:

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Prosim daj. Hvala.

In seveda nisi pogledal kaj človek pove, prebral si samo naslov. Ti znajo bit bolj ali manj zavajajoči; tokrat niti ne, le da govori o željah za bližnjo prihodnost tistih katerih želje so se v zadnjem letu uresničile v precejšnji meri. Bomo videli kmalu. Bukmarkaj še tole...

Predpostavljam, da bi se lani februarja tudi takole smejal, če bi ti povedal kaj nas čaka. Me pa veseli, da te ni več strah za svojo eksistenco (fizično in drugače). Nekaj časa je bil ta strah hudo očiten (vsaj meni).
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.926
3.039
113
Moj sodelavec, 26 let je tudi dobil miokarditis ampak to še preden je bil cepljenjem. Seveda je tudi prebolel virus, kot je kardiolog ugotavljal je premalo počival po preboletju, ker je imel le blage simptome.
Trenutno je na tabletih in gre hitro na bolje.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Moj sodelavec, 26 let je tudi dobil miokarditis ampak to še preden je bil cepljenjem. Seveda je tudi prebolel virus, kot je kardiolog ugotavljal je premalo počival po preboletju, ker je imel le blage simptome.
Trenutno je na tabletih in gre hitro na bolje.
V obeh primerih zgleda štala s spike proteinom. Kot se je že pisalo, cepivo ne ostane v rami ampak se širi po telesu. Nimam pojma o medicini in imunologiji. Poznam pa kar precej folka, kjer otroci niso imeli nobenega znaka, čeprav so bili v stiku ali živeli s pozitivnimi sorodniki. Kaj se dogaja v posameznih primerih naravno imunih, ko jim naravno imunost na virus pretenta mrna cepivo, da se jim v nekih X celicah začne masovna proizvodnja tujih proteinov, lahko samo laično ugibam.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Vezano na zastraševanje v članku lani novembra, me zanima če imamo že kaj več podatkov, kakšne posledice na otrocih puščajo ti novi, še nevarnejši sevi?
Pa zakaj domnevnih dejstev v tem članku nikjer in nikoli ne uporabijo za prpopagando cepljenja otrok?

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
To posiljevanje s cepljenjem otrok je res ostudno. Nimajo sramu tu “strokovnjaki”. Ceprav sem pred nekaj dnevi dal clanek, kjer who odsvetuje cepljenje otrok. Ampak beovic rekel, da ne mislijo nehat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
To posiljevanje s cepljenjem otrok je res ostudno. Nimajo sramu tu “strokovnjaki”. Ceprav sem pred nekaj dnevi dal clanek, kjer who odsvetuje cepljenje otrok. Ampak beovic rekel, da ne mislijo nehat.
No, jaz pa ti povem, da vem za enega iz zgornjega linka omenjenih primerov postcovid zapletov, ki so ga takrat imeli v bolnici zaradi druge stvari, da je fasal sepso. Potem pa so 2 tedna trdili, da je to posledica covida, ki ga je prebolel že skoraj mesec pred tem brez kakršnihkoli zapletov. Potem so končno priznali, da je sepso fasal otrok.

Mimigrede, pred tem se je tudi covida je nalezel v bolnici.

Nikoli pa ne bomo dobili podatkov, koliko težjih potekov bolezni je dejansko težkih hospitalizirancev, ki so še covid za piko na i staknili v bolnici.

Mi smo se pa naivno ležali na kauču in čakali ključnih 14dni ...