Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Kaj pa je tebe pičlo?

Mene? Nič. Hočem samo pomagati ostalim da ne bodo/boste izpadli budale s tem komentiranjem o cepljenju in cepivih. Če mi lokalni mesar izjavi da cepljenje in cepivo ni ok potem se globoko zamislim. Se vprašam ali to resno misli, ali verjame v to ali ga je pač kdo opral kajti osnove za takšno trditev nima. Zato pa še enkrat, včasih bolje biti tiho da ne izpadeš idiot ter narediti zase tako kot misliš da je prav. To je vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in McGiver

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
V imenu “zdravja”


Darjan ja, vse jasno:

"Odkar je vlada nastopila mandat, uporablja covid-19 kot izgovor za prizadevanja, da bi sprejela ukrepe, ki vplivajo na temeljne človekove pravice."

Kot izhaja iz članka pač aktualna vlada najbrž to izkorišča za svoje namene kar seveda ni prav. Ampak še vseeno to ni nikakor povezano s tem ali se je pametno iti cepit ali ne? Je covid nateg ali ne? A so v cepivu super duper mikro čipi s katerimi nas bodo nadzirali ali ne? A je tukaj aktualnih vseh ostalih 1332 teorij zarote iz facebooka ali ne? :) Skratka, ne veš. Sprejeti pač moraš določeno odločitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Bolano, dejansko je to bolano. Sako bolnik lahko izjavi tole, sicer pa glej video, kjer bergant ni znal odgovorit z enim primerom poskusa utrjevanja oblasti...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
...Nisem za cepilce niti za anticepilce kar je pomembno dejstvo!!!!!! ampak prav strašljivo je brati kako eni nasprotujete cepljenju, kar pa je najbolj smešno, vsi izven stroke
Pravzaprav nisem zasledil pri anticepilcih tu da bi kaj posebno ovirali cepljenje drugih, ampak (vsaj jaz) se zavzemam, da naj bo cepljenje prostovoljno in neobvezno, brez groženj ali prisile.
Kar pomeni, da se cepljene in necepljene obravnava enako.

Konec koncev tudi necepljeni za borelijo gredo lahko v gozd ravno tako kot cepljeni.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Gonzo in Matey

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
En pogled na podatke iz UK



Tale je zanimiva:
"Many‘INFECTION’ categoryADRs indicatedthe occurrence of re-activation of latent viruses, including Herpes Zoster or shingles (1,827 ADRs), Herpes Simplex (943 ADRs, 1 fatal), and Rabies (1 fatal ADR) infections. This isstrongly suggestive of vaccine-induced immune-compromise. Bell’s palsy, also associated withlatent virus re-activation, is reported in the Neurological ADRs section of this report (D). Also suggestive of vaccine-induced immunocompromise wasthe high number of immune-mediatedconditions reported, including Guillain-BarréSyndrome (280 ADRs, 6 deaths), Crohn’s and non-infective colitis (231 ADRs, 2 deaths) and Multiple Sclerosis (113 ADRs)."

Nah ..., to se ne dogaja. Tudi ostali povzetki so podobno strašljivi...

Kot na primer tale:
"We are aware of the limitations of pharmacovigilance data and understand that information on reported Adverse Drug Reactions should not be interpreted as meaning that themedicine in question generally causes the observed effect or is unsafe to use. We are sharing this preliminary report due to the urgent need to communicate information that should lead to cessation of the vaccination roll out while a full investigation is conducted. According to the recent paper by Seneff and Nigh (1), potential acute and long-term pathologies include:
Pathogenic priming, multisystem inflammatory disease and autoimmunity
Allergic reactions and anaphylaxis
Antibody dependent enhancement
Activation of latent viral infections
Neurodegeneration and prion diseases
Emergence of novel variants of SARSCoV2
Integration ofthe spike protein gene into the human DNA
The nature and variety of ADRs reported to the Yellow Card System are consistent with the potential pathologies described in this paper and supported by otherrecent scientific papers onvaccine-induced harms, which are mediated through the vaccine spike proteinproduct(2,3). It is now apparent that these products in the blood streamare toxic to humans.An immediate halt to the vaccination programme is required whilst a full and independent safety analysis is undertaken to investigate the full extent of the harms, which the UK Yellow Card data suggest include thromboembolism, multisystem inflammatory disease, immune suppression, autoimmunity and anaphylaxis, as well asAntibody Dependent Enhancement (ADE)."
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Mene pa zanima, kako to, da v Angliji ni porasta smrtnih primerov, kljub temu da se eksponentno povečuje število novih okužb. Alter strokovnjaki so pred tedni trdili, da je imajo novi val zaradi premalega odstotka precepljenosti in da hara izredno kužen sev. Ampak glede na številke, ki so nam na razpolago, je edina logična razlaga, da se virus širi predvsem med cepljenimi. Če bi necepljeni bili krivi za povečano število okužb, potem bi temu ustrezno moralo biti tudi število smrtnih slučajev ...
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Mene pa zanima, kako to, da v Angliji ni porasta smrtnih primerov, kljub temu da se eksponentno povečuje število novih okužb. Alter strokovnjaki so pred tedni trdili, da je imajo novi val zaradi premalega odstotka precepljenosti in da hara izredno kužen sev. Ampak glede na številke, ki so nam na razpolago, je edina logična razlaga, da se virus širi predvsem med cepljenimi. Če bi necepljeni bili krivi za povečano število okužb, potem bi temu ustrezno moralo biti tudi število smrtnih slučajev ...
Je rahlo ironično, da se v sestavku, kjer mrgoli logičnih nesmislov, sklicuješ na logiko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Še ena, za katero je dobro vedet, še posebej za fante, ki si grejo po cepljenju merit PSA (in punce, ki znajo imet otečene limfne vozle)


Žal je ta ki je naredil filmček stvari al narobe zvezal al pa bil enostavno površen. Al pa samo naredil idiotsko napako. Naslov je zavajajoč, eh, napačen sploh....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Še ena, za katero je dobro vedet, še posebej za fante, ki si grejo po cepljenju merit PSA (in punce, ki znajo imet otečene limfne vozle)


Žal je ta ki je naredil filmček stvari al narobe zvezal al pa bil enostavno površen. Al pa samo naredil idiotsko napako. Naslov je zavajajoč, eh, napačen sploh....

Sicer nisem gledal videa ker nisem podvržen neumnostim ampak zakaj za vraga bi kdo temu doktoru verjel? Kako pa naj vem da ni še en izmed mnogih ki dela na antipropagandi Covida?