Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
S kakšnim cepivom? Če je po tvoje EKSPERIMETNALNO cepivo?
Mimogrede, ko sem bil star 8 let, sem v bolnici vec mesecev oblezal za sklepno revmo. Nic ni pomagalo. Dobival sem penicilin vsako jutro v rit. Bil sem prakticno negibljiv.
Resilo me je EKSPERIMENTALNO zdravilo, to je injekcija solnega zlata v rit in sem v parih dnevih ozdravel.

To je to razmerje, kjer tehtas med rizikom eksperimentalnega zdravila in bolezni. Kot se je pri meni splacalo v primerjavi, da se ne naredi nic, se je zdaj splacalo pri mojem ocetu zdaj.
Cisto drugace je pa za naso starost, kjer prakticno nihce ne umre.

Grem stavit, da se vas je 90% mlajsih od 50 cepilo samo zaradi potrdila. Verjamem pa, da tega ne boste nikoli priznali.
 
5. apr 2015
1.332
690
113
A ima kdo načrt, ki je krožil lani o celotnem poteku klovid zadeve, kdaj bo 2.,3. val, kdaj cepljenje itd... Po datumih ter fazah. Zaenkrat drži, kolikor imam v spominu.

Why not believe.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Seveda je eksperimentalno. Tretja klinicna faza bo zakljucena sele 2023. Mogoce se ne zavedate, ampak vsi smo del eksperimenta.
Vi ste tisti, ki ste pocepljeni, ostali smo kontrolna skupina.
AndY1, drži, sedaj poteka 3. faza kliničnih študij.
Po 3. fazi kliničnih študij pride redna odobritev, potem pa sledi 4. faza kliničnih študij (namenjena beleženju dolgotrajnih efektov). Tudi če pride neko novo zdravilo, redno odobreno in ga dobiš, si del kliničnega testiranja.

 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Še enkrat ti bom napisal, kaj si napisal: očeta si dal cepit s po tvoje eksperimentalnim cepivom, v Mazdo pa ne bi niti pod razno dal eksperimentalnega olja. To si ti napisal.
Eh, brez veze. Do sedaj me je bilo skoraj sram, da imam take sodržavljanje, sedaj me je pa groza.
Tebi pa ni jasno razmerje med rizikom, ce ne naredis nic ali pa ce sprejmes eksperimentalno zdravilo/cepivo. Pri njegovi starosti je riziko, da ne naredi nic, vecje.
Kot je bil riziko, ko sem pri 8 letih zbolel za sklepno revmo, da ne naredimo nic, vecji kot eksperimentalno zdravilo.

Ampak ne vem, ce ti to sploh razumes.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Tebi pa ni jasno razmerje med rizikom, ce ne naredis nic ali pa ce sprejmes eksperimentalno zdravilo/cepivo. Pri njegovi starosti je riziko, da ne naredi nic, vecje.
Tebi pa ni jasno, da tvoj zblojen um ne dojame razlike med očetom in Mazdo. V Mazdi bi bil rizik kaj? Da ti motor rikne? U sranje ej, verjamem da bi glede na tvoje izpade za druge nepomembne stvari doživel kolaps, ampak ej, sej fotrov je več in se jih s par jurji kupi na polici v Hoferju, drugače pa prek neta naročiš na foterdirekt, pa je. Važno da je kup pločevine brezmadežen.

BTW.: meni dol visi za tisti kos lista, ne rabim it vejic na Hrvaško rihtat.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
AndY1, drži, sedaj poteka 3. faza kliničnih študij.
Po 3. fazi kliničnih študij pride redna odobritev, potem pa sledi 4. faza kliničnih študij (namenjena beleženju dolgotrajnih efektov). Tudi če pride neko novo zdravilo, redno odobreno in ga dobiš, si del kliničnega testiranja.

Mimogrede, sem bral, da zdaj ugotavljajo, kaj je tisto, kar SARS-COV2 virus naredi tako problematicnega za prebolevanje, torej zaradi cesar tako hudo zbolis.
Ni virus sam, ampak ravno spike protein je tisti.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Tebi pa ni jasno, da tvoj zblojen um ne dojame razlike med očetom in Mazdo. V Mazdi bi bil rizik kaj? Da ti motor rikne? U sranje ej, verjamem da bi glede na tvoje izpade za druge nepomembne stvari doživel kolaps, ampak ej, sej fotrov je več in se jih s par jurji kupi na polici v Hoferju, drugače pa prek neta naročiš na foterdirekt, pa je. Važno da je kup pločevine brezmadežen.
Jao si trd.

Mazda bo se naprej laufala z obstojecim oljem, tako kot jaz, ce se ne cepim, oce pa ne, ce fase covid.

Risk/benefit ratio. Ti ne potegne.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Grem stavit, da se vas je 90% mlajsih od 50 cepilo samo zaradi potrdila. Verjamem pa, da tega ne boste nikoli priznali.
Torej korenček in palica za butce delujeta :cheer: Super!
Važen je končni rezultat-čim več prekuženih. Jasno vsak z IQjem višjim od trenutne temperature ve, da je prekuževanje boljše s cepivom. Tisti ki ne, rabite brco v rit.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Torej korenček in palica za butce delujeta :cheer: Super!
Važen je končni rezultat-čim več prekuženih. Jasno vsak z IQjem višjim od trenutne temperature ve, da je prekuževanje boljše s cepivom. Tisti ki ne, rabite brco v rit.
Obstaja samo 1 resnica in to je tvoja. Ker ti se le spoznas. Mas starse zdravnike pa babo farmacevtko. In kdor se ne cepi je neumen ker si ti tako rekel.
S takimi argumenti bos mogoce uspel v svojem bebavem okolju, prepricati razglednih ljudi pa zal ne...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Dejansko je resnica vedno samo ena, če smo že pri tem.
No in ta "moja" resnica ima podporo znanosti, tvoja pa podporo FB.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Obstaja samo 1 resnica in to je tvoja. Ker ti se le spoznas. Mas starse zdravnike pa babo farmacevtko. In kdor se ne cepi je neumen ker si ti tako rekel.
S takimi argumenti bos mogoce uspel v svojem bebavem okolju, prepricati razglednih ljudi pa zal ne...
Sori, ampak starši zdravniki in žena farmacevtka, meni se to okolje ne zdi bebavo in nerazgledano? Koliko doktoratov imaš pa ti? Pa ne tiste plačane, in YT kanali ne štejejo, saj veš.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Mater že spet stojim v koloni za štoranje po nosu.

Še ccca 2x pa sem zaključil z tem
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Dejansko je resnica vedno samo ena, če smo že pri tem.
No in ta "moja" resnica ima podporo znanosti, tvoja pa podporo FB.
Dolgorocnih stranskih ucinkov se znanost ne pozna, ker ne more. Ni se preteklo zadosti casa. Ti rojevas svojo resnico iz nic, hkrat pa nas oznacujes za bedake, obenem pa ne navedes enega vira.

Resnicno upam, da ne bo kaksnih hujsih dolgorocnih stranskih ucinkov, ker ce bodo, potem boste fejst gagal, mi pa tudi, ker nas ne bo dosti ostalo, da bi vzdrzevali stvari pokonci.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
Ampak še vedno ima znanost n krat več podatkov o tem kot jutub. Vsaj naš jutub. Ti maš mogoče kako posebno verzijo.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Dolgorocnih stranskih ucinkov se znanost ne pozna, ker ne more. Ni se preteklo zadosti casa. Ti rojevas svojo resnico iz nic, hkrat pa nas oznacujes za bedake, obenem pa ne navedes enega vira.

Resnicno upam, da ne bo kaksnih hujsih dolgorocnih stranskih ucinkov, ker ce bodo, potem boste fejst gagal, mi pa tudi, ker nas ne bo dosti ostalo, da bi vzdrzevali stvari pokonci.
Kaj želiš povedat s tem?
Kaj je pesnik želel povedat s tem?

Ti bom povedal starih resnic.
Na svetu sta samo dve stvari 100 %, davki in smrt.
Na dolgi rok smo vsi mrtvi.

Saj (skoraj) vsi vemo, da nabijaš in daješ na plano iz riti privlečene "argumente".

Kako bi pa izgledala argumentirana razprava?
Najprej poveš, kaj želiš.
Želim ugotoviti ali potencialne nevarnosti cepljenja odtehtajo potencialne nevarnosti cepljenja.
No, ta trenutek si v razpravo dodal nevarnost COVID-a. Ko začneš govoriti o potencialnih dolgoročnih nevarnosti cepiv, jih moraš primerjati z dolgoročnimi učinki bolezni.
In potem slika postane precej bolj jasna. V vseh ozirih cepivo zmaga.

Oziroma če citiram enega USA znanstvenika, ki je marca 2020 napisal. Če cepimo danes vso populacijo in umre 400 ljudi, kot posledica cepljenja, je to vsekakor nekaj kar si ne želimo, ampak kalkulacija je jasna, vsak DAN umre 3000 američanov zaradi Covida.

Kaj ti počneš je pa tudi jasno, vsak potencialen stranski učinek je potenciran do neskončnosti, pri vsakem dokazanem COVID efektu, pa zamahneš z roko.
Pri obeh uporabi iste vatle pa bo vse v redu.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Dolgorocnih stranskih ucinkov se znanost ne pozna, ker ne more. Ni se preteklo zadosti casa. Ti rojevas svojo resnico iz nic, hkrat pa nas oznacujes za bedake, obenem pa ne navedes enega vira.
Dejva čist po kmečko ok.
Bodo dolgoročni stranski učinki hujši pri cepivu(samo proizvodnja spike proteina) ali pri virusu(proizvodnja miljard kopij virusa s spike proteinom, ter uničenje na miljonov celic)
Ja? Ne? Kako? Dej povej.

Mojo resnico rojevajo raziskave. Tvojo rojeva par yt kanalov in tvoje želje/strahovi.
Vire sem že navajal, a sem videl, da nima smisla, ker jih ciljna publika(ja, tudi ti) preskoči, ozeroma zamahne z rokco in čez 2 dni nabija po starem