Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ker imajo stvari poštimane, jasno in nedvoumno. In, kaj pol če odpirajo terase?
Ena ministrica prek reda cepla svojo mamo, cepjo se privatniki prek vez.
Sputnik naj bi dobili ,datuma nimajo. Miljon doz, to je za pol miljona folka. Njih je pa kolk ?
Testirajo manj kot mi. Šole na daljavo niso laufale ker večina še nima niti interneta oz primerne linije.
Tam k je potres še kar kaos. Prvi mesec kuhali obroke prostovoljci, potem se primajali iz rdečega križa in vojske in prevzeli.
To s terasami pa tam vsi visijo po kafučih tako da je to must have.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Saj to imajo porihtano, ljudje na prvem mestu in se ne izvaja represije. A ni država = ljudje. Ali je država = vlada?
Drži, na Hrvaškem imajo vse v nulo poštimano.
Zato so na potresnem območju kuhali prostovoljci in ne država. Ker država se ne sme vmešavati v življenje ljudi, a ne?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ena ministrica prek reda cepla svojo mamo, cepjo se privatniki prek vez.
Sputnik naj bi dobili ,datuma nimajo. Miljon doz, to je za pol miljona folka. Njih je pa kolk ?
Testirajo manj kot mi. Šole na daljavo niso laufale ker večina še nima niti interneta oz primerne linije.
Tam k je potres še kar kaos. Prvi mesec kuhali obroke prostovoljci, potem se primajali iz rdečega križa in vojske in prevzeli.
To s terasami pa tam vsi visijo po kafučih tako da je to must have.
Kakšno povezavo imajo covid navodila s potresom?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
V trgovino v drugo regijo ne smeš
Izjema, ki je dovoljevala, da obiščete trgovino v drugi regiji, če je v vaši ni, tokrat ne velja, je povedal Hojs.

Pa še ljudem ni dovolj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Namesto, da bi vlada "bodrila", da gre folk na obalo, na sonček in svež zrak, vsiljujejo represijo, tako da bo folk silil na smučišča, kjer so manj idealni pogoji.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Saj imaš "svežega zraka samo na obali. Sonce bo po celi sloveniji pa tudi temperaure ne bodo nič kaj nižje kot na obali.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Že ja, samo na smučiščih je manj idealno, ni ga čez obalo.
Poleg tega, pa se bodo vsi, ki so imeli plan obalo, zdaj gnetli drugje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
To je pa problem večine slovencev ki mislijo da je slovenija samo Portorož, Ljubljana, Bled , Bohinj in Velika Planina. Mogoče jim je to priložnost da še enkrat v življenju vidijo kje je Goričko, Haloze, Slovenske Gorice, pa Bela Krajina in Koroška. Bo še kakšna instagram slika od tam ne samo iz Cacao v Portorožu.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
To je pa problem večine slovencev ki mislijo da je slovenija samo Portorož, Ljubljana, Bled , Bohinj in Velika Planina. Mogoče jim je to priložnost da še enkrat v življenju vidijo kje je Goričko, Haloze, Slovenske Gorice, pa Bela Krajina in Koroška. Bo še kakšna instagram slika od tam ne samo iz Cacao v Portorožu.

Cacao v Portorožu je zaprt :evil:
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Če malo pogledamo našo okolico, trendi ne gredo v pravo smer. Sem za marec že delal "zelenosemaforske načrte". Vseeno upam, da bomo mi to pot izjema pri nadaljnem razvoju situacije (nisem pa prepričan).
Naslednjih 14 dni bo ključnih. :fredi:


coronavirus-data-explorer (3).png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Kakšn počnejo zdej s tem umrlim v Zanzibarju. Ma fakoff idioti. A drgač pa nuben ne umre nikol na dopustu. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan