Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Včas si ga že imel, zdej si pa na nivo Sandre padel, poglej, mogoče je pod zicem....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Bi rekel, da imaš le ti probleme, te malo daje korona sindrom? A veš un, če ne serješ po vsem, si paničar in moraš v klet
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
To pa ti veš, v kater predalček me boš danes stlačil.
Bi pa rekel, da sem v teh parih temah med najbolj konsistentnimi s svojimi mnenji in jih ne spreminjam na dnevnem/tedenskem nivoju, kot en kupček tukaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Možno, tebe bolj daje nekaj drugega. Včasih ma tud darjan prav, sicer po sistemu slepe kure, sam ima, včasih.

Drugače pa mene daje sindrom kroničnega neprenašanja blesarij. V zadnjem letu jih je bilo sproduciranih toliko, da glava boli. Tako na tisti strani, ki pravi, da se bomo zadušili s co pod masko, kot na tisti strani, ki slepo verjame vsemu, kar vlada sproducira, po sistemu sejnitežko.

Pri nas v naši vasi tazagrizeni Janševi še kar z maskam po pločnikih in poljih letajo, v trgovini se ti pa za tabo v vrtljiva vrata, ti isti butlji kar trije narukajo, čeprav je jasno, da bi blo pametno, da gremo not posamezno. Enga ukrepa se držijo ko pijanc plota, osnovnega in logičnega pa pač ne.

Podobne nebuloze se pa dogajajo z interpretacijo statističnih podatkov, recimo skoku hospitaliziranih za vikend. Al pa jutri, ko bo posledica ponedeljkovih 50000 HAT testov višji procent pozitivnih na PCR danes in po Krekimir spet razlagal, kako vidi rast, čeprav je padec, primerjamo pa že cel čas jajca z avokadom.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.463
113
Drugače pa mene daje sindrom kroničnega neprenašanja blesarij. V zadnjem letu jih je bilo sproduciranih toliko, da glava boli
Lepo to. Pa a lahko neprenašanje blesarij daje še koga drugega? Tako nekako, ko se ti po 50 ponovitvah ne da več znova razlagati steni, ampak pošlješ janeze v 3pm.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pri nas v naši vasi tazagrizeni Janševi še kar z maskam po pločnikih in poljih letajo, v trgovini se ti pa za tabo v vrtljiva vrata, ti isti butlji kar trije narukajo, čeprav je jasno, da bi blo pametno, da gremo not posamezno. Enga ukrepa se držijo ko pijanc plota, osnovnega in logičnega pa pač ne.

Že nekaj dni gledam soseda, ki brklja po lastnem dvorišču z masko na ksihtu. :valjamse:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Pri nas je že več kot tretjina razredov v karanteni. Kaj bi vi naredili, če bi bili ravnatelj?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Kot ravnatelja kaj pa lahko? Obrni naj se na SD.
Če so otroci bolani, naj bodo doma. Celo štrajkali so - starši in učitelji - da hočejo v šolo!