Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
WHO
Tzv “WHO” jeste prakticno – PRIVATNA organizacija…
Dakle samo Bill Gates financira WHO sa duplo vise para nego drzava SAD koja na papiru daje 15% sredstava i drzava je koja je najvise DAVALA tom WHO.
Kazem DAVALA – jer od juce, po Trampovom naredjenju WHO ne dobija vise nista od SAD!
Familija Rockfeller na isti nacin kao Gates, preko svojih “fondacija” sa razlicitim imenima – daje dodatno takodjer preko 30% financija tzv WHO.
FACIT:
Familije Gates i Rockfeller – financiraju preko 60% sredstava za tzv WHO!
Sada ce, bez ikakvih problema – preuzeti i onih 15% koje Trump ne zeli vise uplacivati!
Dakle – tzv “WHO” – jeste de facto – PRIVATNA KOMPANIJA familija Gates i Rockfeller!

Ko dodamo v enačbo še direktorja WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus , dobimo recept za katastrofo.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
hmmm....


Če kdo še ni videl. SLO podnapisi.

Teorija zarote??
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Jaz se resno sprašujem, med kakšnimi tepci živimo, oziroma kako sploh lahko tale svet laufa na tak način, kot laufa. Ker se ob spremljanju množice mnenj na socialnih omrežij človek resno vpraša, kako to, da še ni anarhije na tem svetu. Verjamem, da se po večini izpostavljajo bebci, drugače res drvimo v propad.

Primer: Rusi objavijo, da so iznašli cepivo za Covid 19. Reakcije:
- vsilili nam bodo obvezno cepljenje
- mene ne bo nihče cepil, samo naj mi pridejo blizu, vse razbijem
- takoj zaprosim za tuje državljanstvo
- Američani bodo rekli, da je njihovo cepivo boljše in da je potrebno uporabiti njihovega
- Putin je zjebal Gatesa (ipak pa je za Covid 19 dovolj vitamin C)
- cepiva za Corona viruse ni možno narediti, gre za prikrito čipiranje
- ni cepiva za nekaj, kar sploh ne obstaja
- to cepivo je bilo pripravljeno že pred izbruhom
- bravo Rusom, ker so uspeli zjebat globalno zaroto tega v laboratoriju narejenega virusa
- ugrabili nam bodo otroke
- ...

Vidim, da veliko, res veliko ljudi razmišlja na tak način. Če je to potencirana zdrava pamet ali pa zgolj težki idiotizem, ne vem, se pa resno sprašujem, kaj špila vsem tem modrecem v glavi.
 
  • Haha
Reactions: tomi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Dobro jutro, nič novega. Tako je bilo vedno, samo sedaj pri covid si bolj pozoren na kretenizme.

Verjamem, da se po večini izpostavljajo bebci, drugače res drvimo v propad.
Izpostavljajo se res ta najbolj vsekani. A tudi med tihimi je ogromen kup ljudi, ki verjame v vsaj eno verzijo zarote. Če že ne drugega pa to, da je bil virus umetno spuščen, da zda/kitajska/... zavlada svetu/naredijo nwo
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
Edino kar bi clovek namislil, je, da Rusi to pac malo bolj hardcore naredijo, verjetno res z manj testiranja. Za posledice pa itak ne morejo vedet, ne rusi, ne americani in ne hrvati.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ja dejstvo je da so MSM vedno bolj zavajujoči in pod vplivom ali politike ali pa v privatnih rokah z določeno agendo. NIti ni treba da so "teorije zarote", saj vidimo pri nas ni nobene zarote samo denar je na kocki in temu primerno se poroča.
drugje je podobno in folk MSMju vedno manj zaupa. dodaj zraven da sedaj še "znanosti" ne moreš tolk zaupat kot v preteklosti ker je tok študij fejk in plačanih objav v teh revijah
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
Jaz se resno sprašujem, med kakšnimi tepci živimo, oziroma kako sploh lahko tale svet laufa na tak način, kot laufa. Ker se ob spremljanju množice mnenj na socialnih omrežij človek resno vpraša, kako to, da še ni anarhije na tem svetu. Verjamem, da se po večini izpostavljajo bebci, drugače res drvimo v propad.

Primer: Rusi objavijo, da so iznašli cepivo za Covid 19. Reakcije:
- vsilili nam bodo obvezno cepljenje
- mene ne bo nihče cepil, samo naj mi pridejo blizu, vse razbijem
- takoj zaprosim za tuje državljanstvo
- Američani bodo rekli, da je njihovo cepivo boljše in da je potrebno uporabiti njihovega
- Putin je zjebal Gatesa (ipak pa je za Covid 19 dovolj vitamin C)
- cepiva za Corona viruse ni možno narediti, gre za prikrito čipiranje
- ni cepiva za nekaj, kar sploh ne obstaja
- to cepivo je bilo pripravljeno že pred izbruhom
- bravo Rusom, ker so uspeli zjebat globalno zaroto tega v laboratoriju narejenega virusa
- ugrabili nam bodo otroke
- ...

Vidim, da veliko, res veliko ljudi razmišlja na tak način. Če je to potencirana zdrava pamet ali pa zgolj težki idiotizem, ne vem, se pa resno sprašujem, kaj špila vsem tem modrecem v glavi.

škoda da živimo v časih ko se bedaku več ne spodobi rečt bedak :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
A ni to zanimiv. Včer jekleni na TV lepo zagorel, še v dopustniški opravi in pok dons mediji spet polni panike. Pa to bi se dal napovedat brez da kej mozgaš.
 
5. apr 2015
1.332
690
113
Ne vem a je že bilo... širijo se govorice, da s tem "testom" zbirajo DNA od mase ljudi. Je to sploh znanstveno možno, verjetno je, če že s slino dna dobijo?

Zakaj bi delali bazo DNA .. pojma nimam. Mogoče pa iščejo alfa samce in samice za neotovo barko? smeha ja:D:D
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Bazo človeškega DNA-ja že imajo. In to kar veliko.
Dejansko gre tu ta izbiro takega 'zdravila', ki bi delovala glede na določene gene določenih ljudi.
SAMO PRIMER! Recimo samo Evropejci, ali vsi tisti, ki niso Nordijci.
Nemci so začeli z arijsko raso - si potomec katerih generacij. Danes se je 'tehnologija' razvila in ista pesem, samo malce drugače izvedeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... podatki z mednarodne baze raziskovalcev o koronavirush na kitajskem so izginili že 12.9.2019 (blokiran dostop s strani Kitajske!) = iz oddaje na RAI, ki bo na sporedu naslednji teden, za tiste ki razumete italijansko .... zabeležite si kje in kdaj, snemajte etc ...

RAI3 "Presa Diretta" , ponedeljek 14.9.2020 ob 21.20 - 0.00h

------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter: