City Navigator Europe NTU in NT 2016.20

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Sedaj imam na PCju City navigator Europe NT 2015.20 [2Gb IMG]. 2 dela, vzhodna Europa in zahodna. A se bo dalo dobit tudi City Navigator Europe NTU in NT 2016.20 razdeljen po 2 GB?
Lep pozdrav!
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
A seveda, na znanem kraju in ob znanem času
evil.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Jp, tokrat so si pri Garminu res vzeli časa na pretek in razlog je po vsej verjetnosti njihova nova politika, da bodo posodobitve LE še 3x na leto.

Tokrat, bo še razdeljena karta po vsej verjetnosti delovala, pri naslednji verziji kart bo pa težka, saj bo karta presegla 4Gb.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Žal se ne razumem tehnično poglobljeno. Ampak. kot sem razumel so tudi do sedaj mape presegale 2 GB, vendar se je vedno našel dobrotnik, ki je te mape razdelil na dele po 2 GB. Vsaj jaz sem tako razumel.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Do sedaj so bile karte manjše od 4Gb in si dal večji del na SD manjši na napravo en del je bil 1,8Gb drugi kolikor je ostalo, skupaj še vedno pod 4Gb.
Ko bo celotna karta čez 4Gb in, če jo boš delil bosta oba dela 1,8Gb ali več in ti v notranji pomnilnik ne bo šel več drugi del.

Potrebno bo odstranit nekaj držav, da bosta 2 dela še vedno uporabna in tukaj bo nastal problem, ker bodo morda nekateri rabili ravno tiste države, ki bodo odstranjene.

p.s.
Katero napravo sploh imaš, da uporabljaš karto v dveh delih?
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Imam v avtu CarPC na katerem so windowsi in Garmin_Mobile_pc_50070 (ki podpira mape samo do 2GB) in mape City navigator Europe NT 2015.20 [2Gb IMG] . 2 GB so Italija, Slovenija, Avstrija in zahodna Evropa +Balkan +Turčija in 2 GB na katerih je vzhodna Evropa brez Slovenije, Italije in Avstrije
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
NTU karte nikoli ni bilo razdeljene, ker praktično ni bilo potrebe za to, saj je NTU primerna za vse novejše modele, ki pa tako ali tako nimajo težav s prepoznavo oz z velikostjo img fileja. Razdeljena je samo NT različica in to s primarnim namenom, da se lahko uporablja na starejših napravah, ki sicer ne prepoznavajo img datotek večj ihod 2GB. V to kategorijo spadajo:

- Garmin XT (win mobile/PC)
- nuvi 300 Series
- nuvi 600 Series
- nuvi 5000
- StreetPilot c500 Series
- OEM zumo Series

in še kakšen bi se našel..
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
ja v to posebno kategorijo spada tudi windows verzija Garmin_Mobile_pc_50070. Prej sem jo imel na Win 7, zdaj jo bom probal dat na Win 10.
 

18zimoni

Pripravnik
27. jul 2008
279
0
16
Obala
Citat:
Uporabnik primo pravi:
ja v to posebno kategorijo spada tudi windows verzija Garmin_Mobile_pc_50070. Prej sem jo imel na Win 7, zdaj jo bom probal dat na Win 10.

Meni dela boljse na 10 ki kot pa prej na sedmici. Na sedmici se je zgodilo kdaj da je program zmrznil,edino kar je pomagalo je bila zaustavitev procesa od garmin mobile pc. Zdaj v 10 ki se mi pa to vec ne dogaja.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Citat:
Uporabnik 18zimoni pravi:
Meni dela boljse na 10 ki kot pa prej na sedmici. Na sedmici se je zgodilo kdaj da je program zmrznil,edino kar je pomagalo je bila zaustavitev procesa od garmin mobile pc. Zdaj v 10 ki se mi pa to vec ne dogaja.

Kaj imaš Garmina samostojno v win10, ali integriranega v Centrifuse?
 

18zimoni

Pripravnik
27. jul 2008
279
0
16
Obala
Citat:
Uporabnik primo pravi:
Citat:
Uporabnik 18zimoni pravi:
Meni dela boljse na 10 ki kot pa prej na sedmici. Na sedmici se je zgodilo kdaj da je program zmrznil,edino kar je pomagalo je bila zaustavitev procesa od garmin mobile pc. Zdaj v 10 ki se mi pa to vec ne dogaja.

Kaj imaš Garmina samostojno v win10, ali integriranega v Centrifuse?

Kot program ga imam namescenega in anteno preko usb-ja.. Kaj pa je sploh to Centrifuse?