City Navigator Europe NTU in NT 2016.20

I

Izbrisan uporabnik #488

Ok, ponavadi je v četrtek zunaj
smile-1.gif
 

Risto

Zelenc'
10. okt 2014
21
0
1
MB
Citat:
Uporabnik mario1550max pravi:
meni še nič ne kaže NOVIH sam 2016.10, a je sploh že za prenos ??

Jaz vedno počakam da prvo potegnejo ti kateri majo večje znanje in iskušnje da ne bo kaj narobe!
confused-1.gif
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
885
64
28
34
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
img večji kot 4Gb bo problem na vseh napravah glede na to, da FAT32 podpira samo datoteko do 4Gb.

Bomo videli kako bodo zadevo rešili s karto 2016.30, ki bo definitivno presegla 4Gb, morda bo samodejno ob prenosu karte z GE le to razdelilo v dva dela.

Pustimo se presenetit
smile-1.gif
Ali pa bodo dali podporo za exFAT (FAT64) in bo mir do 2 TB
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
img večji kot 4Gb bo problem na vseh napravah glede na to, da FAT32 podpira samo datoteko do 4Gb.

Bomo videli kako bodo zadevo rešili s karto 2016.30, ki bo definitivno presegla 4Gb, morda bo samodejno ob prenosu karte z GE le to razdelilo v dva dela.

Pustimo se presenetit
smile-1.gif

Optimist
wink-1.gif


GE še z XPji ne zna delati bo pa delal dve karti in potem eno dal na garmin drugo pa na sd
wink-1.gif


Map updater mi je pa včasih lepo delal zdaj mi pa stalno teži za ključ izdelka?
Kje ga dobim?
Imam samo serijsko številko garmina.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Saj se registriram pa mi spet teži s tem glupim Garmin expressom, ki ne podpira XPjev ;(

Žalostno, da mnogokrat lažje dobiš karte prek torrentov, kot pa uradne od LMT garmina.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Novejše verzije GE ne delajo več na XP, neglede na to ali imaš lifetime ali ne.

Naloži staro verzijo GE, ki je še podpirala XP in potem zablokiraj samodejno posodobitev, seveda, ko boš nalagal staro verzijo obvezno izklopi internetno povezavo, ker drugače se ti bo samodejno posodobil ob prvem zagonu.

Drugače pa lahko v virtualko naložiš win 7 in mirna bosna in, ko boš posodabljal karte zaženeš virtualko in v njej GE, lahko pa vzameš en stari trdi disk s kapaciteto 20Gb+ in na njega naložiš 7-ko.
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
372
119
43
sam tale garmin je pa ratal po Španiji in Franciji popolnoma neuporaben. Ne vem kaj so delali na kartah, ampak kot da nima dobrih klasifikacij cest in ti recimo normalno regionalko v ovinku krajša čez lokalno cesto, dolgo 100 m. Vseeno ali nastavim. nastavljeno najhitrejšo pot.
Tko da sedaj vozim v garminom po mestu, medkrajevno pa sygic na telefonu :S
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.946
5.475
113
smile-1.gif
da jo uradno se ni...

ksz...

a ce na LMT nalozis piratsko...ti updejtanje dela naprej?
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
885
64
28
34
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Manifest za NT verzijo so poštimali tako kot mora biti
smile-1.gif

Očitno bo sedaj počasi prišel čas prenosa
wink-1.gif
Zgleda da tvoj sistem tudi ne deluje
wink-1.gif