Cestne kamere znajo bit zanimive....

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Vocko pravi:
Ma jaz res ne razumem, zakaj se folk boji prehitet policaje... Če vozi pod omejitvijo in ga ti lepo čez prekinjeno črto prehitiš, ti nima kaj. In itak da ga ne bom prehiteval z 90km/h, če bo on vozil 80... Pač stopiš, prehitiš, pol pa dol z gasa. Nima ti kaj, če ni šel kdo nasproti, ali da si ga nevarno prehitel.

Najhuje pa je, ko na kaki lepi široki pregledni regionalki naletiš na policaja, ki se pelje 70 na 90 omejitev, za njim pa 10 kretenov, ki se ne upajo prehiteti. Ti pa po črki zakona ne smeš prehitevat več kot 2 naenkrat....
In pol to traaaajaaaa, da greš mimo vseh in je 100x bolj nevarno, kot da bi jih vse prehitel v enemu šusu.
Se strinjam v celoti.
Tudi jaz lepo grem mimo tudi če vozijo 85 km/h, pač prehitiš, potem se pa gremo vožnjo po pravilih
evil.gif
. Do sedaj so vedno obupali po nekaj kilometrih. Je pa res, da pri nas policisti niso taki kreteni kot npr. v Kranju.
Aja, pa preden se tega lotim v mislih preštudiram, če imam vse žarnice, vse povoje v prvi pomoči in ostalo podobno sranje
smirk-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Po mojem puhloglavcev ni za izzivat. V glavnem ti dimači niso problematični, problem so tisti z belimi šapkami in kot si pravilno napisal Kranjčani so pa klasa zase.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ma ljudje so že čisto prestrašeni ko vidijo policaje. Stoji marica na parkirišču pred gostilno pa zabremzajo na 20 km/h od strahu... Če se bom komu zaradi tega v rit zabil ga bom z bejzbolsko okoli kepe, pa me briga za posledice, ker imam že pun k***c tega bremzanja.

Ali pa stoji radar, omejitev 70 km/h, model pred tabo pa zabremza na 30
rolleyes-1.gif
To so posledice visokih in neživljenskih kazni.
In tega bo vse več, zato se kar pripravi na take manevre.
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Po mojem puhloglavcev ni za izzivat. V glavnem ti dimači niso problematični, problem so tisti z belimi šapkami in kot si pravilno napisal Kranjčani so pa klasa zase.

To res ne, samo kako bos pa vedel kdo je notri. Tudi sam prehitevam in dosedaj nobenega problema. Velikokrat se domov vracam v vecernih urah in 1x so se vozili za mano po mestu. Prisli so pa iz stranske ceste. Po stevcu 60, tako kot se vedno peljem. Eni resnicno delajo tako paniko za brezveze.
 

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
Vedno obstaja možnost, da boš naletel na policaja - hondaša, ki ne prenese, da bi ga kdo prehitel in ta bi te znal pol ustavit. Samo naredit ti nima kaj, edino čas ti pobere brezveze, ker te zajebava s štetjem sponk v prvi pomoči...

Res pa je, da če nimaš izpraven avto, ali če nimaš vse homologirano, je bolje ne zajebavat se.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Vocko pravi:
Vedno obstaja možnost, da boš naletel na policaja - hondaša, ki ne prenese, da bi ga kdo prehitel in ta bi te znal pol ustavit. Samo naredit ti nima kaj, edino čas ti pobere brezveze, ker te zajebava s štetjem sponk v prvi pomoči...

Res pa je, da če nimaš izpraven avto, ali če nimaš vse homologirano, je bolje ne zajebavat se.
Policaj si lahko kakšen prekršek enostavno izmisli, pa mu nič ne moreš. Verjeli bodo njemu kot uradni osebi.
Ne bi se kaj takega prvič zgodilo. Govorim iz lastnih izkušenj.

Lahko ti reče, da si nekje zapeljal čez črto, peljal v rumeno/rdečo... in kako boš dokazoval da nisi?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik synthman pravi:Lahko ti reče, da si nekje zapeljal čez črto, peljal v rumeno/rdečo... in kako boš dokazoval da nisi?
So mi to hoteli zadnjič narediti, potem ko so me zaradi rednega servisa (so mi na servisu znižali tlak in so gume cvilile, kot bi koga klal) slišali že na daleč, da gredo ovinki malo hitreje. Hvala bogu, se je zapletel v svojih izjavah in sva po cca. 10-ih minutah šla narazen, češ da naj drugič pa malo bolje pazim, zaenkrat naj bo. Tudi, če me ne bi pustil, bi šel makar do Čeferina. Do sedaj sem še vse DEJANSKE prekrške skeširal (hvala bogu jih ni bilo veliko), da me pa na suho nateguje pa ni šans. Očital mi je namreč nekaj, česar sigurno nisem naredil, vendar raje nisem preveč gobcal, ker bi me lahko nasadil s 3x večjo kaznijo za drugi prekršek.