Covid-19 Cepiva

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Pa povej, zakaj Janševiki ne bi mogli biti nacisti?
Zakaj bi to govoril? Smejim se tvojemu pisanju o nacizmu vsepovsod v Evropi leta 2021. Kar se pa Janše tiče se ti pa smejim ob idejah o namernem pobijanju prebivalstva, to je pa druga štorija oz. blodnja.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Zakaj bi to govoril? Smejim se tvojemu pisanju o nacizmu vsepovsod v Evropi leta 2021. Kar se pa Janše tiče se ti pa smejim ob idejah o namernem pobijanju prebivalstva, to je pa druga štorija oz. blodnja.
Saj to je nacizem, ko se imajo za domoljube, potem se pa hvalijo, da so v enem letu poskrbeli za več prostih mest v DSO, kot vse vlade skupaj v preteklih 15 letih. Torej je bilo namerno ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sem imel priložnost krajši čas preživet v enem od azijskih mest. Po dežju, ko je bil zrak dokaj čist, ni maske nosil nihče, Ko pa se je zemlja osušila in veter dvignil prah + smog v mestu, pa večina, vključno z mano. Ker je bilo težko dihat zaradi prahu. In tista maska, ki sem jo takrat kupil mi še danes služi :)

Zdej pa samo zagovorniki mask s svojimi spini želijo potvorit glavni razlog. za nošenje mask v aziji.
Debata je O TURISTIH V NAŠIH MESTIH!!!
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Če je zate drugačno mnenje zgolj preobračanje pozornosti? Azijci so v glavnem tudi prej nosili maske zaradi smoga. Že 20 let nazaj, s tem dejstvom je čisto korektno odgovoril. Ti si potem začel nakladati o Japoncih na Japonskem.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Nič nisem nakladal. Najprej sem nalepil krajši citat iz članka o maskah v azijski kulturi nato pa podal še mnenje kot repliko na mirsijev post. Oglasil sem se na to temo torej samo dvakrat in to je bilo to. Res težko nakladanje in menjava tematike ja. Drugi del citata iz mojega prejšnjega posta pa niso moje besede.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Nič nisem nakladal. Najprej sem nalepil krajši citat iz članka o maskah v azijski kulturi nato pa podal še mnenje kot repliko na mirsijev post. Oglasil sem se na to temo torej samo dvakrat in to je bilo to. Res težko nakladanje in menjava tematike ja. Drugi del citata iz mojega prejšnjega posta pa niso moje besede.
En tvoj post je ponavadi dovolj.
 
  • Ljubezen
Reactions: Matey