Covid-19 Cepiva

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne vem, ali so samo Štajerci taki norci, ki zmerjajo in grozijo zdravstvenim delavcem, ki jemljejo brise in cepijo, ali je tudi drugje v Sloveniji tako. Sem gledal tepca v Mariboru, ki je starčku, ki se je šel cepit, tulil na uho z megafonom, kakšen bedak da je. Policija je pa samo pri otrocih, ki bi šli radi v šolo. :bonk:
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.860
3.888
113
Štajerci ste očitno za luno, ker se nikjer več se cepi starčkov. Sedaj se cepijo 22 letne pomočnice vzgojiteljic in 25 letne učiteljice! ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Ne vem, ali so samo Štajerci taki norci, ki zmerjajo in grozijo zdravstvenim delavcem, ki jemljejo brise in cepijo, ali je tudi drugje v Sloveniji tako. Sem gledal tepca v Mariboru, ki je starčku, ki se je šel cepit, tulil na uho z megafonom, kakšen bedak da je. Policija je pa samo pri otrocih, ki bi šli radi v šolo. :bonk:

Včer sem videl objavo tiste ki je pripeljala hči pa zahtevala da se ji vzame briz iz grla in zraven snemala. Na koncu pa se še drla da bo policijo klicala. Na štajerskem imate res neke substance ki jih drugje po sloveniji ni vsaj kar se zblojenosti folka tiče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ne vem, ali so samo Štajerci taki norci, ki zmerjajo in grozijo zdravstvenim delavcem, ki jemljejo brise in cepijo, ali je tudi drugje v Sloveniji tako. Sem gledal tepca v Mariboru, ki je starčku, ki se je šel cepit, tulil na uho z megafonom, kakšen bedak da je. Policija je pa samo pri otrocih, ki bi šli radi v šolo. :bonk:
Upam da bom sam naletel kakega takega debila z megafonom ko bo čas za cepljenje.... Bo zvedel, kaj je to analno fasat... :valjamse:
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Včer sem videl objavo tiste ki je pripeljala hči pa zahtevala da se ji vzame briz iz grla in zraven snemala. Na koncu pa se še drla da bo policijo klicala. Na štajerskem imate res neke substance ki jih drugje po sloveniji ni vsaj kar se zblojenosti folka tiče.
Pa pravijo da so Štajerci pravi "dedi". :fredi:
Očitno bolj drži una, da nea rabiš pesa, če maš štajerko p'r bajt' :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.630
14.327
113
Ma saj veš no - enostavno upaš, da jih dejansko ni toliko kot se prakatično vsak dan kaže. In upanje umre zadnje :p
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Edina stvar, ki jo je bog pravično razdelil, je pamet. Vsak je prepričan, da jo ima dovolj.

Kakorkoli je delil pamet, je pač tukaj nekje:
- politiki mislijo, da je imajo največ in da si lahko privoščijo vse
- bogataši so nad politiki in so, po svoji pameti, bogovi
- ostali pa mislijo, da lahko s pametjo kaj naredijo, se pa, žal, v večini primerov motijo...
Bog se pa valja po tleh od smeha... :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Količina pameti - svetovno gledano je konstanta - vedno več nas je + vedno več je ekstremno pametnih = povprečje pada proti nuli!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.353
2.280
113
Količina pameti NI končna. Torej, vsak z rojstvom dobi pamet. Z razvojem pa se ta količina spreminja.
Štajerci so od nekdaj svoje plema.