Covid-19 Cepiva

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Če mene misliš, potem zlagaš meglo v kocke. Maskiral se nisem, prav tako se nisem testiral. Ok, 1x za k zobarju.
 
19. jul 2007
2.765
1.494
113
Osramotili ste se in vam je težko priznat. Po več kot 600 straneh prepričevanja v svoj prav ste čudežno obmolknili. Včasih molk pove več kot komentar. V bistvu vas je AndY1 vse pošolal v samem štartu. :aplauz:

Limali ste neke blodnje (kot ponavadi): KO LAŽEJO IN SO UJETI, SE PONOVNO ZLAŽEJO TER POVEDO ŠE VEČ (domengorenseklaw)

Ko človek postavi konkretno vprašanje, je pa vse tiho.

Še zadnji, zelo konkreten primer:
prof. dr. Bojana Beović: Molekularna biologija nudi še precej več, nudi trajno spreminjanje človekovih genov, ki jih bodo v spremenjeni obliki podedovale naslednje generacije.
nemenabijat: A lahko tej ženski nekdo pove, da na alterju pravijo, da mrna ne doseže genov.

Pri genski terapiji se ne uporablja mRNA, zaradi enostavnega dejstva, ki je, da mRNA ne doseže genov. Tako, da za tvojo veleumno trditev lahko človek samo naredi :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:.

Limanja :bonk:se pa človek tudi naveliča.
Zato tvoje trditve ni nihče komentiral. Ne iz razloga, ker bi razorožil vse kontraargumente, ampak ker je taka bedarija, da si niti ne zasluži komentarja.

Če bi se pa rad kaj naučil, na wikipediji preberi teme: Gene therapy, Viral vector, Retrovirus
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in mosseero

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.784
-256
113
Limali ste neke blodnje (kot ponavadi): KO LAŽEJO IN SO UJETI, SE PONOVNO ZLAŽEJO TER POVEDO ŠE VEČ (domengorenseklaw)

Ko človek postavi konkretno vprašanje, je pa vse tiho.

Še zadnji, zelo konkreten primer:
prof. dr. Bojana Beović: Molekularna biologija nudi še precej več, nudi trajno spreminjanje človekovih genov, ki jih bodo v spremenjeni obliki podedovale naslednje generacije.
nemenabijat: A lahko tej ženski nekdo pove, da na alterju pravijo, da mrna ne doseže genov.

Pri genski terapiji se ne uporablja mRNA, zaradi enostavnega dejstva, ki je, da mRNA ne doseže genov. Tako, da za tvojo veleumno trditev lahko človek samo naredi :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:.

Limanja :bonk:se pa človek tudi naveliča.
Zato tvoje trditve ni nihče komentiral. Ne iz razloga, ker bi razorožil vse kontraargumente, ampak ker je taka bedarija, da si niti ne zasluži komentarja.

Če bi se pa rad kaj naučil, na wikipediji preberi teme: Gene therapy, Viral vector, Retrovirus
Kako pa mi lahko vemo, kaj vse je v cepivu????
Kaj pa, če je v cepivu poleg mRNA še kak podtaknjenec, ki spreminja gene? in katega so zamolčali?
A moramo brezpogojno verjet tistim, ki nam še sedaj govorijo, da cepiva ščitijo pred okužbo 95% ??? in katere smo dobili na laži že xx-krat.

Zakaj je EU naročila 3 miljarde + cepiv, če nas je samo 470 miljonov, hkrati pa trdijo da cepivo deluje in ščiti pred okužbo v 95% ???
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
A moramo brezpogojno verjet tistim, ki nam še sedaj govorijo, da cepiva ščitijo pred okužbo 95% ??? in katere smo dobili na laži že xx-krat.
:valjamse: :valjamse: :valjamse: glede na zadnje objavljene podatke proizvajalca eni še kar verjamejo v 95%. :valjamse:

To je tako kot, da de s kladivom udariš po prstu in še kar ne verjameš, da si se udaril. Ampak nekje globoko v ozadju veš, da si se, ampak verjameš, da se nisi. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ted

Guru
8. sep 2007
1.684
576
113
Kako pa mi lahko vemo, kaj vse je v cepivu????
Kaj pa, če je v cepivu poleg mRNA še kak podtaknjenec, ki spreminja gene? in katega so zamolčali?
A moramo brezpogojno verjet tistim, ki nam še sedaj govorijo, da cepiva ščitijo pred okužbo 95% ??? in katere smo dobili na laži že xx-krat.

Zakaj je EU naročila 3 miljarde + cepiv, če nas je samo 470 miljonov, hkrati pa trdijo da cepivo deluje in ščiti pred okužbo v 95% ???
Kako pa naj mi na alterju vemo, da ti nisi kak ruski vohun/provokator? Še huje, kako naj vemo, da nisi volil Janše? A moram to res brezpogojno verjeti?

Sicer pa je sestava cepiv jasna, tudi naš kemijski inštitut je analiziral sestavo. Če verjameš Perutnini Ptuj in poješ njihovo Poli, lahko verjameš tudi farmaciji in regulatornim organom in neštetim doktorjem znanosti.

Lahko pa tudi ne verjameš, ampak potem ne vem kaj lahko danes sploh še ješ. Če pa zboliš pa si tudi v hudi stiski - boš verjel zdravniku da ti je predpisal prava zdravila in boš verjel farmacevtom, da bodo zdravila pomagala in ne škodovala?
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Dnevni opomnik, da cepiva delujejo:
Cepljeni bi si morali sami plačat zdravljenje, saj obremenjujejo zdravstveni sistem.

 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
To je tako kot naše ustavno sodišče. Povejo da je nekaj narobe 1 leto po tem ko je škoda že narejena.
razen ko se je šlo za uvedbo PC v javni upravi, ko bi vlada sesula svojo lastno vojsko, policijo, 112, ker bi jih pol šlo na dopust, pol pa na bolniško; takrat pa zgolj po naključju in čisto slučajo odločijo dan pred uvedbo
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Intenzivo zasedajo skoraj samo še cepljeni. A tele vrhunske izjave še držijo?

Jaz bi necepljenim po nekem roku že na državnem nivoju itak nabil 30% participacijo za zdravljenje COVID19. Pa ko ga ruknejo za dva tedna v bolnico, naj mu po zaključenem zdravljenju tudi izstavijo račun.

Zdaj imaš možnost, da se koroni izogneš brezplačno s cepljenjem. Če vztrajaš pri svojem necepljenju in zboliš ti je kriv KDO? Zdravstveni sistem, vlada JJ, jaz???? KDO? Prosim povej kdo ti je kriv, če ne uporabiš možnosti brezplačnega cepljenja in zboliš pa bog ne daj za hudo obliko. In zakaj naj potem gre zdravljenje iz skupne zdravstvene blagajne, če si pač eden navaden vase zagledan anticepilec.

Kot kaže hočejo NEcepljenci za novo leto
POPOLNOMA OKUPIRATI intezivno enoto v UKC Ljubljana.
To je čisti fašizem.

Prestavit Covid zdravljenje na dodatno zavarovanje , tam pa dvignit premijo za 100 % za necepljene (Malus ,bonus sistem)