Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Screenshot_20220427-114007_YouTube.jpg

Screenshot_20220427-114110_YouTube.jpg


Ker imate tezave z branjem in gledanjem videoposnetkov, dajem se slikce.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.467
2.313
113
Ali bo nova vlada naročila cepiva?
Eni si želimo cepiv!

Kaj pa oprema, njo imamao dovolj?


p.s. corona NE obstaja!
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.879
3.403
113
40
Lj
Ja lej USA ekonomija preprosta. 1/3 so IT velikani, 1/3 je big pharma, in 1/3 je orožje. Zdaj big pharma so nahranil za 2 leti, zdaj je čas za orožje, potem bo pa spet IT na vrsti.
 
19. jul 2007
2.769
1.495
113
Kaj točno v tem tekstu "me bo pretreslo" v tem tekstu?

Par komentarjev:
- komentarji da glede učinkovitosti, ... to je samo pravno obvestilo, o tem, da dovoljenje za promet ni trajno, ampak se lahko prekliče (tukaj imaš seznam nekaterih odpoklicev: https://prescriptiondrugs.procon.or...ually taken,drug being considered for removal)
Kar nam je nekaterim povsem jasno, je potrebno tistim, ki se jim samo dolarčki vrstijo pred očmi (investitorjem v delnice) povedat zelo nedvoumno.
To obvestilo je povsem generično in se lahko pripne vsakemu zdravilu, ki je odobreno in samo po sebi ne pove povsem nič o verjetnosti le tega, da se bo to zgodilo pri cepivih za covid-19.

Komentar glede kdo odobrava:
Postopek je jasen, spet vlečt neke teorije iz tega je nekak, kar je nadvse ljubo nekaterim, vsebinsko pa spet nima nekaj posebnega pomena.
The European Medicines Agency (EMA) is responsible for the scientific evaluation of centralised marketing authorisation applications (MAA). Once granted by the European Commission, the centralised marketing authorisation is valid in all European Union (EU) Member States, Iceland, Norway and Liechtenstein.
(rdeče sem pobarval jaz).

Še en citat iz 2011 za podobno stvar:
On 15 April 2011, orphan designation (EU/3/11/854) was
granted by the European Commission to Merck Sharp & Dohme Limited, United Kingdom, for vorinostat for the treatment of multiple myeloma.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.340
963
113
3. doze so neomejene... Če ne bo nova strokovna skupina do jeseni kaj novega naumila...
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.253
3.401
113
Razkuževanje, pa maskiranje pa distanciranje, pa sterelizacija na vsakem koraku, pa ceplenje pa.... pa ste vseeno pokasiral korono. Baje ste veljali za ful čiste ljudi. Kam pašemo ostali, kateri se nismo razkuževal, maskirali, necepljeni, roke normalno z žajfo umival, se normalno druzili.... in še vedno ne zboleli?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.879
3.403
113
40
Lj
Razkuževanje, pa maskiranje pa distanciranje, pa sterelizacija na vsakem koraku, pa ceplenje pa.... pa ste vseeno pokasiral korono. Baje ste veljali za ful čiste ljudi. Kam pašemo ostali, kateri se nismo razkuževal, maskirali, necepljeni, roke normalno z žajfo umival, se normalno druzili.... in še vedno ne zboleli?

To je zato ker so samo eno masko nosil Če bi dve hkrati, potem pa res ne bi zboleli. Pa seveda če bi še vsi ostali po 2 maski nosil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen