Covid-19 Cepiva

damirj

Guru
9. maj 2012
4.846
2.097
113
Gledano birokratsko imaš prav, gledano s stališča zaščite pa ne glih. Seveda pa se tvojem pisanju in obnašanju točno ve, kaj je zate pomembno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Kako vam ne kapne, da so znanstevniki in stroka upali, da bo cepivo bolj uspešno, kot pač je. Še vedno pa je nekak učinkovito, pa rečte kar čte. Z vašega antianticepilskega stališča so vsi znanstveniki, stroka, fajzer, itd. naredili cepiva z namenom, da pobijejo cepljene ljudi. No, pol mi pa prosim razložte, komu bodo ti znanstveniki, farmacevti, itd., potem še kadarkol komu kaj prodali in od česa bodo potem živeli, ko nas ne bo več?
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: jendomen in jonny77

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.456
6.572
113
Saj umre jih zelo malo, tudi zaradi kovida jih.
Cepiva so pac padla not ob pravem casu da lahko sforsirajo mrna tehnologijo in jo pripravijo uporabno za bolj resne bolezni, proti katerim se “ne more nic”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Saj umre jih zelo malo, tudi zaradi kovida jih.
Cepiva so pac padla not ob pravem casu da lahko sforsirajo mrna tehnologijo in jo pripravijo uporabno za bolj resne bolezni, proti katerim se “ne more nic”
Pa si mogoče mejčkn razmislu, preden si tole plunu ven, da jih po vsej verjetnosti manj umre zaradi kovida tudi zaradi tega, ker so ljudje cepljeni?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Kako vam ne kapne, da so znanstevniki in stroka upali, da bo cepivo bolj uspešno, kot pač je. Še vedno pa je nekak učinkovito, pa rečte kar čte. Z vašega antianticepilskega stališča so vsi znanstveniki, stroka, fajzer, itd. naredili cepiva z namenom, da pobijejo cepljene ljudi. No, pol mi pa prosim razložte, komu bodo ti znanstveniki, farmacevti, itd., potem še kadarkol komu kaj prodali in od česa bodo potem živeli, ko nas, ne bo več?
Mene še vedno zanima, kam so šle tiste raziskave ameriških znanstvenikov, katere je še julija navajal Jerala , v katerih več kot pol leta po začetku cepljenja cepivo piše, da mrna cepiva nudijo dolgotrajno zaščito - skoraj doživljensko. ???? Da so decembra (še pri delti ) trdili da je zaščita le par mesecev?

Bi rekel da če zaščita res traja samo 3 mesece, se to ugotovi najkasneje po treh mesecih, ne pa da po 7-mih mesecih še kar vidiš da cepivo trdno deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.456
6.572
113
Imaš poleg Katje in žene diplomata še koga na zalogi? Ker zaradi covida jih imamo že krepko čez 5000.
Me niti ne zanima. Kovid tudi odnese samo rizicne, in ne vse povprek. Cepit pa bi se morali vsi, tudi otroki in posledicno bi bilo koratelarne skode.
A se splaca par mladih pocepit ki jih bo odneslo(pa jim drugace kovid ne bi bil hudega), zato da se resi 1000 rizicnih?
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Samo tolk v vednost, jaz nisem pro-cepilec in ne podpiram obveznega cepljenja, če si to mislil. Če po pravic povem, ne jebem niti tablet, če se le da. Še vedno pa je zame stroka bolj kredibilna, kot vi soforumaši, twitteraši, ...
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Me niti ne zanima. Kovid tudi odnese samo rizicne, in ne vse povprek. Cepit pa bi se morali vsi, tudi otroki in posledicno bi bilo koratelarne skode.
A se splaca par mladih pocepit ki jih bo odneslo(pa jim drugace kovid ne bi bil hudega), zato da se resi 1000 rizicnih?
Še nekaj! Kako veš, da je Katjo (naj počiva v miru) odneslo cepivo? A zato, ker je stroka tako rekla?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.869
3.389
113
40
Lj
Stroka bi kvečejmu pod preprogo pometla, če ne bi bilo medijev. Ti dejansko zaupaš kaki javni slovenski inštituciji? Svaka ti čast.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Stroka bi kvečejmu pod preprogo pometla, če ne bi bilo medijev. Ti dejansko zaupaš kaki javni slovenski inštituciji? Svaka ti čast.
Ne, jaz ji ne, zato pa vas sprašujem oziroma sem Darjana vprašal. Še vedno pa bolj zaupam oz. moram zaupat njim, kot tebi in ostalim na socialnih omrežjih. Zdej pa če, ne mormo več zaupat vsaj delno neki inštituciji, potem je šlo pa tako ali tako vse v PM, pa je vsen kurtz al se kregamo tle al ne.