Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.049
4.052
113
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Trenutna definicija polno cepljenega

Up-to-Date Shots Encouraged Over ‘Fully Vaccinated’: Fauci (1)
Federal health leaders are moving away from an emphasis on what constitutes being fully vaccinated against Covid-19 in favor of staying current with shots.


Kaj že to pomeni :evil: ?
Vprašajte Alter intelektualce.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Sprašujem za prijatelja, kako kaj Portugalska z admiralom, kjer so pomoje sedaj že na 95% cepljenih, starih 12+.

Kdo jim dela tak nered ?


#debilisoprevzelioblast
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen
19. jul 2007
2.776
1.501
113
Sprašujem za prijatelja, kako kaj Portugalska z admiralom, kjer so pomoje sedaj že na 95% cepljenih, starih 12+.

Kdo jim dela tak nered ?


#debilisoprevzelioblast

Portugalska je trenutno na nizki smrtnosti in nizkih hospitalizacijah v primerjavi s Slovenijo (podatki Our World in Data) (nisem pri volji za računanje, ampak čez prvi palec povsem ustreza situaciji - delež cepljenih/necepljenih ter stopnje hospitalizacij, smrti pri cepljenih/necepljenih v Pt in Slo)

Še slišimo čez mesec ali dva in pogledamo kako in kaj.

#debilioposiljajoljudivbolniceinsmrt
 
  • Všeč mi je
Reactions: crashednburnt

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.760
6.628
113
Ampak vseeno ima portugalska omejitve, ali ne?
Torej tudi abnormalna precepljenost in nizke stevilke umrlih ne koncajo te norije.
Kaj pa jo bo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jendomen

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.893
3.926
113
Omikron v vsem sijaju v statistiki, v intervalu ko smo ga uradno potrdili na par 100 primerih:
omikron.png


Skoraj polovica odkritih okužb je pri cepljenih. Verjetno je v tekočem tednu številka že čez 50%, kar kaže kako je zmanjšana učinkovitost cepiva napram temu sevu.
 
  • Haha
Reactions: Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.049
4.052
113

A federal judge in Texas on Thursday ordered the Food and Drug Administration to make public the data it relied on to license Pfizer’s COVID-19 vaccine, imposing a dramatically accelerated schedule that should result in the release of all information within about eight months.

That’s roughly 75 years and four months faster than the FDA said it could take to complete a Freedom of Information Act request by a group of doctors and scientists seeking an estimated 450,000 pages of material about the vaccine.

The court “concludes that this FOIA request is of paramount public importance,” wrote U.S. District Judge Mark Pittman in Fort Worth, who was appointed to the bench by former President Donald Trump in 2019.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Omikron v vsem sijaju v statistiki, v intervalu ko smo ga uradno potrdili na par 100 primerih:
Poglej priponko 51757

Skoraj polovica odkritih okužb je pri cepljenih. Verjetno je v tekočem tednu številka že čez 50%, kar kaže kako je zmanjšana učinkovitost cepiva napram temu sevu.
Nič novega. Saj zato so že napovedali, da ukrepov ne bodo prilagajali številom okuženih, temveč stanju v bolnicah.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.265
5.608
113
Omikron v vsem sijaju v statistiki, v intervalu ko smo ga uradno potrdili na par 100 primerih:
Poglej priponko 51757

Skoraj polovica odkritih okužb je pri cepljenih. Verjetno je v tekočem tednu številka že čez 50%, kar kaže kako je zmanjšana učinkovitost cepiva napram temu sevu.
Ne pozabi da se cepljenim NI potrebno testirati.Kdor dela doma, upokojenci ne bo šel na test, eh nekaj šmrkam, čaj in limona, prehlad sem dobil.

Koliko jih gre iz C skupine pod radarjem zaznave raje niti ne pomislim.

Kdo bi si mislili, danski, kanadski (Ontario), nemški podatki njihovih nijz o so bili tudi taki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.893
3.926
113
In kaj ščiti pct ?
Nalij si že končno čistega vina in priznaj, da je C popolnoma neučinkovit.
Tu moraš bit eksakten. 2C je neučinkovit, dokazano na "real life" situaciji. 3C se še ne ve ker ni dovolj velikega vzorca pa tudi javni podatki so bolj skopi oz. se recimo v sloveniuji na podalgi podatkov ne da delat sklepov o učinkovitosti. Stroka sicer trdi da je na podlagi XYZ študij ki so jih videli samo oni 3C učinkovit. Do časa ko bo 3C uradno priznan kot neučinkovit bo v igri pa itak 4C.
 
  • Wow
Reactions: javr