Covid-19 Cepiva

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113

The Truth About Safety of mRNA Vaccines Found in The European Medicines Agency's Document Titled "Comirnaty (COVID-19 mRNA Vaccine) Risk Management Plan"​


CONFIDENTIAL Page 100

pdf je tu

Koda:
https://www.ema.europa.eu/en/documents/rmp-summary/comirnaty-epar-risk-management-plan_en.pdf
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
New South Wales (8M prebivalcev), polno cepljenih 93,6% , starih +16 let

dnevno podirajo rekorde
Lepo se jim pozna ta visoka precepljenost - kljub velikemu številu okužb (trenutno jih je 109.197) imajo zelo nizko število hospitaliziranih, t.j. 910 in od teh ljudi jih je na intenzivni 79 (podatki veljajo za čas do vključno 8. ure zvečer na dan 31.12.2021).

Vir - https://www.health.nsw.gov.au/Infectious/covid-19/Pages/stats-nsw.aspx
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.851
3.369
113
40
Lj

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Tretjo odmerek ni več teorija zarot, ane* ?


Medtem gre narativa naprej (3+1)

San Diego Vaccine Expert Agrees: Fourth Vaccine Dose Likely​



Izrael je +6 mesecev naprej v času


in tako naprej do številke ??



*
Za spomin
15 april 2021

Pfizer CEO Says Third Covid Vaccine Dose Likely Needed Within 12 Months


>



//ste se v tem času že naučili brati med vrsticami msm novic ?


Zanimivo da raje kot tretji/četrti odmerek uporabljajo besedo booster oz. second booster.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: javr

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.341
6.535
113
Smešno bi bilo reči: pridite na 8 odmerek, veliko prej bo folk sprejel: pridite na booster, poživitveni odmerek, pa čeprav bo le-ta 2x letno. Saj po ene 6, 7, 10...pozabiš štet in pač greš tja
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in javr

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Poglejte si tale video, kjer doktor biotehnologije razlozi kako virus vstopa v celice. Preberite si se komentarje, kako je SARS bil umetno narejen s HIV sekvenco ter zakaj je v zgodnji fazi HCQ (antiparazitik) tako uspesen pri preprecitvi hujsega poteka bolenzni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113

Definition of anti-vaxxer

a person who opposes the use of vaccines or regulations mandating vaccination Some self-identified anti-vaxxers are vehemently against all vaccines.
To je definicija, torej nekdo, ki zavrača cepljenje in ne "nekdo, ki je po zadnji definiciji še bil polno cepljen, ni pa še uspel pridobiti booster odmerka".

Iz vidika humornega vložka mi je tvoj post povsem OK, iz vsaj malo resnega vidika (in tako dejansko nekateri dojemajo zadevo) pa je takšno razmišljanje popoln fail. Ampak ni panike, tega smo od antivaxxerjev že vajeni, ko se pa izpostavlja take zadeve pa dobiš nazaj, da so si faile antivaxxerjev z namenom diskreditacije itak izmsilili vaxxerji :aplauz:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
To je definicija, torej nekdo, ki zavrača cepljenje in ne "nekdo, ki je po zadnji definiciji še bil polno cepljen, ni pa še uspel pridobiti booster odmerka".
Haha spet sprenevedanje. Zakaj pa nebi bil antivaxer tisti, ki zavrača zadnji priporočeni buster odmerek?

Torej po tvoje npr. js nisem antivaxer, le nisem še uspel pridobit nobenega odmerka ?????? :evil: :evil: :evil:

Koliko pa po zadnji definiciji traja zaščita po cepljenju? 3mesece al koliko že, je zadnjič beovička razlagala ?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Nindža c19

Coronavirus cases keep cruise ship Aida Nova stuck in Lisbon

Lisbon port director Diogo Vieira Branco told Portuguese state news agency Lusa that 52 of the 1,353 crew members on the Aida Nova had tested positive.

The company pointed out that all passengers over the age of 12 and the crew had been vaccinated and that both an antigen and a polymerase chain reaction (PCR) test had to be carried out before departure.