Covid-19 Cepiva

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Bravo!
Torej kje je potem razlog za strah pred cepivom?

ni ga, samo naj bo prostovoljno in ne obvezno. Vsaka prislila povzroči dvig obrvi pri vsaj malo kmečki logiki.

Vsak je odgovoren za sebe, odrasel človek, normalen. Vsak ima pravico odločitve biti zdrav, biti bolan, biti živ, ali viseti iz smreke. To je bit naših pravic. Svobodno odločanje.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Kaj zdaj, odločite se. Pravite, da je bil razvoj noro transparenten, vse se da preveriti, je noro testirano, flaške polnijo angeli, denar jim je zadnja briga in je 100% varno. Potem pa pravite, da starejših ne bi cepili, ker ni varno, pa mlajših tudi ne.

Takojšnjih stranskih učinkov pravite, da ni, čeprav se poroča o marsičem, pa resno cepljenja še začeli niso, o dolgoročnih morebitnih stranskih učinkih pa nimate nobenega pojma, ker se bodo šele pokazali. In ravno to mene zanima.
Bla, bla, bla.

Lej, dolgoročne stranke učinke prebolevanja že poznamo in sploh niso redki.
Dolgoročnih stranskih učinkov cepiva pa nekako ne zaznavamo. Sigurno se bo pojavil kakšen primer, a vse kaže, da bo to en prdec proti kupu dreka, ki ga naredi bolezen.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj in bertoncl

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Narobe, od marca 2020 državo tako zelo skrbi zate, da ti ukazuje, da moraš biti doma na kavču in gledati tv.
Ter ti prepove delati in hoditi ven po 21 uri.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
ni ga, samo naj bo prostovoljno in ne obvezno. Vsaka prislila povzroči dvig obrvi pri vsaj malo kmečki logiki.

Vsak je odgovoren za sebe, odrasel človek, normalen. Vsak ima pravico odločitve biti zdrav, biti bolan, biti živ, ali viseti iz smreke. To je bit naših pravic. Svobodno odločanje.
Tvoje pravice se tudi končajo pri pravicah drugih.
Splošni cilj je čimprej prekužiti populacijo, če se le da, s cepivom. In tudi ti boš v skupno dobro deloval v smeri tega cilja
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Bla, bla, bla.

Lej, dolgoročne stranke učinke prebolevanja že poznamo in sploh niso redki.
Dolgoročnih stranskih učinkov cepiva pa nekako ne zaznavamo. Sigurno se bo pojavil kakšen primer, a vse kaže, da bo to en prdec proti kupu dreka, ki ga naredi bolezen.
Cepiti smo začeli ravnokar, ti pa že poznaš dolgoročne stranske učinke. Mogoče imaš pa ti magični klobuček.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Cepiti smo začeli ravnokar, ti pa že poznaš dolgoročne stranske učinke. Mogoče imaš pa ti magični klobuček.
Imamo 40000+ cepljenih preko poletja(Pfizer in Moderna). To je pol leta nazaj.
Ja, ve se, kakšni so bili stranski učinki na testni populaciji.

In ve se, koliko stranskih učinkov(kratko in dolgoročnih) je v primeru 40000 okuženih.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
No, jest se bom cepil, seveda ko bom na vrsto prišel, predvsem zaradi drugih in ne zaradi sebe. Zdej, če me bo zarad tega pobral, tud prov, sem vsaj nekaj dobrga (upam) tud za druge naredil. Če bi me blo strah cepiva in bi razmišljal o posledicah, pol bi me moral bit strah tudi vsakič, ko grem v štacuno po špricano solato, jabka in ostalo zjebano hrano.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
No, jest se bom cepil, seveda ko bom na vrsto prišel, predvsem zaradi drugih in ne zaradi sebe. Zdej, če me bo zarad tega pobral, tud prov, sem vsaj nekaj dobrga (upam) tud za druge naredil. Če bi me blo strah cepiva in bi razmišljal o posledicah, pol bi me moral bit strah tudi vsakič, ko grem v štacuno po špricano solato, jabka in ostalo zjebano hrano.
Exactly in pa, končno eden.
Žremo in konzumiramo vse smisle, predvsem pa nesmisle, ki nam jih servirajo "gospodarji", potem se pa najdejo modeli, ki nimajo niti toliko domišljije, da bi si našli malo bolj izvirno teorijo na kašen način bi se dalo zjebati človeško raso. Čeprav, roko na srce, gospodarjem gre kar dobro:

 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Imamo srečo, da si samo en nepomembnež tam nekje in si lahko zlo samo svojim bližnjim.

Dej bodi as in zamahni z roko pred cepivom. Ki je se večji pičkin dim, kot bolezen.

Beri. Bolezen je pičkin dim, ne cepivo. Bolezen za VEČINO populacije.
Če pa misliš da ni, pa:
1610653441599.png


Res ja, zaradi tega se bi MORALO vse cepit?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Beri ti mene.
Cepivo je še večji pičkin dim, kot bolezen. Torej zakaj se ne boš cepil?

P.S. Dej vzemi list papirja in čez celo stran napiši, ponavljaj:
Smrt ni edini slab zaplet pri prebolevanju
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Kamele0N in MrDaco
I

Izbrisan uporabnik 474

"Težava" Covid-19 je, da ti v eni hali z recimo 30 zaposlenimi en pozitiven zradira proizvodnjo v parih dneh...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in bertoncl

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
To to misliš/verjameš...
Zdaj mi pa povej - kaj je tako groznega, da se cepiš? A ti ne bo vstal? A ne boš več moški/ženska? A boš postal "privrženec sistema? Al kaj...?
Sicer pa, delaj kakor hočeš... Bo vsaj ZPIZ imel enega manj... :cool:
Če ni cepljenje nič takega, potem najbrž ni ovir, da se država zaveže, da se cepiš na njeno odgovornost, ter da država odškodninsko odgovarja za morebitne zaplete zaradi cepljenja ??????
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash