Covid-19 Cepiva

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zakaj? Do jeseni boš imel boš opcijo da se cepiš . Se ne cepiš nimaš vstopa na šiht tako da ni bolniške.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
Lej Darjan, bluzi kolikor ti paše, jaz ti povem, kako bo v reali. A je to smiselno ali ne, ni stvar debate.
Dokler bo nizka precepljenost, lahko gladko pozabiš na popolno opustitev ukrepov. Še ob dobri precepljenosti jih ne bo konec kar tako
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
OK, mu boš pač reku adijo...
In iskal/takoj našel novo službo, kjer te bodo vprašali, ali si cepljen...
In boš, trmast, iskal in iskal, pa našel - Kaj?
Razmisli, ne bit trmast...

Naenkrat bo delodajalec imel pravico te vprasat ce si cepljen, recimo zensk pa se ne sme, ce mislijo imet otroke v kratkem ali pa kaksne veroizpovedi je kdo?
Kako gladko eni prodate svobodo in osnovne pravice...

Verjetno je jasno kam to vodi? Zdaj kovid, drugo leto prehlad, potem vec ne bos smel prdet in bos moral bit cepljen proti slabemu zadahu.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.216
5.599
113
Pfizer



Moderna
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kaj takega bi lahko bilo samo v javnem sektorju. Gospodarstvo se večinoma poserje na cepivo in covid.

To to misliš/verjameš...
Sem v privatnem sektorju gospodarstva in cepljenje je "ali si cepljen ali te ni" varianta...
Bilo, zdaj smo vsi že dvakrat cepljeni... Vsi...
Zdaj mi pa povej - kaj je tako groznega, da se cepiš? A ti ne bo vstal? A ne boš več moški/ženska? A boš postal "privrženec sistema? Al kaj...?
Sicer pa, delaj kakor hočeš... Bo vsaj ZPIZ imel enega manj... :cool:
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Naenkrat bo delodajalec imel pravico te vprasat ce si cepljen, recimo zensk pa se ne sme, ce mislijo imet otroke v kratkem ali pa kaksne veroizpovedi je kdo?
Kako gladko eni prodate svobodo in osnovne pravice...

Verjetno je jasno kam to vodi? Zdaj kovid, drugo leto prehlad, potem vec ne bos smel prdet in bos moral bit cepljen proti slabemu zadahu.

Ne me...
A ti si tudi en od tistih *****, ki otrok nočejo cepit proti otroškim boleznim?
Daj no, zbudi se in ne seri... :cool:
Sramota... Upam, da se ne cepiš...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
Ne me...
A ti si tudi en od tistih *****, ki otrok nočejo cepit proti otroškim boleznim?
Daj no, zbudi se in ne seri... :cool:
Sramota...
Tu sta predvsem dve pomembni razliki. Covid je nikakva bolezen v primerjavi z ostalimi proti katerimi se cepimo po programu. In cepil si se z na hitro skup zmetanim klumpom, ki vedi ga kako vpliva nate danes, jutri ali čez 1 leto. Poleg tega naj bi se s tem filal od danes do večnosti 2x letno. "Prostovoljno".
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Tu sta predvsem dve pomembni razliki. Covid je nikakva bolezen v primerjavi z ostalimi proti katerimi se cepimo po programu. In cepil si se z na hitro skup zmetanim klumpom, ki vedi ga kako vpliva nate danes, jutri ali čez 1 leto. Poleg tega naj bi se s tem filal od danes do večnosti 2x letno. "Prostovoljno".

Ah, še en privrženec "ne bom se cepil, raje crknem" variante...
Pa to ni normalno... A ste res tako k*e*e*i, da ne veste, kaj je prav? Žalostno... :bruh:
 
  • Všeč mi je
  • Jezen sem
Reactions: SamSvoj in MrDaco

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
To to misliš/verjameš...
Sem v privatnem sektorju gospodarstva in cepljenje je "ali si cepljen ali te ni" varianta...
Bilo, zdaj smo vsi že dvakrat cepljeni... Vsi...
Zdaj mi pa povej - kaj je tako groznega, da se cepiš? A ti ne bo vstal? A ne boš več moški/ženska? A boš postal "privrženec sistema? Al kaj...?
Sicer pa, delaj kakor hočeš... Bo vsaj ZPIZ imel enega manj... :cool:
To je moja odličitev in eni ste prav nadležni z vsiljevanjem vsesplošnega cepljenja. Še bolj kot kakšni anticepilci otrok.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.565
113
Ah, še en privrženec "ne bom se cepil, raje crknem" variante...
Pa to ni normalno... A ste res tako k*e*e*i, da ne veste, kaj je prav? Žalostno... :bruh:
Moji otroci so cepljeni po programu in tudi jaz se bom cepil proti Covidu, ko bo za to možnost. Hkrati pa opozarjam na mnoge neumnosti, ki se kažejo pri uveljavljanju cepljenja.
Kaj pa je prav? Biti ovca in ko nekdo reče skoči, vprašaš, če lahko z višje ograje, da boš lepša palačinka?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
To je moja odličitev in eni ste prav nadležni z vsiljevanjem vsesplošnega cepljenja. Še bolj kot kakšni anticepilci otrok.

Halo, pa ti si ravno tako sedaj povedal, da si "anticepilec"...
Saj ni problema, ne se cepit. Uživaj, če boš lahko...
Ne pa napadat ostalih, ki smo se/se bodo cepli... Ker nas imaš za kaj? Idiote? Bebce? Privžence antikristu?...
TI vsiljuješ, ne mi...
 
  • Haha
Reactions: Pbutec

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
Tu sta predvsem dve pomembni razliki. Covid je nikakva bolezen v primerjavi z ostalimi proti katerimi se cepimo po programu. In cepil si se z na hitro skup zmetanim klumpom, ki vedi ga kako vpliva nate danes, jutri ali čez 1 leto. Poleg tega naj bi se s tem filal od danes do večnosti 2x letno. "Prostovoljno".
Pa še ena pomembna razlika je.
Cepivo ima nikakve posledice v primerjavi s covidom.
Treseš se pred cepivom, a pri prebolevanju imaš 100+X več šans za kratkoročne in dolgoročne težave.