Budilka na Omnia II

OOTBOXZY

Pripravnik
23. sep 2007
68
0
6
A se to še komu dogaja? Budilka mi je delala kake tri tedne brez problema, potem pa na lepem dva dni ni zvonila. Se je stvar spet unesla za kakih deset dni, nato pa spet dva dni nič. Zelo zoprno, če mora človek v službo. Sem pa ugotovil, da odšpila kako sekundo, potem se pa ugasne. V čem je štos, ker budilka mi je res pomembna pri telefonu.
Pa še eno vprašanje. A obstoja program, s katerim bi telefon prepričal, da me vedno, ko rabi povezavo na internet, vpraša, preko katere naj se poveže. Tale ima narejeno tako, da se avtomatsko poveže preko Wi-Fi, če pa tega ni, pa gre na GPRS. Prej pri Nokii me je vedno vprašal, tako da sem izbral povezavo in se je preko tiste zvezal. Mi grejo take avtomatske zadeve na živce, ker se stvar zveže preko GPRS-ja, čeprav tega nočem. Kak program pač rabi povezavo, na katero si pozabil, se zveže in veselo nabija račun. Še posebej je to dobro v tujini.
 

OOTBOXZY

Pripravnik
23. sep 2007
68
0
6
Sem ugotovil, da ga moti program za zaklepanje (S2U2). Če mogoče kdo ve rešitev v nastavitvah, se priporočam, drugače pa me zanima kak drug program za zaklepanje tipkovnice.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik OOTBOXZY pravi:
Sem ugotovil, da ga moti program za zaklepanje (S2U2). Če mogoče kdo ve rešitev v nastavitvah, se priporočam, drugače pa me zanima kak drug program za zaklepanje tipkovnice.

Kako zaklepanje tipkovnice ?
Saj pa je tista tipka več kot zadosti ali ?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Kako zaklepanje tipkovnice ? Saj pa je tista tipka več kot zadosti ali ?

recimo, meni ni...
confused-1.gif

ko dobim sms ali neodgovorjen klic, telefon imam pa v žepu se vse živo sproži....
bonk.gif

kako zrihtat, da se ekran ne aktivira brez moje "komande"?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Kako zaklepanje tipkovnice ? Saj pa je tista tipka več kot zadosti ali ?

recimo, meni ni...
confused-1.gif

ko dobim sms ali neodgovorjen klic, telefon imam pa v žepu se vse živo sproži....
bonk.gif

kako zrihtat, da se ekran ne aktivira brez moje "komande"?

Saj pa če je zaklenjen preko tiste tipke, se ne more sprožiti. Razen če daš komando za odkleni, kar pa se v žepu nebo zgodilo...
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Saj pa če je zaklenjen preko tiste tipke, se ne more sprožiti. Razen če daš komando za odkleni, kar pa se v žepu nebo zgodilo...
če se pogovarjava o stranski desni zgornji tipki, potem se žal sproži
confused-1.gif

govorim o kratkem pritisku na to tipko....pri dolgem se res zaklene z "slite" komando odklepanja...to pa predolgo traja
frown-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Saj pa če je zaklenjen preko tiste tipke, se ne more sprožiti. Razen če daš komando za odkleni, kar pa se v žepu nebo zgodilo...
če se pogovarjava o stranski desni zgornji tipki, potem se žal sproži
confused-1.gif

govorim o kratkem pritisku na to tipko....pri dolgem se res zaklene z "slite" komando odklepanja...to pa predolgo traja
frown-1.gif


Točno o tisti tipki govorim. Če ti je sekunda ali dve preveč. Potem ti žal ne morem pomagat.