Bravo, Danilo!!!

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
In? Jajca bo imel tist, ki bo dal bodeco mrezo na juzno mejo in hrcke konkretno pojebal.
Jajca brez možganov...takih je pa že tako preveč...in v RL in tukaj....

Citat:
Uporabnik Schumi pravi:Jebes diplomacijo in igre za odrasle.
Gremo se raje igrat v peskovnik...je bolj luštno in manj stresno...boš ti lopatke prnesu?

Citat:
Uporabnik Schumi pravi:Dejstvo je, da smo caplji, ne glede na to kdo malenkostno povzdigne glas in se vam fino zdi kaj velikega je pa zdaj on naredil za nas in Slovenijo.
Fino se mi zdi, da imamo predsednika, ki je sposoben jasno, argumentirano in po potrebi ostro [pa spet ne preostro] govoriti.
Verjamem pa, da bi ti raje imel za predsednika M. Slobodana, ki bi imel tako polna jajca, da bi špricalo še po sosednjih državah, kadar bi jih razneslo....
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Se en, ki verjame kako nam bo zdej fino po tem "ostrem" ukrepanju?
rolleyes-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Se en, ki verjame kako nam bo zdej fino po tem "ostrem" ukrepanju?
rolleyes-1.gif

Nam je že zdaj fino. Kakšen bi bil pa tvoje pravi odziv? A si ti tisti, ki je predlagal bodečo žico na mejo?
grin1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Verjetno misli, da bi moral reči "PlZDA vam materna srbjanska, če ne bote kuj škode poglihal, bomo Beograd zbombandiral!
jezen.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ne vem cemu si zasluzi neka izjava aplavdiranje in huronsko navijanje. Me zanima kaj pocnete, ko vam kaksna baba obljubi da vam bo dala, ce ze tako palite na danilcija.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Me zanima kaj pocnete, ko vam kaksna baba obljubi da vam bo dala, ce ze tako palite na danilcija.
Takoj damo za mašo
grin1.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
hmm

Torej, če g.predsednik nekaj argumentirano pove, ni to ničesar vredno in je torej to potrebno zanikat/demantirat, če pa nebi tega rekel, je pa navaden gnoj??? Povedal je jasno in glasno, torej LJUDEM razumljivo. pika!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Kakšen bi bil pa tvoje pravi odziv?
Najmanj kar bi lahko reku, bi blo to, da namesto "pričakujem" reče ZAHTEVAM in če barabe ne bodo takoj prenahale z delanjem škode po naši lastnini, bomo TAKOJ priznali Kosovo.
Mi smo tisti, ki bi morali zagrozit njim, ker oni delajo škodo nam, in ne obratno.

In če bi po kakem slučaju Srbi res pustili potem našo lastnino čisto pri miru, bi še zmeraj potem mi sami lahko razbili kakšno izložbo v Beograjskem Mercatorju, krivdo pa naprtili njim, pa bi imeli še zmeraj vzrok za priznanje Kosova.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Ne vem cemu si zasluzi neka izjava aplavdiranje in huronsko navijanje. Me zanima kaj pocnete, ko vam kaksna baba obljubi da vam bo dala, ce ze tako palite na danilcija.
Sicer ne vidim nobenih večjih transparentov....tudi sliši se ne tega "huronskega navijanja"...

Drugače je v povprečju normalno, da ti baba da parkrat na teden. Da se v Sloveniji uradni predstavnik države primerno in hkrati ostro odreagira na nek zunanje politični dogodek pa je mogoče parkrat na leto.

Seveda ti lahko na zadevo gledaš iz drugega kota...če imaš omenjeno razmerje namreč obratno [pri čemer je število takih političnih govorov konstanta], potem ni težko verjeti, da se ti tak govor ne zdi nič posebnega...
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Pa da bi v Novski 2x tankal (gor pa dol)
grin1.gif

To bo vojni plen.
hysterical-1.gif


Da ne bom samo smetil.
Mene je sam nastop sedanjega predsednika pozitivno presenetil. Razločno, dovolj počasno, da bodo razumeli kaj je povedal in kaj pričakuje/zahteva. Če bodo ta govor spregledali, ki ga po hitrosti govora razume tudi 3 leten otrok, potem to veliko pove o njih.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Kakšen bi bil pa tvoje pravi odziv?
Najmanj kar bi lahko reku, bi blo to, da namesto "pričakujem" reče ZAHTEVAM in če barabe ne bodo takoj prenahale z delanjem škode po naši lastnini, bomo TAKOJ priznali Kosovo.
Mi smo tisti, ki bi morali zagrozit njim, ker oni delajo škodo nam, in ne obratno.

In če bi po kakem slučaju Srbi res pustili potem našo lastnino čisto pri miru, bi še zmeraj potem mi sami lahko razbili kakšno izložbo v Beograjskem Mercatorju, krivdo pa naprtili njim, pa bi imeli še zmeraj vzrok za priznanje Kosova.

Kot so ti že drugi povedali se ne smemo spustit na njihov nivo. In kako misliš, da bi izpadli pred svetovno javnostjo, če bi se odzvali z izsiljevanjem ala "če se ne opravičite in popravite ambasado bomo priznali Kosovo".
13.gif
Pa sej nismo pet let star otročički ki se igrajo v peskovniku "če se mi ne boš opraviču ti bom razmetal avtomobilčke". Kako bi to vplivalo na našo kredibilnost in kako bi vplivalo na naše gospodarske rezultate v Srbiji si raj ne predstavlam. Ravno mi mormo bit tisti, ki umirjamo strasti in nikakor jih ne smemo dodatno podžigat. Se je pa treba odzvat korektno in jasno.

In jasno je da mi bomo priznali Kosovo ampak se še čaka na primeren trenutek, da bo to priznanje povzročilo čimmanj škode na gospodarskem področju in v medsebojnih odnosih.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ti si en cagav kavbojc! In cagav fant ni še nikol punce dobil.
Če se je teb zdel ta Danilčetov govor oster, si pa res en strahopetec. Srbi se sigurno niso ustrašili tega obsojanja, še najmanj pa so to Danilčetovo cmeranje uzeli resno.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ti si en cagav kavbojc! In cagav fant ni še nikol punce dobil.
Če se je teb zdel ta Danilčetov govor oster, si pa res en strahopetec. Srbi se sigurno niso ustrašili tega obsojanja, še najmanj pa so to Danilčetovo cmeranje uzeli resno.

hysterical-1.gif

In nauči se brat. Nisem reku, da je bil oster ampak korekten in jasen. Ni nobene potrebe po zaostrovanju odnosov.

Ti si pa en zagrenjen stardec, ki ga vse moti in bi vse kar postrelal...
jezen.gif


Povej kaj ti leži na duši. Sej smo sami domači... Kar povej naj te ne bo sram.
wink-1.gif


p.s.: in tale kavbojc nima probleme s puncami. Za razliko od starih decov. Kdaj si ga nazadnje namoču? Hm... to je blo pa leta 80 ko so Titota sprejel v kliničnga...