Bosch kvaliteta

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Hhehehe

Ne,ni tako mišljeno da je izven pečice grelec
smile-1.gif
.

V pečici je grelec tako narejen,vsaj pri moji.Da je sredinski grelec in grelec ki gre okoli pečice v (notranjosti)In sredinski je non stop hladen,drugi je pa v momentu vroč.Ko pa vključim infra,sta v momentu oba vroča.In so mi rekli na servisu,da je šel verjetno rele,ki preklaplja...ker če na infra ,nebi bil vroč grelec...se ve da je grelec...tako je pa ravno obratno...
Najbolj bo videt,ko pride serviser in odpravi napako...kaj je bil vzrok nedelovanja sporočim
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jah, no - včasih smo kupovali predvsem Iskro in Gorenje, (Ok, drugega sploh ni bilo
rolleyes-1.gif
), ker je bil servis samo največ par ur stran. Popravili so, ali pa niso, spet roll ajjs. Si se pa lahko zanesel na servis, ker je bil 100 procenten!

Da bi ti pa zamenjali pokvarjeno mašino za novo? Ej, to je nov marketinški model!
cheer.gif


Jaz sem za to!
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Bom sporočil,kaj je bil vzrok ovare pečice.Nisem rek,da mi morjo pečico menjat.Ampak rele v pečici....
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ja, res je. Marsikaj se da narediti, ko pod garancijo kaj crkne. Sam gre preveč živcev in telefona. Pa včasih kar popustimo.
Stricu je crknu pralni stroj Gorenje. cca 6 let nazaj. Pa je že popustil in hotel novega iskat, ko smo se spravili na serviserja, proizvajalca, zavod za varstvo potrošnikov, .... neke zakone smo prvlekli na dan..... in očitno zadeli. Prej 1 mesec nič popravljeno, potem pa ob zadnjem obisku serviserja vse dela kot novo.
Mislim da je šlo za to, da stroj trese in curi. Potem so še hoteli samo neko cev menjati, amortizerja pa ne, ker ni bil menda pokvarjen. samo voda je po njem curela in to menda ni bila okvara amortizerja. Seveda smo mogli veleumno dokazat, da če ne bi voda po njem curela res ne bi bil pokvarjen. Ampak ker je, zaradi napake cevi, ki so jo priznali, je to še dodatna napaka. V glavnem.... telefonijada in živci...
 
Nazadnje urejeno:

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik MieleFan pravi:
Bom sporočil,kaj je bil vzrok ovare pečice.Nisem rek,da mi morjo pečico menjat.Ampak rele v pečici....

ce bi bil rele fuc, ti grelec ne bi delal v nobenem rezimu ...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Zamenjaj serviserja.
Eh, dvomim, da bom s tem kaj rešil. Sem imel že en predhoden problem s tem pomivalcem in je prišel eden večjih ljubljanskih serviserjev, pa je bil odnos zelo suvereno vehementen kaj je vzrok težave. Seveda je vzrok konkretno falil in sem ga moral nato ponovno klicat. Tale drugi servis pa mi tudi ne vzbuja zaupanja.

Bosch telefonska podpora je pa itak katastrofa: kličem en večer tja, pa rečem uni tetki na drugi strani liniji, da mi zaupa kontakt vodje RMA za Slovenijo, pa mi odvrne da ne ve. Da včasih je bil nek Sebastjan, da pa ne ve ali je še ali ne. Zelo si lahko pomagaš s tako telefonsko podporo uporabnikom, če niti sami ne poznajo kontaktov pristojnih ljudi.
tongue-1.gif

etis ali skerjanc?
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
lanos

Še dober da si se ti javil,in povedal situacijo...da se je dalo v garanciji uredit zadevo...vsak pač pove svoje izkušnje ane?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.954
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Ti samo čakaj mirno, da mine 45 dni. :D
Ravno to me skrbi, da mi privlečejo po enem mesecu razstavljen in nato nekako vkup dan stroj nazaj. Pol ko bo pa garancija mimo, bo šlo pa 500 ojrov rakom žvižgat.
Uveljavljaj stvarno napako, pa boš ti izbiral, kaj hočeš.