Kje kupiti pomivalni stroj?

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Lep pozdrav vsem!

Kupujem nov pomivalni stroj. Prosim za kakšen nasvet kje kupiti kvaliteten pomivalc za cca 1000 evrov? Katera trgovina je cenovno ugodna, kjer se dobi kakšen popust na gotovino?

Pomivalni stroj mora biti popolnoma vgradni za 12, 13 pogrinkov, torej klasične velikosti. Kaj mi priporočate za ta dena?
Sedaj imam Boschovega, ki je bil takrat med dražjimi njihovimi modeli, vendar mi je že šla elektronika, sedaj pa mi še močno brni in ga ne mislim več popravljati. Imam občutek, da odkar so zamenjali elektroniko, ne prere več tako dobro. Čeprav se mi je ta znamka pomivalcev malo zamerila, ne isklučujem Boscha, ker sem imel verjetno le smolo.

Torej kje kupiti in kaj kupiti za okoli jurja? Gorenje, Bosch, Siemens, Miele (verjetno malo predrag)....še kaj tretjega?

Hvala za nasvete!
Aleš
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Kontaktiraj Alter uporabnika Sevlje
wink-1.gif
 
22. jul 2007
12.830
1.323
113
123
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Lep pozdrav vsem!

Kupujem nov pomivalni stroj. Prosim za kakšen nasvet kje kupiti kvaliteten pomivalc za cca 1000 evrov? Katera trgovina je cenovno ugodna, kjer se dobi kakšen popust na gotovino?

Pomivalni stroj mora biti popolnoma vgradni za 12, 13 pogrinkov, torej klasične velikosti. Kaj mi priporočate za ta dena?
Sedaj imam Boschovega, ki je bil takrat med dražjimi njihovimi modeli, vendar mi je že šla elektronika, sedaj pa mi še močno brni in ga ne mislim več popravljati. Imam občutek, da odkar so zamenjali elektroniko, ne prere več tako dobro. Čeprav se mi je ta znamka pomivalcev malo zamerila, ne isklučujem Boscha, ker sem imel verjetno le smolo.

Torej kje kupiti in kaj kupiti za okoli jurja? Gorenje, Bosch, Siemens, Miele (verjetno malo predrag)....še kaj tretjega?

Hvala za nasvete!
Aleš
Nisi imel smolo, boschu je kvaliteta izredno padla, drugače nasvet od DMX-a
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
Tudi jaz sem še vedno v fazi nakupovanja pomivalnega stroja, sevlje ti ugodno dobavi miele 6200 model, drugače pa sem se jaz verjetno odločil za ELECTROLUX ESI8810RAX: https://www.ga.si/aparati/pomivalni-stroj/electrolux/artikel/40334/

To pa predvsem zato, da se lahko tudi ostala kuhinjska oprema kupi electrolux za normalen denar, kar je pri miele misija nemogoče, pa da so potem pač vsi aparati iste firme
smile-1.gif
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Hvala za nasvet. Sem poslal ZS uporabniku Sevlje.
Bom pa pogledal še za Siemens, če se ga pri nas kje dobi, pa še Electrolux od darjana
smile-1.gif


Če pa ima še kdo predlog kje in kaj kupiti, pa kar na dan z besedo.
lp
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Gledam Siemense. Imajo akcijo, 5 let jamstva. Za okoli 1000 eurov imajo dobro izbiro.
Ima kdo že Simensa? Kako ste zadovoljnji?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Gledam Siemense. Imajo akcijo, 5 let jamstva. Za okoli 1000 eurov imajo dobro izbiro.
Ima kdo že Simensa? Kako ste zadovoljnji?

Katerega to, daj rajši konkretni link, da podebatiramo, tako na pamet je težko
smile-1.gif
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Uff,na tem linku k si ga dal.So pa Noro dobre cene aparatov...se re splača aparat tam naročit.A servis lahko uveljavljaš pri nas?S tem da pač imaš pol vrjetno samo 2 leti garancije?Drgač pa res hude cene...
smile-1.gif
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Bsh grupo lahko uveljavljaš tudi pri nas (bosch, siemens, neff, gaggenau,...). Sem jo sam koristil. Za tisto razliko v ceni že pokriješ servis za tiste tri leta če slučajno pride.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Pol ni blema.

Baje je,Gaggenau višji rang.A to drži?Pralni stroji imajo baje, Inox kad in Ne plastične kot ostali.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
alesn, zeolith je baje sranje, in za 1000 se že dobi spodoben miele. Bolje to, kot siemens oz ostale, naštete, znamke.

ps, sevlje se ni prijavil že od 1.3. na ta forum, pomoje zaradi sejma, tako da ga pokliči, vprašanje kdaj bo spet prišel sem in prebral ZS
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
alesn, zeolith je baje sranje, in za 1000 se že dobi spodoben miele. Bolje to, kot siemens oz ostale, naštete, znamke.

ps, sevlje se ni prijavil že od 1.3. na ta forum, pomoje zaradi sejma, tako da ga pokliči, vprašanje kdaj bo spet prišel sem in prebral ZS
Torej, boljš cenejši odel od Miele, kot dražji od Siemensa ali Boscha. Men je važno, da dobro opere, nizka glasnost, če pa še kolikor toliko dobro suši plastiko je pa dodatni plus. Ostale specialne programe skoraj nisem uporabljal.
Lp, Aleš
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
Srečno pri sušenju plastike, to je največji problem vseh strojev zaradi eu direktov o varčevanju s porabo. Zaradi tega jaz že več kot 1 mesec kupujem stroj, ker ne vem kaj kupit
wink-1.gif
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Ja, sej zato sem pa rekel, da je plastika plus, ne pa pogoj. Ker verjetno noben dobro ne suši
wink-1.gif