Borderje v rezervat??!?!?

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Poslušam radio kjer na novicah pravijo, da bodo za borderje na Rogli naredili posebej progo (Mašinžaga), na kateri bo 15 naprav in bo baje največji park v Evropi. Na koncu voditeljica pripomne, da je itak prav, "da borderje odstarnijo iz smučišč".
stupid-1.gif


Barabe! Taktično bi nas radi zradirali iz smučišč tako, da bi nas zaprli v nek rezervat, na hribu, kjer ves čas piha, se kotalijo oblaki in je vse za nič!
jezen.gif


To je ja diskriminacija! Kje je sedaj Hanžek, pa njegova naslednica? Ciganom nove bajte, mene zavednega slovenca, pa v rezervat na nek hrib?
jezen.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.329
113
Žal imam slabe izkušnje z borderji. Lani prepričil nalete, ker se jim pač sedi na sredi smučišča. Sem naletel na nekatere korektne, žal prevladujejo slabe izkušnje. Seveda so najboljši tisti, ki udarijo diagonalo čez celo smuščiše, da zajaha kup snega. Še dobro, da nekateri ne gledamo samo naravnost. En junak mi je celo zapeljal čez nove smučke ob čakanju na sedežnico ter mi jih lepo podrajsal, focn brez vprašanja je padel.
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
borderji so bli včasih nevarni, zdej niso več. Zdej so smučarji nevarnejši, ker so se spremenila smuči in se je spremenila tehnika smučanja...sedaj so dalši zavoji ker se v zavojih dosegajo višje hitrosti kot gdajkoli prej...zato so dolgi ovinki po progi, od enega konca do drugega, kar pa prinese čelna trčenja smučarjev...ko je bila tehnika smučanja še hitro-vijuganje ni bilo teh težav in so resno grožnjo predstavljali borderji ki so vijugali iz enega konca do drugega.

zato so zdej čelade obvezen del opreme...v času ko so bili borderji "nevarni" tega ni bilo
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
In tako se mi zdi tudi prav, da borderji dobijo svoj del smucisca, ki bo samo za njih.
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik gs1422 pravi:
Poslušam radio kjer na novicah pravijo, da bodo za borderje na Rogli naredili posebej progo (Mašinžaga), na kateri bo 15 naprav in bo baje največji park v Evropi. Na koncu voditeljica pripomne, da je itak prav, "da borderje odstarnijo iz smučišč".
stupid-1.gif


Barabe! Taktično bi nas radi zradirali iz smučišč tako, da bi nas zaprli v nek rezervat, na hribu, kjer ves čas piha, se kotalijo oblaki in je vse za nič!
jezen.gif


To je ja diskriminacija! Kje je sedaj Hanžek, pa njegova naslednica? Ciganom nove bajte, mene zavednega slovenca, pa v rezervat na nek hrib?
jezen.gif


a ti to resno
crazy1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Ma eni borderji so res idioti, ko sedijo v skupinah na sredi smučišča tik pod puklo. To tud mene mot pa sem border. Včas skočm čez kako puklo pa vidm, da če bi ga bolj nažgal, bi koga nagazil.

Kar se pa čakanja na sedežnico tiče so pa eni smučarji tud biseri. Skor vedno se zgodi, da mi kdo s palco zapiči v bord, ko se hoče pognat. Ampak je.bi ga se zgodi pa gremo dalje. Najdeš bisere pri smučarjih in borderjih. Je pa res, da kakšni pokavci mislijo, da če bordajo, da so že frajerji...
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Vse borde pobrat pa naj se drsajo po ta zadnji dol po hribu...Neki fensi šmenski borderčki mi ležijo na progi, en dan bom samo priletel s smučami enemu v hrbet...Da ne omenjam guvže po sedežnicah, gondolah. Pa kaj se res ne znate ustaviti ob strani proge? Ali ste tam neopazni?
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Citat:
zato so zdej čelade obvezen del opreme

A to velja za vse smučarje ali še vedno za une ta male do 14 let ali kolk je blo?
Čeprav uporaba čelade na smučišču sploh ni neumna zadeva
zmaga.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik gs1422 pravi:
Kaj se oglašaš gorenjc? A si žalost, ker niso šli rezervata delata na Krvavcu?
evil.gif

Ne, verjetno ni žalosten, temveč vesel, saj se na gorenjskem ne gremo diskriminacije. A pri vas že ustanavljate kakšen KU KLUX KLAN za borderje ?
evil.gif


Noker
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
tudi jaz sem imel probleme z njimi tko kot je kavboj napisal...dva bedaka stasedela pod puklo sred smučiščada se ju ni videlo, seveda sem imel še toliko časa da sem za silo odvil in se sesul ko s...... ko se začnem
jezen.gif
nima smisla sploh ne bo razumel za kaj jih je dobil
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Zakaj je sedaj, en neumen kometar, poročevalke postal problem?

Moral bi biti vesel, da ste dobili tak par. Prej pa ste jokali, da ga nimate in da nihče ne skrbi za vas.

Sicer pa v glavenem, da smo na snegu in smučamo ali bordamo.
cheer.gif


Lp
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Ja saj najprej je bila tudi Juogslavija in šele nato Evropa. Eni, ki so bili v korak s časom so šli v Evropo drugi, pa še nostalgično vztrajajo v "Jugoslaviji".
evil.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Če se vživimo v tvojo pravljico sem jaz potem prej Luterjev Martina, ki se zavzema za enake previce borderjev in wanabe smučarjev.
evil.gif


Šefica Ku klukx klana je pa v tem primeru tale:
2oddaje-banic.jpg


evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Kreteni so na borderski strani in na smučarski strani. Osebno bordam in samo to na Cerknem, kjer nas je bolj malo in ne vidim nobenih problemov. Osebno se vedno vsedem ob rob smučišča, če se že moram. Itak pa hodim samo furat in uživat na smučišču. Največji problem so smučarji, ki si kupijo nove smučke in ga potem žgejo dol po smučišču. Taki so nevarni tako borderjem kot smučarjem. Smučišče ni namenjeno, da se ga bo zdej napolno žgal dol, ampak da se bo smučal. Če bi ga radi žgal, pejte tja kamor je to temu namenjen. Aja, tam vsi boljše smučajo in ne morte frajat z novimi smučkami in to brez osnov smučanja.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
sama bordam, pa mi grejo na komolec razni kreteni, ki so med smučarji in borderji.. so me že nagazli na bordu od zgoraj, kr pač budala ne zna smučat/bordat in posledično kontrolirat hitrosti in tega kaj dela na smučišču.. s to razliko da mam jaz zadnjih 5 let vedno čelado na glavi, in mi ni blo nič, tadrugi pa so se po 20 minut pobirali in poslušali moje pridige in očitke.. sem pa učiteljica bordanja, tak da vem kaj delam..

načeloma pa ne maram slovenskih smučišč, kr so preozka/prekratka/prepolna in pol ne morm sproščeno furat kr morm nonstop nazaj gledat da me nebo kaka budala nagazla..

pa če vidim kogarkoli ki sedi sredi proge bi se najrajši zanalašč skoz zapelala.. bemu sunce v tečaju te mogoče naučijo še kakega bontona, sam kaj ko se vsi sami spravlajo poleg..