Booking.com popust

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
ksz
ali kdo ve, če se recimo teli 10% popusti iz zgornjega linka in genius popusti medsebojno izključujejo?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.704
365
83
Glede tega genius popusta sem jaz podobno spraševal kaki mesec nazaj in moja izkušnja je bila sledeča...

Preko 10% "referral" linka sem rezerviral eno sobo v hotelu v Dubaju. In zraven je bila "značka" 10% genius cena....

AMPAK potem sem isti hotel odprl še v drugem browserju in videl, da je cena enaka za isto sobo BREZ GENIUS POPUSTA...

No, sem vseeno rezerviral to genius ponudbo Z REFERRAL LINKOM in plačal...

No, ker sem mislil, da se bo genius popust poplačal za nazaj naknadno, sem se motil...

In pišem njim mail z screenshoti in najprej naletim na nek support, ki mi je odgovarjal kar nekaj... Potem sem v mailu nazaj zahteval nekoga, ki ve, kaj sprašujem in sem dobil bolj "celosten" odgovor, da je pri tej ponudbi cena, takšna kot je in da v hotelu ne morejo dati dodatnega 10% "genius" popusta...

Tako je to z genius popustom...

Daj probaj še ti preverit cene kot prijavljen in kot neprijavljen uporabnik in nam napiši, če vidiš drugačne cene... ;-)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Se kar strinjam "genius" popust je večinoma samo lepilo za naivne.

Mene še bolj moti, ker so začeli iz cene izvzemat vse živo - posebej Dubai recimo - lokalna taksa, DDV, čiščenje, promocijska taksa,... Vse skupaj mi je naneslo +20%. ;)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.704
365
83
Tudi meni so končno ceno zaračunali nekje +20%, kot pravi McGiver

Tudi 2 leti nazaj sem bil v dubaju in rezerviral en drug hotel preko booking in je bilo podobno...

Drugače pa mislim, da je to pač neka posebnost (mogoče zakonodaja) v arabskih emiratih, ker drugače mi cena na booking.com ponavadi štima (sicer v EU)...
 

frenk_v

Pripravnik
4. dec 2011
138
3
18
sem ze tudi pri nas (Izola,Zelezniki) doplacal ciscenje in takso, mogoce ker so bili apartmaji