Booking.com popust

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Torej najbrz si ze nek tak popust enkrat koristil?
The Advocate can only earn the Advocate’s Referral Bonus a total of 10 times. Each Referee can only use a Referral Link one time to create an Eligible Reservation, regardless of whether the Referee received or had access to separate Referral Links from different Advocates or not. Per credit card, or per unique Wallet, a maximum of 11 Referral Bonuses can be earned (one as Referee, 10 as Advocate).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
The Advocate can only earn the Advocate’s Referral Bonus a total of 10 times. Each Referee can only use a Referral Link one time to create an Eligible Reservation, regardless of whether the Referee received or had access to separate Referral Links from different Advocates or not. Per credit card, or per unique Wallet, a maximum of 11 Referral Bonuses can be earned (one as Referee, 10 as Advocate).
Ne štekam kaj hočejo s tem povedat. Jaz sem do sedaj dobil samo svojih 10% ob rezervaciji nazaj na kartico.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Od booking.com sem dobil mail: "we’re giving you up to € 100 back on your next stay" z vsebino: "Get up to € 100 back on your third stay with us*"...

Torej pri naslednjem potovanju mi booking ponuja 10% povračilo...

To je verjetno enako, kot če kliknem na en link tu na alter forumu in isto dobim 10% nazaj, pa še alter uporabnik dobi 20eur, kajne?

Al se toti popusti seštevajo (torej ta booking popust pri tretji rezervaciji in ti linki s popusti od uporabnikov)?

Zanima pa me še, če lahko večkrat uporabim te linke s popustom od uporabnikov (verjetno vedno od drugega uporabnika)? Torej če rezerviram 3 potovanja z uporabo različnih linkov s popustom?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Mene pa še vedno zanima, če lahko uporabim "Genious" popust (10%) in še dodatno kaki link od uporabnikov?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Sem zdaj naredil neko rezervacijo z linkom od enega uporabnika in je pri ceni kao pisalo, da je "Genius" ponudba (in je kazalo, da je zaradi genius ponudbe cena namesto 492 eur zdaj cena 418 eur)... Ko pa sem v enem drugem brskalniku odprl isti hotel z istimi datumi, je pa bla cena brez Genius popusta enaka (418 eur), tak da je TA GENIUS POPUST ČISTO NATEGOVANJE!!! ;-)
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver