Booking.com popust

ziga008

Zelenc'
1. sep 2018
2
0
1
Ali je kdo že poskusil za bi pridobil več različnih popustov, če je to sploh možno?

Ker če prav razumem lahko link za 15€ off porabim enkrat. Ali lahko za naslednje potovanje potem porabim link 10% off? Na določenih straneh se najde potem tudi 25 usd off in tako naprej. Vsak popust torej enkrat? Je kdo poskusil?
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Poleti smo šli z vlakom po EU. V vsakem od mest smo rezervirali preko bookinga. Uporabil sem šest kod za šest nočitev. Do 150 € sem uporabljal kode za 15€, če je slo čez pa 10%.
Torej ja, lahko uporabiš več kod, eno pa le enkrat.
 

ziga008

Zelenc'
1. sep 2018
2
0
1
Ni mi jasno kako potem na moja "priporočila" niso prejeli denarja (prav tako jaz ne) praktično vsi razen dveh. Vse skupaj so priznali samo dvema. Gre pa za različne osebe, torej moje priporočilo isti ni uporabil dvakrat.

Predvidevam da vsem kaže da bodo dobili denar dokler ne opravijo nočitve potem pa sledi neprijetno presenečenje.

Brez naslova.jpg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ali lahko pošljem priporočilo svojim prijateljem?
Seveda! Preprosto pošljite povezavo s priporočilom svojim prijateljem, da bodo lahko rezervirali prek nas. Priporočite nas lahko največ 10 prijateljem in si prislužite denarne nagrade.


Je moj prijatelj upravičen do nagrade?
Da - priporočite nas lahko komurkoli! Ni pomembno, če so že kdaj rezervirali prek nas. Da bi bila rezervacija prejemnika priporočila upravičena do nagrade, mora oseba za rezervacijo nastanitve uporabiti povezavo s priporočilom. Če je prijatelj opravil več kot eno rezervacijo prek povezave s priporočilom (vašim ali od koga drugega), bo nagrajen le enkrat. Za druge rezervacije ne bo prejel nagrade.


Ti dobiš za do 10 različnih oseb, ki opravijo rezervacijo (in seveda bivanje) preko tvojega linka denar, če pa želiš dobit denar kot tisti, ki rezervira pa ga lahko dobiš SAMO ENKRAT, ne glede na to če rezerviraš preko različnih linkov! Zato tvoji prijatelji ne dobijo nagrade preko tvojega linka - tudi ti seveda ne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz sem citiral bookingova navodila, pa tudi probal sem že tako, pa ni šlo.

Se mi zdi tudi logično; ideja je širit piramido uporabnikov (tudi če so stari že prijavljeni).
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
No sem šel pogledat in imam 6x nakazano na viso iz bookinga. Lahko pa drži kar pravi McGiver, ker sem uporabljal tudi Genius popust.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
A je kdo nasel kodo za 40$,.... lansko leto so bile,..letos jih pa še nisem zasledil