Bolha, nateg ali kaj za vraga?

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.802
4.303
113
Kje je fora pri taksnih oglasih? Klik…

Gre za artikle, ki se prodajajo krepko ceneje, kot je normalno in vedno tudi preko storitve “Brez skrbi”. Uporabniki niso neki na novo registrirani, ampak so stari tudi po 10 let. Uporabniki pa so nato po kaksnem dnevu ali dveh tudi vedno blokirani.

Tole je se en primer, edino da pa gre tukaj za “frisno uporabnico”: klik.

Če te tukaj že takoj ne zmotijo te stvari, si idealen za prevarante....

1707638166892.png

1707638475565.png
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.802
4.303
113
"Gospa" ima kar nekaj zanimive robe po super cenah.
Najprej sem pomislil, da je ukradeno... samo kako ukrades nov telefon z računom? Zvočnike s škatlo... Račun je morda ponarejen, itak ni slovenski...
Nimam watsappa, pa Bled mi je malo daleč. Drugače bi pa šel malo pofirbcat:)
Vse cene so več kot 50% nižje kot so cene pri nas...

Pa očitno ima zelo veliko hiši, ker ima vsak artikel slikan na drugi podlagi/prostoru, izgleda kot vila z 30 sobami,
kar si pa očitno lahko privošči s temi prevarami :fredi:

Med vsemi "toys for the boys" pa se najde celo ena prava igrača za dece
1707639106523.png

Pa še nikol ni bila kurjena, sam ne vem, ali žaga ali ona?

1707639090211.png
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Kje je fora pri taksnih oglasih? Klik…

Gre za artikle, ki se prodajajo krepko ceneje, kot je normalno in vedno tudi preko storitve “Brez skrbi”. Uporabniki niso neki na novo registrirani, ampak so stari tudi po 10 let. Uporabniki pa so nato po kaksnem dnevu ali dveh tudi vedno blokirani.

Tole je se en primer, edino da pa gre tukaj za “frisno uporabnico”: klik.

Mah, že opis oglasa v ćefurščini je razlog, da ga ignoriram.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in disc

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
"Gospa" ima kar nekaj zanimive robe po super cenah.
Najprej sem pomislil, da je ukradeno... samo kako ukrades nov telefon z računom? Zvočnike s škatlo... Račun je morda ponarejen, itak ni slovenski...
Nimam watsappa, pa Bled mi je malo daleč. Drugače bi pa šel malo pofirbcat:)

Kje je fora pri taksnih oglasih? Klik…

Gre za artikle, ki se prodajajo krepko ceneje, kot je normalno in vedno tudi preko storitve “Brez skrbi”. Uporabniki niso neki na novo registrirani, ampak so stari tudi po 10 let. Uporabniki pa so nato po kaksnem dnevu ali dveh tudi vedno blokirani.

Tole je se en primer, edino da pa gre tukaj za “frisno uporabnico”: klik.
Mogoce ukradeno UI
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom

Kaj je fora poplava teh pralnih gelov za 1/3 cene kot v trgovini? Mogoče ve kdo iz prve roke?
Prvo kar mi pade na pamet je, da gre za neke low budget zadeve v ponarejeni embalaži. Ker nikjer v Evropi ni mogoče dobiti toliko ceneje Ariela.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

Kaj je fora poplava teh pralnih gelov za 1/3 cene kot v trgovini? Mogoče ve kdo iz prve roke?
Prvo kar mi pade na pamet je, da gre za neke low budget zadeve v ponarejeni embalaži. Ker nikjer v Evropi ni mogoče dobiti toliko ceneje Ariela.
Morda kupujejo v Mita in potem preprodajajo.

 
  • Všeč mi je
Reactions: piagolo

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Ne poznam strani, sem malo pregledal, zopet ni toliko cenejša, da bi folk 5l airela kupoval toliko ceneje, da se mu ga splača na bolhi prodajati za 10 eur, konec koncev je 5l gela no name znamke v lidlu dražji
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje

Kaj je fora poplava teh pralnih gelov za 1/3 cene kot v trgovini? Mogoče ve kdo iz prve roke?
Prvo kar mi pade na pamet je, da gre za neke low budget zadeve v ponarejeni embalaži. Ker nikjer v Evropi ni mogoče dobiti toliko ceneje Ariela.
Ne, so kar originali. Ampak jih predvsem šoferji dobijo na razne načine in jih potem preprodajajo. Isto kot npr. češko pivo in podobno. Poznam za primer, za katerega ve celo, sicer manjše mestece, ampak tip normalno posluje. Pa ima v garaži robe, ki se je ne bi sramovala kakšna manjša trgovina...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
tole prodajajo kar so nagrabli od pomoči pri poplavah...sej veš kaj vse so eni nakradli.