Bolgarija - morje 2008

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
V sredini avgusta se odpravljamo na morje. Ni treba omenjati, da smo vsi siti Hrvaške, za to smo se odločili za Bolgarijo.
Rezervirali smo TA apartma. Je kdo že bil tam? Kakšne posebnosti?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ce gres tja na morje bos razocaran, kajti tista mlakuza se ne more primerjat s hrvaskim, grskim,...morjem

so ble pa cene pre leti precej ugodne,
ne vem pa kak je zdaj ko so v EU
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Kaj naj ti rečem.....mogoče ti bo pa celo všeč!
Bil lani,prvič, zadnjič in nikoli več....... sicer v hotelu 4* all inclusive.
Poceni...ha, kje pa, cene takšne kot pri nas, celo ponekod dražje (pijača).
Nič zanimivega, vse je prirejeno ali podrejeno Angležem, Nemcem in Skandinavcem, o kakšnih nacionalnih posebnostih, razen v notranjosti ni ne duha ne sluha ( če te to ne moti in greš samo na to da se vržeš v ležalnik, ješ piješ...potem, "go for it").
Raje kakšen € več in se odpravim kam drugam.....

Moje mnenje, če se boš imel pa lepo ( in kakorkoli že, te naše čvekanje ne sme destimulirat, saj gre vendar za tvoje počitnice) pa toliko bolje....
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Gre nas 7. apartma je prišel 650€ +150€ kavcije. Letalo pa je 1200€. Se pravi okol 265€ pride na osebo.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Bolgarija je čisto OK. Morje se sicer res ne more primerjati s kakšnimi Jadranskimi zalivčki...imajo pa zato dooosti bolj urejene bazene...tudi z morsko vodo.
Cene v sezoni podobne našim. Z dogajanjem se pa tudi dosti bolj trudijo, kot naši južni sosedi.

Tako, da le z veseljem dol in UŽIVAJTE!
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Bil doli 2 leti nazaj. Ce si samski je zakon
wink-1.gif
Domacinke ful prijazne, hrana in pijaca 50% bol poceni kot pri nas.
Vsaj takrat je bla.

Lokalni vlki tocen pir je bil 0,5€. Zdaj je baje 0,8€. Kaksno kosilo je pribljizno 5€, zato se All Incl. ne splaca jemat, ker je dokaj poceni. Meni je blo ful fajn ampak kot par s punco pa tja nebi sal.

Edit: Bil sem pa za soncni obali, vi pa grete menda na zlato. Ta je se mi zdi malo drazja.
 
Nazadnje urejeno:

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Ce si samski je zakon
wink-1.gif

Valda da grem sam dol
cool-1.gif


Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Lokalni vlki tocen pir je bil 0,5€. Zdaj je baje 0,8€. Kaksno kosilo je pribljizno 5€, zato se All Incl.

Jedli bomo bolj malo....bo več za pivo ostalo
cheer.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Ja lezalniki in podobno je za placat (tako kot vseposod). Jaz sicer teh problemov nisem mel, ker sma s klegom bla kar v enem od kaficev ki je bil blizu plaze (direkt na plazi). Tam sma mel deznik, lezalnike, in vedno hladno pijaco. Pa se kelnarca nama je pazla na stvari.
 

doberman

Pripravnik
8. dec 2007
79
0
6
Bil 5 let nazaj, hrana + pijača poceni, sploh v času happy hour's, drugače pa plaža je ena velika žalost tako kot morje, če mu lohka sploh tako rečem. Zvečer je pa obala en sam velik žur, Infrastruktura je en velik smeh, že vožnja od letališča do hotela/apartmaja zna bit zanimiva.
wink-1.gif
Drugače pa maksimalno uživajte!
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
ksz..

bil tam 3 leta nazaj..

toplo priporočam!
zmaga.gif
)

Bil na Golden Beach al kako se že reče ... Varna itd.. šel pa z Golf 2
aplauz.gif


Sem pa šel dol na blef in takoj dobil apartma in to za 14 dni za 140€ (jaz, punca, otrok) 50m od obale.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Jaz sem sicer bolj človek za divje plaže, zato nikakor ne štekam čemu folk mora met ležalnike. Zakaj je ležalnik zadeva, ki jo nujno moraš met. Beats me
redface-1.gif
 

svd

Pripravnik
12. maj 2008
41
0
6
Iz Bolgarije smo prišli v petek (4 članska družina). Bili smo na Sončni obali. Kratko - fantastično je vse morje čisto, 26 stopinj, malo manj slano. Trgovine in lokali so odprti non stop. Cene več kot ugodne. Pivo v hotelu - 1,25€, v središu Sončne obale sem ga pil za 0,40€ (veliko pivo). Mi smo prijetno presenečeni - pišem za Sončno obalo. Je pa res da smo imeli dober hotel neposredno na plaži (15 m). So pa tudi hoteli, ki so oddaljeni 500 m do plaže, kar pa ni prav dober občutek. Se pravi, kolikor daš toliko ponavadi dobiš. Skratka, če niste zakomplicirani boste zelo zadovoljni. LP
jezen.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
še nekej informacij bi rabil...kako je z gotovino? Tukaj menjam v njihov denar? Grem dol z € in menjam dol? Uporabljam samo €?
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Doli menjaj €.

Denar menjaj v hotelu, bankah ali pa menjalnicah. Ne menjuj ga na cesti, po večini radi oguljufajo, tako dati podturijo njihov star denar.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Jaz sem denar menjaval sproti v hotelu. Tecaj je sicer malo manj ugoden kot pri nas, ne rabis pa potem nazaj menjavat ce bi naprimer pri nas kupil prevec. Ce ti ni odvec, menjaj pri nas nekaj denarja, ostalo pa po potrebi tam.
In kot je napisal lan07: Ne menjavaj na ulicah in v menjalnicah tipa trafika. Koelga je sicer 1x menjal brez problema, ampak ne splaca se reskirat, ker sem na lastne oci videl kako so ogoljufali eno zensko.
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
če je plaža iz žgočega peska pol je verjetno kar fajn met ležalnik, se ti ne zdi?