Cene nastanitev na Hrvaškem 2023

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
plačaš lokacijo na plaži, ne ležalnika.. ne vem kaj kle ni jasno
lahko pa probaš oddajat ležalnike na jesenicah... velik sreče
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Za tole, na fotografiji, sem placal 14€

seveda ne na HR
received_312827728097283.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
a loh kašno fotko, da si bom laži predstavljal

z jesenic je nimam, mam pa eno čist toplo iz vrsarja, ne vem kolk košta, je pa v glavnem kar prazno...
vem pa po kolk so kalamari in pivo v oštariji takoj za ležalniki... :) kle morš pa za razliko od ležalnikov met kar srečo, da je miza frej...

P1050119.JPG
 
  • Haha
Reactions: Piton

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ma saj pravim... frej ležalnik na plaži dobiš kadar češ... če bi ga glih rabu...
miza v oštariji je pa drug problem, je kar polno - razen tam kjer ni, ampak tja tud ne rinem...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Če greš na dopust, pa ti je v 7 dneh preveč 1 krat iti v kafič na pir in 1 krat iti na lignje, potem skoraj bolje (ceneje) ostati doma. Če se mi lušta vmes iti na pivo na obali, grem in plačam, bmk. Na dopustu sem. Itak so cene vsak dan v povprečni slovenski vukojebini enake kot v turističnih središčih po hrvaški, če pa primerjamo z našimi turističnimi središči pa pravzaprav grem tja malo prišparati. Bil sem pred 10 dnevi, proti prejšnjim letom se mi je letos zdelo bolj prazno, prostora na plažah kolikor hočeš. Tako da so očitno cenovno verjetno itak dosegli svoj plafon.

Grčija poceni? Ja, če sem šteješ nekaj kar izgleda kot štala... ker bil sem tudi v takšnem hotelu. 3* pri njih ali v Italiji je gladko 2* kjerkoli drugje v evropi. Oboji so zame evropski cigani. Zadeve so v glavnem v razpadanju. V svoje morje od matere zemlje podarjeno so milijonkrat bolj zaverovani kot hrvati. Če hočeš pa dobiš tudi pošteno, boš pa v Grčiji tudi pošteno plačal. Na Santoriniju sem že pred 10 leti plačal malega Mythosa 5€, njihov lokalni Vulkan pa 10€. 0,33 steklenica. Noben fensi lokal.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.425
113
Evo na Parosu je pivo v večini med 4,5€ in 5,5€, največkrat pa po 5€, so tudi kaki cigani ki bi ti malega uturili za 5€ ampak v večini je tako.
Večerja za dva pod 50€ je skoraj nemogoče.

Mislim da bodo kmalu vsi tu nekje z cenami in na koncu imamo EU kjer je vse skoraj enako, razen plač.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa