Blink.si?

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Živjo,

a samo meni ne dela blink.si, ali imate vsi probleme z njim? Kaj je pa s partisom? tam mi ne prime moj username pa password, kak teden nazaj pa mi še je..?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Men dela, sicer pa...


Lep pozdrav,

vračamo se po hudem sesutju diskov na glavnem strežniku, odpovedal je raid krmilnik in za sabo potegnil tudi oba diska. Škode je bilo kar veliko, celih 460 eur.
Zadeva je še sicer v garanciji vendar pa me zanima če bi se dalo komu čakati 2 tedna da pridejo stvari iz popravila/zamenjave?

Prosim vse, ki so donirali od 6.12 dalje preko monete oz, tiste ki opazite da nimate več nagrade da mi pošljete znesek in telefonsko številko iz katere ste plačali na email: info@leet.si
Za naslov (subject) vnesite MONETA, da zadeve čimprej uredimo.

Smrtnih žrtev tokrat ni bilo, je bilo sicer govora o skupinskih samomorih, vendar smo jih z skupnimi močmi v osebju umirili.

Zdaj pa pridno sejat.

PS: Zadeve še vedno malo krpamo in optimiziramo, saj je bilo potrebno naložiti cev sistem na novo. Zato ne skrbite če bo delovanje upočasnjeno.

PS2: Freeleech do nedelje zvečer dokler vseh zadev ne uredimo. Nekaj slik ne bo vidnih, vsaj dokler se naš image cache ne nepolni.


PS3: Tako, sedaj vse deluje kot bi moralo, če bo še kaj takšnega mi pošljite na ZS. LP, Marhi
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
aaaaa, zdej pa dela ja.. eno uro nazaj pa še ni - goody, gremo delat naprej, juhej...
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Ja. Ve kdo zakaj?
rolleyes-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
meni ni potrebno vsakič.....vsake toliko pa ja....zakaj pa ne vem...
confused-1.gif