Biti medijsko slaven v Sloveniji

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Kaj menite, je možno pri nas hitro postati slaven? Po moje lahko vsak od nas poje, pleše, je fotomodel ... Samo treba je biti štulac. Imam recimo zdaj na faxu eno tako sošolko. Sej punca je luškana, samo poje pa
shocked-1.gif
. Pa zraven se seveda še slika, neki pleše in hitro te folk prepozna. Že ene par takih komadov sem srečal, ki so kao medijsko znani, pa nimam pojma, zakaj.

http://radionet.si/index.php?o...0d56f3945c7a664

Če poslušate recimo to punco ... Pa to je grozno!! Baje je pevka, fotomodel ...

Kaj, a moraš imeti srečo, veze, ali se moraš enostavno čim bolj štulit?

Kaj vi menite ...
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Nastavit se moraš vsem ljudem po vrsti, ne glede na to al si ženska al moški. In (kratkotrajni) uspeh je tu.
grims-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
to ni biti medijsko slaven. to je biti lokalno slaven. te sem bil tudi jaz svoj čas...
grin1.gif
to pa nisem bil in tega nisem izkoriščal...



medijsko slaven v Sloveniji si, ko greš po ulici, pa te folk prepoznava. to je recimo Jan Plestenjak, Boštjan Romih, Sanja Grohar... ko se konkretno, kjer koli se pojavi, obračajo glave. ne pa neka Melita Pleteršek, ki jo poznajo Španova Mici, Kekčeva Franca, pa Podbreška Joži...
wink-1.gif




EDIT: takole kot poje ta deklina, pojem tudi jaz... pa posluh nima posebnega veselja do mene...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:[/i
medijsko slaven v Sloveniji si, ko greš po ulici, pa te folk prepoznava. to je recimo Jan Plestenjak, Boštjan Romih, Sanja Grohar... ko se konkretno, kjer koli se pojavi, obračajo glave. ne pa neka Melita Pleteršek, ki jo poznajo Španova Mici, Kekčeva Franca, pa Podbreška Joži...
wink-1.gif




Kaj ta sanja grohar trenutno je,da se njeno ime v vecini postov pojavlja?
Jest komaj vem da obstaja.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
te wannabee znane jas prekleto sovražim, nekaj časa nazaj je z mano delal Beno Brodej (benobrodej.com)

itak ga noben ne pozna, ampak tip je mel take da bruhaš, jaz sem ga večkrat mahnil okol kepe, ne fejst

takega vzgojnega hendrija, odzadaj po glavi, no včasih sem ga malo bolj tudi, samo mi je res šel na živce,

in nisem si mogel da ga nisem prtisnil
redface-1.gif
Sej mi je žal, samo je bil kr vajen tega.



No in taki in podobni meni grejona tiča. Še zdaj z mano hodi na predavanje nek model, ki mi je

zbijal veselje do šole že ko sem prvič stopil v predavalnico. Itak take ljudi prepoznas na 50m brez da

ti kaj reče s tistim babjim glasom, nonstop se doktorjem štuli, stari reče; a naredimo pavzo, pa on

edini; "Po tej nalogi", ded je dobesedno tak retard da je šel do dekana ko sem mu rekel naj se

presede sicer mu naredim lukno v pleksus, in sem ga usekal. (plac držim sošolki s katero se celo predavanje

šlatama in govorima kaj bi si delala, on pa se vsede, mu rečem da ni fraj in naj se spobere, pa mi pribije, da bo on sedel

kje bo on hoto, pol pa sem ga mogo z Akto usekat da mu je vse z mize padlo pa mobitel z roke)



In sem dobil prepoved predavanj za en mesec. Mislim totalno vredu študent (8.14) sem, samo ko pa naletim na

retarde pa postanem nasilen, ker jih organsko ne prenašam. V srednji šoli sem sošolcu grozil da če se nebo

nehal štulit stari da ga bom na wcju v rit nategno in slike potalal po celi šoli. (v srednji sem bil malo gangster, zaj sn kul)
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
tota, ko si dal link do nje je frizerka ... 1x sem jo vido tud v katalogu za kuhne
grin1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Če jo prepoznajo vsi v njeni vasi, to potem še ni medijsko slavna.

Da pa postaneš medijsko prepoznaven pa moraš imeti srečo, veze in poznanstva, pa še v pravem času moraš biti na pravem mestu.

Drugače se pa slava naši medijsko prepoznavnih ljudi ne more primerjati s slavnimi ljudmi iz drugih držav in svetovnega medijskega prepoznavanja.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
te wannabee znane jas prekleto sovražim, nekaj časa nazaj je z mano delal Beno Brodej (benobrodej.com)
itak ga noben ne pozna, ampak tip je mel take da bruhaš, jaz sem ga večkrat mahnil okol kepe, ne fejst
takega vzgojnega hendrija, odzadaj po glavi, no včasih sem ga malo bolj tudi, samo mi je res šel na živce,
in nisem si mogel da ga nisem prtisnil
redface-1.gif
Sej mi je žal, samo je bil kr vajen tega.

No in taki in podobni meni grejona tiča. Še zdaj z mano hodi na predavanje nek model, ki mi je
zbijal veselje do šole že ko sem prvič stopil v predavalnico. Itak take ljudi prepoznas na 50m brez da
ti kaj reče s tistim babjim glasom, nonstop se doktorjem štuli, stari reče; a naredimo pavzo, pa on
edini; "Po tej nalogi", ded je dobesedno tak retard da je šel do dekana ko sem mu rekel naj se
presede sicer mu naredim lukno v pleksus, in sem ga usekal. (plac držim sošolki s katero se celo predavanje
šlatama in govorima kaj bi si delala, on pa se vsede, mu rečem da ni fraj in naj se spobere, pa mi pribije, da bo on sedel
kje bo on hoto, pol pa sem ga mogo z Akto usekat da mu je vse z mize padlo pa mobitel z roke)

In sem dobil prepoved predavanj za en mesec. Mislim totalno vredu študent (8.14) sem, samo ko pa naletim na
retarde pa postanem nasilen, ker jih organsko ne prenašam. V srednji šoli sem sošolcu grozil da če se nebo
nehal štulit stari da ga bom na wcju v rit nategno in slike potalal po celi šoli. (v srednji sem bil malo gangster, zaj sn kul)


hysterical-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Te wannabe multipraktik missice so pa sploh retardi...najbolj na kozlanje mi gre pa ta Groharca...pa bit pevka, manekenka, voditeljica...pa totalno brez talenta,...nej se rajš še naprej slačijo in smehljajo...in pol se imajo za najbl famozna bitja v Sloveniji...
bonk.gif
Ammm...

In my dreaming...ammm medical sister?
13.gif


Pa cvetka od Damjana Murka...a morm sploh komentirat?
hysterical-1.gif


 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Ne vem ali imam samo jaz tak občutek ali je res, da groharca pri tej svoji pesmici poje v neki prisilno naučeni angleščini z balkanskim naglaskom? Bolj kot jo poslušam bolj se mi grauža.
confused-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
te wannabee znane jas prekleto sovražim, nekaj časa nazaj je z mano delal Beno Brodej (benobrodej.com)

Loool, glih danes mi je en pravil o tem, kak retard je ta tipson.
hysterical-1.gif


pikapoka,

tale od Murkota je pa ena najhujših, kar sem jih videl. Pa ne moreš noooooo.
hysterical-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ma to je drugo, Fredi je faconar.

Za razliko od zretuširanih, silikoniranih itd...