Benetke za en dan

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.573
113
Vrtojba zmaga, vedno, nikoli ne grem čez Fernetiče. Plus, da če se kaj zgodi na primorski avtocesti (ali je pač splošna nedeljska gužva za domov), greš v Ajdovščini dol in po ovinkih do Logatca in naprej po stari cesti čez Vrhniko v Ljubljano in dlje proti Štajerski.
Ajde, saj razumem, ni problema, ni treba izgovorov iz danerečemodkod vlečt, če je gužva je gužva za vse, za tiste, ki se pridrajjsajo iz gorice in tiste, ki se iz sežane. Ostalo je stvar okusa, ali človek raje kruza 2 uri 0-30 km/h na avtocesti ali se dve uri drajsa po ovinkih.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Ajde, saj razumem, ni problema, ni treba izgovorov iz danerečemodkod vlečt, če je gužva je gužva za vse, za tiste, ki se pridrajjsajo iz gorice in tiste, ki se iz sežane. Ostalo je stvar okusa, ali človek raje kruza 2 uri 0-30 km/h na avtocesti ali se dve uri drajsa po ovinkih.
Iz Ajdovščine do Logatca je slabe tričert ure vožnje, po teh ovinkih se še nikoli nisem drajsal dve uri.
Iz Gorice se jih pridrajsa bistveno manj kot pa iz morja, sploh za vikend v nedeljo, ko gre cela Istra vikendašev domov.

Osebno raje vozim normalno tričetrt ure po ovinkih (pa še to niso ves čas), kot pa stojim na avtocesti, da niti ne začnem debato o tem, da sem tiste parkrat na sezono, ko sem to naredil (nazadnje sredi septembra, ko smo se vračali iz vikenda v Italiji), vedno bil med 15 in 60 minut prej doma.
 
Nazadnje urejeno:

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hjebemo, danes popoldne se vračamo v Benetke in smo mislili prespat v benetkah.. Ampak berem neke novice, da je na severu Italije bilo kar dosti dežja in ujm.. Ma mogoče kdo informacije iz prve roke, kako je stanje v benetkah? Je danes pozno popoldne za it v Benetke ali raje ne?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.943
-1.476
63
Hjebemo, danes popoldne se vračamo v Benetke in smo mislili prespat v benetkah.. Ampak berem neke novice, da je na severu Italije bilo kar dosti dežja in ujm.. Ma mogoče kdo informacije iz prve roke, kako je stanje v benetkah? Je danes pozno popoldne za it v Benetke ali raje ne?
Šele zdaj videl tvojo objavo. Mi smo danes v Benetkah. Dopoldne in tja do 14h je bil dež, popoldan pa lepo z vetrom. Napoved je ok za naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: raners