Bencin tudi pri Hoferju :)

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
The_Sarcasm_Detector_by_nerdsloth.jpg
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
zadnijč sem v Mercatorju dobil kupon s popustom 5 centov na liter iztočenega goriva ob nakupu v vrednosti 20 EUR ali več v izbranih Mercatorjevih trgovinah na bencinskih Maxenom ..

Ali ti tudi tukaj udarijo kakšno rezervacijo s kartico??
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Ne, vsaj jaz nisem do sedaj imel teh težav. Zato ne tankam pri Hoferju, bi pa če ne bi bilo rezervacije.
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Trenutno se praznijo državne rezerve za katere ni treba primešavati biodizla, tako bo to najbrž vzrok.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Ne, vsaj jaz nisem do sedaj imel teh težav. Zato ne tankam pri Hoferju, bi pa če ne bi bilo rezervacije.

danes sem probal ,
natočeno gorivo res cenejše za 5 centov in na kartici le znesek ki si ga natočil ,ni nobenih zneskov za rezervacijo
evil.gif
,kot se dogaja pri hoferju.
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Ja beda je vedno večja in države se posledično praznijo. Slovenceljnev je zadnja 3 leta odšlo baje že 20.000.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik juris pravi:
Ja beda je vedno večja in države se posledično praznijo. Slovenceljnev je zadnja 3 leta odšlo baje že 20.000.
Sicer off topic, ampak: teh 20 000 je nekaj naredilo, namesto da samo jamrajo. So čisto nasprotje "slovenceljna".
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Citat:
Uporabnik paci pravi:
zadnijč sem v Mercatorju dobil kupon s popustom 5 centov na liter iztočenega goriva ob nakupu v vrednosti 20 EUR ali več v izbranih Mercatorjevih trgovinah na bencinskih Maxenom ..

Ali ti tudi tukaj udarijo kakšno rezervacijo s kartico??

Te popuste lahko dobiš samo v določenih Mercatorjih in jih potem koristiš samo na določenih njihovih pumpah?
Sem prav dojel, da recimor tega ne moreš koristiti na naši lokalni Mpumpi v Logatcu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.518
6.589
113
Ja saj si sam začel s tem, jaz sem te lepo vprašal kakšne rezerve se praznijo in na kaj bi naj to imelo vpliv. Ker iz tvoje replike, se ni točno razvidelo, na kaj ciljaš.

Gorivo bi se naj praznilo, tisto brez biodizla, in zaradi tega bi naj imeli manjše porabe? Torej je biodizel kriv, da imamo višje porabe ali kaj?
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja saj si sam začel s tem, jaz sem te lepo vprašal kakšne rezerve se praznijo in na kaj bi naj to imelo vpliv. Ker iz tvoje replike, se ni točno razvidelo, na kaj ciljaš.

Gorivo bi se naj praznilo, tisto brez biodizla, in zaradi tega bi naj imeli manjše porabe? Torej je biodizel kriv, da imamo višje porabe ali kaj?

Ne, ti si me vprašal o praznenju držav, jaz sem ti pa, prijazen in dober po duši, lepo odgovoril.
grin1.gif
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Ali ni tako da se rezeve vseskozi menjajo, da ni v njih gorivo preveč staro.

Logično, pri praznenju državnih rezerv gre posledično vedno za menjavo. Staro ven, nov not.