Bencin tudi pri Hoferju :)

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
A za par centov nas bodo nategovali. Dokler ni pri 80 litrskem tanki 10€ razlike, je to PR nateg.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
A za par centov nas bodo nategovali. Dokler ni pri 80 litrskem tanki 10€ razlike, je to PR nateg.

Po drugi strani pa, a se ti ne zdi da je pri nas precej nenavadno, da je bencin na vseh črpalkah po enaki ceni?
Če zavijem k Jodlarjem je različno od črpalke do črpalke in to občutno.

Nekaj je narobe pri nas.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Sem se včeraj peljal s kolesom mimo Hoferja v Postojni pa sem samo zijal, ko sem videl pumpo na Hofejevem parkingu.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.959
2.439
113
Lublana
Obišči stran
Mah par centov ceneje se res ne bo kaj dosti poznalo. Sicer pa, če bodo črpačlko naredili pri Hoferju, ki je pred mojem pragom bom verjetno res večkrat tam tankal, če le ne bo pretirane gužve in bom tankanje hitro opravil, ker mi vseeno več pomeni prihranjeni čas, kot pa nekaj centov cenejše gorivo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Ja recimo TUŠu se ni izšlo, vem da so takrat imeli 5sit cenejše gorivo, kasneje ne vem koliko je bilo v centih (2-3cente ?).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ker kupujem v Hoferju, ki mi je najbližje, se bo tam tudi nalilo
smile-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
A za par centov nas bodo nategovali. Dokler ni pri 80 litrskem tanki 10€ razlike, je to PR nateg.

Po drugi strani pa, a se ti ne zdi da je pri nas precej nenavadno, da je bencin na vseh črpalkah po enaki ceni?
Če zavijem k Jodlarjem je različno od črpalke do črpalke in to občutno.

Nekaj je narobe pri nas.
Itak vsi prodajajo iz ene kangle (Malezijske), samo različne praške dodajajo.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Mah par centov ceneje se res ne bo kaj dosti poznalo.
Ko se pa benz podraži za par centov, pa je ogenj v strehi...
grims-1.gif


Se pa strinjam, da se zaradi nekaj centov ne bom vozil nekam v tri krasne na tankštelo.
Na prvem mestu je še vedno priročnost črpalk in kvaliteta goriva.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Ne pri Tušu pomoje ni bil problem da ni šlo, ampak se je enostavno odločil, da na več frontah na žalost ne gre in se je raje usmeril samo v trgovine in pa tušmobil, sej pa je tuš črpalke kupil madžarski Mol in tam lahko še vendo uveljavljaš vse ugodnosti ki si jih imel prej, ko je bilo to tuševo. Je pa vprašanje kako se bo tole obneslo s Hoferjem, po moje je tudi ta trg prenasičen. In koliko teh črpalk bodo lahko sploh postavili. Jaz vem da na Hofer črpalkah ne bom polnila goriva v svoj avto.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Ni mi jasen njihov delovni čas
confused-1.gif

Kaj ti pa ni jasno?

Od ponedeljka do sobote črpalka dela od petih zjutraj do desetih zvečer, ob nedeljah in praznikih pa je zaprta.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.959
2.439
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Tojka pravi:
Je pa vprašanje kako se bo tole obneslo s Hoferjem, po moje je tudi ta trg prenasičen. In koliko teh črpalk bodo lahko sploh postavili.

Se ne strinjam, da je trg prenasičen! Jaz pri nas zelo pogrešam male črpalke na skoraj vsakem vogalu, kot je to v tujini. Prav na živce mi gre, ker moram marsikdaj prav splanirati pot in velikokrat tudi iti s poti, samo zato da bom šel mimo črpalke in tankal.