Bencin tudi pri Hoferju :)

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik juris pravi:
Ja beda je vedno večja in države se posledično praznijo. Slovenceljnev je zadnja 3 leta odšlo baje že 20.000.

Če boš delil z 10, boš verjetno precej bližje resnici - še vedno ni zanemarljivo.

Nič z 10, samo lani jih je odlšlo 4-5k v Avstralijo, kje so šele druge države; mislim da je številka le za kakih 5-8k preveč
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik juris pravi:
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Ali ni tako da se rezeve vseskozi menjajo, da ni v njih gorivo preveč staro.

Logično, pri praznenju državnih rezerv gre posledično vedno za menjavo. Staro ven, nov not.

pa tudi zaslužijo fino...stara nafta je bila kupljena po nižji ceni kot je zdaj prodana in verjetno bo isto tudi s to nafto s katero bodo zdaj nafilali cisterne...jo bodo prodali, ko bo tržna cena spet višja
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.408
975
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik paci pravi:
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Ne, vsaj jaz nisem do sedaj imel teh težav. Zato ne tankam pri Hoferju, bi pa če ne bi bilo rezervacije.

danes sem probal ,
natočeno gorivo res cenejše za 5 centov in na kartici le znesek ki si ga natočil ,ni nobenih zneskov za rezervacijo
evil.gif
,kot se dogaja pri hoferju.

Sem tankal v soboto pri Hoferju in ni bilo nobene rezervacije na kartici. Direktno znesek...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Včeraj tankal prvič, napiše da ne morem tankat več kot 80 EUR (kar sem že vedel), potem pa neha tečt pri 75 EUR. V čem je fora?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Včeraj tankal prvič, napiše da ne morem tankat več kot 80 EUR (kar sem že vedel), potem pa neha tečt pri 75 EUR. V čem je fora?

Pr men je blo isto
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Je bilo precej blizu, sem pa prepričan da bi stlačil še najmanj liter ali dva notri.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.539
6.590
113
Saj veste kako to gre..hofer obrača vaš denar nekaj dni in ga potem vrne, vmes pa blazno zaslužijo.

Da pa bi od vsakega, ki tanka, dobili nekaj denarja, pa seveda naredijo tako, da vam vzamejo 80 eur, tankate pa dejansko za 75 ali manj, torej vsaj 5€ imajo.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.408
975
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj veste kako to gre..hofer obrača vaš denar nekaj dni in ga potem vrne, vmes pa blazno zaslužijo.

Da pa bi od vsakega, ki tanka, dobili nekaj denarja, pa seveda naredijo tako, da vam vzamejo 80 eur, tankate pa dejansko za 75 ali manj, torej vsaj 5€ imajo.

Še 1x. Na Visi ni nobene rezervacije. Sem tankal za 69€ in takoj ko sem preveril na spletu (čez cca 2 urce) je bilo toliko zabeleženo. O 80€ rezervacije ne duha ne sluha!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.556
9.235
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Saj veste kako to gre..hofer obrača vaš denar nekaj dni in ga potem vrne, vmes pa blazno zaslužijo.

Da pa bi od vsakega, ki tanka, dobili nekaj denarja, pa seveda naredijo tako, da vam vzamejo 80 eur, tankate pa dejansko za 75 ali manj, torej vsaj 5€ imajo.

Še 1x. Na Visi ni nobene rezervacije. Sem tankal za 69€ in takoj ko sem preveril na spletu (čez cca 2 urce) je bilo toliko zabeleženo. O 80€ rezervacije ne duha ne sluha!
Malo sarkazm detektor vključi
evil.gif
.

Verjetno se pa bojijo, da bi šlo kakšen cent, dva čez, pa raje 5 EUR prej končajo točit.
grin1.gif
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Res je tako. Sem misli, da je rezervacija samo toliko časa dokler ti ne trgajo točnega zneska, ki si ga zapravil pri tankanju. Danes je že šesti dan od tankanja pa vidim, da so mi točen znesek odbili že isti dan, ko sem tankal rezervacija 80€ je pa še kar ostala.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Mene bolj čudi to, kako ima lahko ta nemški procesni center tehnične težave skoraj z vsemi bankami v SLO. Ajde razumem da z eno, makar z mojo. Šlamastika. Ampak ne, očitno ima te¿ave z različnimi bankami. Katerim je skupno to, da izdajajo kartice določenih brandov (Visa, EC/MC, Ciruss/Maestro...)