Bencin tece iz uplinjaca

Marto22

Zelenc'
7. maj 2020
10
1
3
Zivjo mam en problem in sicer pri tomos a3 MS. Bencin mi tece iz frgazrja vedno ko stece po cevki iz tanka. Ven tece pri majhni luknjici, tam nad plovckom(kjer cevka pride na frgazr). Ali bi mi lahko kdo pomagal? Hvala lp
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Če pa plovec nima luknje, pa očisti iglo, ki nad plovcem zapira bencin oziroma očisti njeno ležišče. Če ne veš kako to gre poišči na youtubu
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
1) igla v črnem plastičnem plovcu se nastavlja gor-dol....za začetek jo (pazljivo) porini bolj gor da bo prej zaprla dotok od zgoraj

2) prvi zaplet.....plovec pušča po šivu nekje (plastika&zob časa) in ne plava več.....zdej lahko probaš "cinit" oz topit plastiko okol luknje....raje kupi novega.... Frčomoto....cilinder.si....obnovi-si.si.....

3) v spodnjem delu komore kjer je plovec notri....maš svinjarijo po dnu (najverjetneje rjo iz tanka)....spucaj to z palčko za ušesa prvo da bo špilalo....vgradi kak filter za benz pred frgazarjem (so po 5-10e)....

Toj to :)
 

Marto22

Zelenc'
7. maj 2020
10
1
3
Ja je res svinjarija je spodaj pod plovcom jo bom jutri spucal in kupil nov plovcek. Kaksen filter tocno je to da bom nasel med novimi deli? Hvala vsem