Tomos a3 poka, dim, smrdi po olju

Marto22

Zelenc'
7. maj 2020
10
1
3
Zivjo, mam en problem in sicer tomos a3 ms vzge ampk po priblizno 2s ugasne, zelo poka nvm tocno kje ampk bol spredaj mogoce pri frgazrju? ne vem, tudi dim gre vn pa smrdi po olju... kaj bi to lahko bilo hvala vam za pomoc!
 

Marto22

Zelenc'
7. maj 2020
10
1
3
Na zacetku mi je kaksne pou ure delal normalno, potem se je pa pojavil ta problem prvic do zdaj.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Tud jaz mislim da se ti je zamaknil predvžig...

Po olju pa mora smrdet...saj je 2T
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
25-30 let nazaj bi sel samo v eno poljubno vas v Slo v petek zvecer in bi ob kromiranih balancah in auspuhih takoj nasel 5 mulcev, ki bi ti to z levo roko postelali. Sedaj moras peljati k mehaniku, ce ne obvladas. Kje se dobi takega mehanika za mopede, pojma nimam?? Morda ti bo Kameleon kaj svetoval...on je bil menda v teh vodah.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kot vedno je Youtube tvoj prijatelj (naj se fant uči na svojih napakah):

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

He he, jaz sem si namontiral gor cindšpulo od sto let starega mercedesa, ki je imel še 6 V elektriko. Ok, je bil še Colibri, tribrzinec.

Sem dobil uradno prepoved kpl. vasi, da se ne smem vozit skozi vas od pol osmih do osmih zvečer, takrat ko je dnevnik, ker - ko sem peljal skozi vas, je na vsakem televizorju sliko skup potegnilo :valjamse: :valjamse: :valjamse: .