bedaki na cesti

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
A kak tvoj prijateljček vozi na posnetku, da ga zagovarjaš?
Me zanima kako boš odreagiral, ko bo koga od tvojih en tak pod zemljo spravil.

Pojma nimam kdo voz, mata pa pomoje glih dolge luleke, pomoje je kak tvoj prjatu. se zmer ne vem kaj bo tazga s tabo, ce ga dobijo. Si sam slovencelsko prvosliv a ne.
Jerbal bom. Se ksno brihtno vprasanje?
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Hehe glasba je za en kur.ac, drugace pa tudi jaz pogosto tako vozim. Jebiga kupite si enkrat hiter avto. Zivljenje je prekratko, da bi se vozili okoli z golfi 1.6 dizel. In zdaj bodo spet komentarji, da mulc kompenzira za majehen lulek, krizo srednjih let, ce je starejsi mozakar. Ne! Tak avto vozi, ker mu je vsec. Zaradi avta samega. In ne vidim kje je koga ogrozal. Itak je bil pri vecini mimo preden so se zavedali.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Hehe glasba je za en kur.ac, drugace pa tudi jaz pogosto tako vozim. Jebiga kupite si enkrat hiter avto. Zivljenje je prekratko, da bi se vozili okoli z golfi 1.6 dizel. In zdaj bodo spet komentarji, da mulc kompenzira za majehen lulek, krizo srednjih let, ce je starejsi mozakar. Ne! Tak avto vozi, ker mu je vsec. Zaradi avta samega. In ne vidim kje je koga ogrozal. Itak je bil pri vecini mimo preden so se zavedali.

Potem pa naj vsi taki grejo sem, pa da vidimo:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Hehe glasba je za en kur.ac, drugace pa tudi jaz pogosto tako vozim. Jebiga kupite si enkrat hiter avto. Zivljenje je prekratko, da bi se vozili okoli z golfi 1.6 dizel. In zdaj bodo spet komentarji, da mulc kompenzira za majehen lulek, krizo srednjih let, ce je starejsi mozakar. Ne! Tak avto vozi, ker mu je vsec. Zaradi avta samega. In ne vidim kje je koga ogrozal. Itak je bil pri vecini mimo preden so se zavedali.
Haha pa idi f *****:valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A si bil kdaj tam? Guzva za popizdit in 20, 30 letnike v porschejih, ki so jih prej vozili na playstationu.