bedaki na cesti

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Dogodivščine na cesti 2....od kod prihaja tisti avto? Sem parx pogledal posnetek pa ni dobro vidno..prav tako se ne vidi če ima stop znak ali križišče s prednostno cesto
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Nevem če mate FB Al kakorkoli sam teli komentarji so bolani. Mene kr stisne, da vem, da taki ljudje, ki zagovarjajo tako vožnjo, vozijo po naših cestah. To so težki egoistični retatsi majkemi
Takšni skrajšani posnetki običajno ne pokažejo bistva težave. Eni včasih igrajo kakšne lokalne šerife in takega je fajn čim prej obiti po levi/desni/nad/pod/kjerkoli in mirno odpeljati naprej.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Vem sam vseeno je to slab izgovor.
So pa bolani komentarji v glavnem s tvoje strani ... je en napjsal naj se pelje bolj živo, da se mu to ne bo dogajalo ... ti pa mu repliciraš, naj vrne izpit. :bonk:

Zdaj si prišel na alter fehtat, da napademo vse tiste, ki niso s tabo na fb, ali kaj je smisel oz. namen te objave?
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.487
1.135
113
Nevem če mate FB Al kakorkoli sam teli komentarji so bolani. Mene kr stisne, da vem, da taki ljudje, ki zagovarjajo tako vožnjo, vozijo po naših cestah. To so težki egoistični retatsi majkemi
A to blendanje ful pomaga al kako? Ne vidim smisla v tem. Si misliš še en bedak in to je to, gremo novim zmagam naproti.
Edin k.urc je, če ego trpi, potem je portrebno blendat, trobit, mahat, po možnosti za njim dirkat ga prehitet in pred njim na polno zabremzat.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Edin k.urc je, če ego trpi, potem je portrebno blendat, trobit, mahat, po možnosti za njim dirkat ga prehitet in pred njim na polno zabremzat.
A smo mi gledal isti posnetek?

Edit: a ni tole posnetek priključka s štajerke na lj. obvoznico?
Saj desničarja ne zagovarjam, sam predvidevam da se je ob avtorju posnetka peljal en idiot voznik, verjetno že dlje časa, vsaj glede na to s kako nadzvočno brzino prehiteva.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.487
1.135
113
Seveda (prehitevanje Golfa VII po desni - po odstavnem pasu) in tukaj je bilo prisotno samo blendanje....kot opažam na AC je v veilko primerih prisoten še preostali del (hupanje in mahanje z rokami), bolj redko pa tisto dirkanje in bremzanje (nekajkrat sem bil priča tudi temu).
Ego je k.urba

edit: Je ta priključek ja.....zjutraj je tukaj cca. 80% osebkov na levem pasu, desni skoraj prazen....itak ga vsako jutro pičim vrtoglavih 90km/h (na 80 omejitve) po desni mimo, ker se na levi vozijo max. 70.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Tista grupa tam gor je katastrofa, podobno kot splošna kultura vožnje. Polno mladcev ki jim manjka ena osnovna izobrazba kulture vožnje. Po odstavnem se ne vozi, pika, čez rdečo luč na semaforju se ne piči, pika, pa če en pred tabo balet pleše. Imamo pa tu gor uglednega avtomobilističnega novinarja, ki bi kot policaj kaznoval še lastno mati, pa je nekoč priznal, da ko se pa njemu zdi, pa pičimiško čez debelo polno črto, ker je tista črta tam pač brezveze.

Tkole je:
Po naselju se tera, ko se pred dirkačem/dirkačko znajde avto, uh, levo desno na 15m izvozi z dvorišč, ulica pa v nepregledni ovinek, ne rabiš bit Danny, da predvidiš, da boš slej ko prej dobil avto pred sabo, pa trobla, to je vse, kar zmorejo možgani. Ko pa takega/tako vprašaš po zdravju, ti pa reče...men se mudi. BUDALE a lohk s pred bajte speljem, al ne smem? Pol mal naprej na rondoju pa sanja, taisto tele, ki se mu je prej tok mudil, da je mogu terat 80+ mim moje bajte.

Na Dolenjki so en drugmu nabiti na riti in besno branijo položaje in jim ne potegne, da prav oni povzročijo fantomski zastoj takoj po tunelih, redno prihaja do verižnih trkov, ki ohromijo pol Dolenjske. Pol kle, k prideta Štajerka pa obvoznica skup...ja madona, valda bo kdo hotu na obvoznco, ne, je treba unmu pred sabo v odbijač, da slučajno kak ne bi skočil pred njega, un, se guzi not, pol oba bremzata na fertik....mater, oba bi skloftal, če bi se zadela, ker pol jih pa ne bi brigal, da bi vseh ostalih tisoč stalo v zastoju, ker se njemu ni dal enga spustit, un se je pa guzil not.

Tomačevski rondo, redno se najdejo kamikaze, ki pičijo na fertik v rdečo luč, enkrat bo tam orenk počlo. To so prigode od samo enega jutra za volanom v zgolj 30 kilometrih.