bedaki na cesti

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pomladno srečanje ljubiteljev letnih gum:

Kdor tega prhca ni sposoben zvozit z letnimi gumami, je nevaren sebi in drugim.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Saj pravim - posadiš lahko, do koliko pa lahko pustiš zrasti je pa druga zgodba.
Al boš zdaj rekel, da boš našel zakonodajo, ki prepoveduje sajenje koruze!?
(pa sn mislo, da je Hanza stari Alter maček in nena cukne na vsako ... da niso to kakšni predčasni stranski od cepljenja :sprasujemse:)
Jutri se grem cepiti. Pa ne za covid.
AB, tako kot vsak mesec...;
Saj sem vedel da si sarkastičen, zato sem ti tudi tako odgovoril. Ker povej mi, koliko kmetov posadi koruzo in jo pospravi preden doseže "meter" višine..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113

Tukaj na levi od koder pride prednostna cesta je poleti pol metra do asfalta koruza 2+m visoka. Malo pred tem je znani "koruzni" labirint. ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dve leti potujejo z RV in glih ta dan se jim je mudilo na cesto! :bonk:

Je pa res, da ga je tišalo ene 4-5T naprej in bremzanje v takem ni glih najboljša rešitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
En podoben primer:
Sorry če ne veš, po kakšni podlagi se pelješ in gre potem dol in v ovinek... s tem da se ves čas pelješ cca. 60 km/h
Lahko bi se.temu reklo "neprilagojena" hitrost.
Delno ga je skrbelo.tudi to, da je bilo pred mestom nesreče vsaj nekaj kopne kolesnice, ki je pred ovinkom ni bilo več.
In ko ni bilo kolesnice, se je oprijem bistveno zmanjšal.
Če bi ostal v kolesnici bi mogoče zvozil. Ko je zapustil kolesnico, je bil prepuščen fiziki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
A nista dirkača spokala nazaj na Kosovo?

Dirkača sta po dogodku odšla na varno v tujino ja. Če sta pa prišla kmalu nazaj pa ne bi vedel, bo treba fotra malo povprašat, če se bo sploh hotel kaj menit o tem. Nedaleč od nas namreč prodaja sadje in zelenjavo pa smo tako relativno pogosto v stiku. Starša pokojnika pa tudi živi par sto m zračne od nas, morda se pa od njega kaj izve.