bedaki na cesti

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.797
4.296
113
Po mojem sta se dva najdla. En ne gleda v špegle, drugi pa nori mim kolone.

Je pa vsekakor še tretji, ampak ta ni tolk nevaren, Namreč tist, ki je tole napisal: :valjamse:

Hja, pri takemu prometu z tako hitrostjo vozit, res iščeš nesrečo...
je pa vsaj ob trku dobr reagiral, da ni zgubil nadzora in se stresel naokoli...
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Heh, je pa najprej blendal, pa šele potem bremzal.
Sem se vozil z enim Nemcem 250km/h po precej polnem autobahnu. Raven stresa v tistih dveh urah je bla podobno visoka kot takrat, ko je partnerka rojevala.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: novaa in Garfildd

hermann

Guru
19. mar 2014
9.243
5.807
113
Za sproščeno vožnjo po autobanu moraš bit itak klen alterjevec. Tudi, če ne šibaš 250 na uro in ni ravno totalna gužva. Drugače si hitro na istem kot model s škodo na zgornjem posnetku.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
za glodat.
kdo je tu bedak

Ce jaz prav vidim stevec je do trka prislo pri 183km/h kar je cca 60km/h pod 240km/h.

Ja ogledala so za okras, to bi pa ti ja moral vedeti. Saj menda voziš avto višjega ranga, kateri tako ali tako nimajo ogledal.
Tudi blendanje ti je prvo kar ti pade na pamet namesto tisti pedal, ki se mu reče bremza.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Na posnetku mi ne uspe videt ali je Škodilak vklopil žmigavc ali ne.
Mogoče bo po ogledu posnetka mogoče komu prebilo, zakaj ga je treba vklopit, PREDEN se lotiš manevra.
Razen če ne.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Tale v Golfu je debil ene 3x:
- prehitro mimo gruče avtov
- namesto da bi takoj zaviral, blenda (ta mi je od vseh najhujša)
- pa potem praktično ustavi na prehitevalnem, namesto da bi se z normalno hitrostjo v miru razvrstil do odstavnega.

Pa zlahka bi dodal še, da je imel na desni dovolj placa, da se izogne.

Avto je pa Golf GTI.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.557
113
Se hecaš? Ravno polizdelek je bil tisti, ki je vse rešil. Toyota bi bla že v grabnu. Oziroma, toyoti že preventivno manjka vsaj 100km/h do take situacije.

Alter off
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pred parimi dnevi sem vozil za enim kolesarjem, ki ocitno misli, da je sam na cesti in semaforji in znaki zanj ne veljajo
:(


Na zacetku videa je se v daljavi a se vidi, da se pelje cisto cez rdeco... kasneje proti koncu videa, pa me je spet ujel in sel mimo vseh, ki smo cakali pri semaforju in seveda spet kar cez rdeco... skoraj povozil enega pesca, ki je preckal cesto in kar malo slalomiral po kriziscu ...

 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
Pred parimi dnevi sem vozil za enim kolesarjem, ki ocitno misli, da je sam na cesti in semaforji in znaki zanj ne veljajo
:(


Na zacetku videa je se v daljavi a se vidi, da se pelje cisto cez rdeco... kasneje proti koncu videa, pa me je spet ujel in sel mimo vseh, ki smo cakali pri semaforju in seveda spet kar cez rdeco... skoraj povozil enega pesca, ki je preckal cesto in kar malo slalomiral po kriziscu ...

Ponoči snemaj, te ga neboš videl. Ker nimajo luči. Sedaj pa so prišle še tele e-rolke. Brez luči levo desno relly po pločniku, cesti. itd...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.317
5.841
113
pri taščici
Pred parimi dnevi sem vozil za enim kolesarjem, ki ocitno misli, da je sam na cesti in semaforji in znaki zanj ne veljajo
:(


Na zacetku videa je se v daljavi a se vidi, da se pelje cisto cez rdeco... kasneje proti koncu videa, pa me je spet ujel in sel mimo vseh, ki smo cakali pri semaforju in seveda spet kar cez rdeco... skoraj povozil enega pesca, ki je preckal cesto in kar malo slalomiral po kriziscu ...

A nisi videl da je b v zelenem odsevnem.jopicu?
Table za.tour de Creina si tudi spregledal?
;)