bedaki na cesti

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
A ima vezo kje je ustavila. Kaj pa če bi se njej zgodila nesreča in bi ostala na sredini AC. A to pomeni da jo lahko brez slabe vesti na nagazi?

Prehitro verjetno ni vozil varnostne pa sigurno ni imel. Ampak to vidimo pri tovornjakarjih vsak dan. Varnostna 5m pri 100km/h. Se zanaša samo nato da tisti pred njim ne bo bremzal.

Tudi 90% voznikov avtomobilov je istih. Nič novega v balkanlandu.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Tudi 90% voznikov avtomobilov je istih. Nič novega v balkanlandu.

Če mi gre pa kaj na živce je limanje na rit med vožnjo. Zadnjič mi je en pod rasico vozil 2 metra za ritjo kakih 2km. Sem prišel do odseka, kjer sem hotel levo zaviti, hitrost 30km/h, sem zabremzal nežno, lev zmigavc in začel zavijati. Itak je prepozno opazil in bil preblizu, je pozlajfal, da ni prbil vame in ga je odneslo v desno. Od jeze je trobil ko zmešan in žugal s pestjo.o_O Ja jebo ti *as *ater, kaj se pa lepiš na rit. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: gimi

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Če mi gre pa kaj na živce je limanje na rit med vožnjo. Zadnjič mi je en pod rasico vozil 2 metra za ritjo kakih 2km. Sem prišel do odseka, kjer sem hotel levo zaviti, hitrost 30km/h, sem zabremzal nežno, lev zmigavc in začel zavijati. Itak je prepozno opazil in bil preblizu, je pozlajfal, da ni prbil vame in ga je odneslo v desno. Od jeze je trobil ko zmešan in žugal s pestjo.o_O Ja jebo ti *as *ater, kaj se pa lepiš na rit. :bonk:

Lahko sajkeka vprašaš kaj točno ima od limanja na rit.
Seveda je vedno krivo vse druga kot pa on.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Lahko sajkeka vprašaš kaj točno ima od limanja na rit.
Seveda je vedno krivo vse druga kot pa on.
Slabo spal? kje se je kdo limal na rit, na prehitevalnem, vozni pa prazen? tvoj modus operandi? Logično.
Ynos pa sam ve, zakaj se mu je kdo limal narit, al je mel bedaka zadaj, ali pa je on mučkal. To bo sam presodil...tako kot sem jaz sam presodil svojo situacijo.

In ja recimo če me kdo izsili iz stranske se mu prlimam na rit, da malo razmisli, mogoče bo drugič bolj pazil. Šola pač. Hobby vzgojnik pač.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Slabo spal? kje se je kdo limal na rit, na prehitevalnem, vozni pa prazen? tvoj modus operandi? Logično.
Ynos pa sam ve, zakaj se mu je kdo limal narit, al je mel bedaka zadaj, ali pa je on mučkal. To bo sam presodil...tako kot sem jaz sam presodil svojo situacijo.

In ja recimo če me kdo izsili iz stranske se mu prlimam na rit, da malo razmisli, mogoče bo drugič bolj pazil. Šola pač. Hobby vzgojnik pač.

Bom kar tvoj odgovor prilimal pa se prepiraj sam s sabo. Proporočam ogledalo da se bođ vsaj videl.

ista scena pred dnevi na štajerski AC... pilotiramo po prehitetevalnem v riti sem imel Q8 in ko se cesta mal sprosti, terama, in na prehitevalnem mondeo (mislim da) na voznem pasu nobenga v dolžini km vsaj. Od daleč blendnem za praznenje, ništa, pridem bližje, blendnem, ded ne jebe LED hitros ze 180 + zadaj onemu v q8 žila poči in rukne na desno pa gasa mimo, takrat "zaspane" v mondeu na voznega. Na kratko sem zaprl oči, ko sem odprl en uč, sta oba od motala, q8 nezno na odstavnega oni nazaj na prehitevalnega, jaz sem spustil gas. Ampak se zgodba ni končala, Q8 je odteral naprej, oni z mondeom se je zbudil in ga šel lovit. Jaz jih nisem več videl.... žena začela utrujat tako da smo ostali pri 150, lagano sportski.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Če mi gre pa kaj na živce je limanje na rit med vožnjo. Zadnjič mi je en pod rasico vozil 2 metra za ritjo kakih 2km. Sem prišel do odseka, kjer sem hotel levo zaviti, hitrost 30km/h, sem zabremzal nežno, lev zmigavc in začel zavijati. Itak je prepozno opazil in bil preblizu, je pozlajfal, da ni prbil vame in ga je odneslo v desno. Od jeze je trobil ko zmešan in žugal s pestjo.o_O Ja jebo ti *as *ater, kaj se pa lepiš na rit. :bonk:
Če si naredil tako kot pišeš, potem bi lahko naredil bolje in dal žmigavec preden si začel zavirati. Ti signali obstajajo zato, da namero nakažeš preden se začne dogajati.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Če mi gre pa kaj na živce je limanje na rit med vožnjo. Zadnjič mi je en pod rasico vozil 2 metra za ritjo kakih 2km. Sem prišel do odseka, kjer sem hotel levo zaviti, hitrost 30km/h, sem zabremzal nežno, lev zmigavc in začel zavijati. Itak je prepozno opazil in bil preblizu, je pozlajfal, da ni prbil vame in ga je odneslo v desno. Od jeze je trobil ko zmešan in žugal s pestjo.o_O Ja jebo ti *as *ater, kaj se pa lepiš na rit. :bonk:
Se mi je podobno par mesecev nazaj zgodilo pri zavijanju desno. Sem potem šel gledat, če mi slučajno zadnji žmigavc ne dela, ker mi ni bilo jasno kaj se jezi name. :bonk:
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Če si naredil tako kot pišeš, potem bi lahko naredil bolje in dal žmigavec preden si začel zavirati. Ti signali obstajajo zato, da namero nakažeš preden se začne dogajati.


Morda malo manj debilno kot vožnja za ritjo, je neznanje vrstnega reda uporabe signalnih naprav...

Vsaj 50m preden delaš premik (pri višjih hitrostih prej) najprej vklopiš smernik, da vozila za sabo opozoriš, da bo sprememba
smeri in posledično zmanjšanje hitrosti, šele potem začneš zavirati...

Ne pa kot idioti, ki najprej hop na bremzo in potem ko že mota volan šele vklopi žmigovec, za koga, zase da ne bo pozabil da mora zaviti,
isto velja za razvrščanje v križiščih kjer je ločeni vozni pasi za zavijanje levo/desno, žmigovec vklopijo šele potem ko so že razvrščeni na pasu in dejansko zavijajo, za koga dajo ta žmigovec? Ker so enkrat v preteklosti slišali da ga morajo?

To je isto kot da bi šel łukat prostitutko in bi si nataknil kondom tik preden ti pride?!?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
za glodat.
kdo je tu bedak

Po mojem sta se dva najdla. En ne gleda v špegle, drugi pa nori mim kolone.

Je pa vsekakor še tretji, ampak ta ni tolk nevaren, Namreč tist, ki je tole napisal: :valjamse:

Nemška avtocesta Autobahn velja za eno najbolj prometnih, nevarnih in obenem tudi pomembnih avtocest v Evropi. Tam hitrostne omejitve ni, se pa morajo kljub temu vozniki držati določenih pravil.

Če se nam po skrajno levem prehitevalnem pasu približuje vozilo, se mu moramo takoj umakniti. Eden izmed voznikov je očitno drveče vozilo za seboj spregledal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mukwai