bedaki na cesti

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
"Izpad" je itak posledica debila v kombiju, ki se najprej ne zna postaviti v križišče, potem pa še ne spelje nikamor. Vprašanje kako dolgo so stali v tej poziciji, dokler se dotičnemu ne odpelje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jello

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
In to ker so doglo čakali v križišče je zadosten razlog da debil pokaže da je dejansko debil?
Živčnost ne spada v promett. pika
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ojoj.....pač Darsovec je bil lih iz kave....ta z kamero pa ravno na šiht....not a big deal...

Važno da sta se uspela zmenit na koncu!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in navlixx

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Kako veš da se ne odziva? Ker še ni posnetka obešanja za jajca na 24kur? Al ker se še niso na twiterju in instagramu v živo pofočkal in posweetkal?

Če ni na 24kur in če ni 8x na uro v desetsekundnih histeričnih novicah na radiu potem se ni zgodilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Un s kamionom je res šel mal premal globok u križišče, mogoče sedi prvič v kombiju IN?, mogoče ponovni obisk avtošole. Samo ta manever ki si ga je privoščil darsovec je samo za vozniško v šreder poslat in za vedno pač pešhonda. Takih debilov se je treba na cesti znebit.
In SJTV, kaj bi po tvoje moral nardit ta, ki je zavil desno? Pač je popravil debilnost idiota.

In pol še naprej, nalimano na rit....ta človek ni za volan.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Un s kamionom je res šel mal premal globok u križišče, mogoče sedi prvič v kombiju IN?, mogoče ponovni obisk avtošole. Samo ta manever ki si ga je privoščil darsovec je samo za vozniško v šreder poslat in za vedno pač pešhonda. Takih debilov se je treba na cesti znebit.
In SJTV, kaj bi po tvoje moral nardit ta, ki je zavil desno? Pač je popravil debilnost idiota.
Policija in dars pa še vedno nič. Kako lahko v takem primeru zamižijo?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Sem ti že napisal, ti moram še enkrat? Kar se vožnje tiče spadaš med idiote za volanom.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Ene stvari so v prometu no go v nobenem primeru in zgornji manever paše med take, pa če je spredaj še tak mečkonja. Podobno kot skakanje čez debelo polno črto na AC...ane SJTV?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Ne zagovarjam darsovca, ampak glede na to, da je tukaj ogromno željnih strokovnjakov, ki bi lahko čez eno uro nastopili službo v policiji, me zanima, kaj bi lahko voznik v taki situaciji storil, če je mogoče prvo vozilo crknilo, ali sta se prva dva ruknila in se ne bosta umaknila naslednjo uro ali dve? Kako je pravo ukrepanje? Ugasneš avto, vzameš časopis ali knjigo v roke (telefon je prepoveden) in uživaš do rešitve.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ne zagovarjam darsovca, ampak glede na to, da je tukaj ogromno željnih strokovnjakov, ki bi lahko čez eno uro nastopili službo v policiji, me zanima, kaj bi lahko voznik v taki situaciji storil, če je mogoče prvo vozilo crknilo, ali sta se prva dva ruknila in se ne bosta umaknila naslednjo uro ali dve? Kako je pravo ukrepanje? Ugasneš avto, vzameš časopis ali knjigo v roke (telefon je prepoveden) in uživaš do rešitve.
V konkretnem primeru, ob hipotezi, da sta vozili pred njim obstali zaradi nekega dogodka, se ju obvozi po desni strani in se postavi v križišče pred njiju. Ne pa po levi strani po nasprotnem voznem pasu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch in kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Tukaj je jasno, da prvo vozilo ni crknilo, po gužvi pred Darsovcem na koncu posnetka je blo kar nekaj vozil, ki so zavijali desno in Darsovec je ratal pač živčen, ker je od voznika kamiončka pričakoval manever, ki ga je potem sam izvedel. Verjetno je bil res malo neodločen, mogoče pa prvič vozi kamionček, vendar po obnašanju Darsovca na koncu posnetka, gre pač za objestneža.
Če bi pa prvo vozlo crknilo, pa namesto časopisa poizkusiš pomagat vozniku pred sabo odstranit vozilo s križišča. Al je treba živčno obvozit in po možnosti še trobit?