Bajta ali blok?

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sedaj ga pa že serješ, misliš da si na vaseh fantje drkajo na politike? Dol mi visi za vse politike, ker so vsi izdajalci našega naroda.
Kar se tiče življenja na vaseh imaš ti predstavo še 200 let nazaj, sedaj je drugače, na vaseh so južnaki, vendar začuda so v primerjavi z mestom normalni, se ne mečejo ven...prav tako noben nikogar ne sili v Cerkev. V glavnem ima vas pluse ima pa tudi minuse, seveda tvoj zoki mesto pa ima same pluse.

Nič od tega nisem rekel. Pač vidim. Ti povem eno banalno. Hodim veliko na Škofljico - pljunek iz Ljubljane. Tam je atomik harmonik top in Grosuplje meka
wink-1.gif
Pogovor o čemerkoli drugem se ponavadi zelo hitro konča. Toliko o razgledanosti.

Moje Zoki mesto ima seveda veliko drugega sranja. Ampak jaz sem izbral urbano življenje.

In ne, ne mislim da ste 200 let nazaj. Samo omejen si na svoje okolje.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:


Nič od tega nisem rekel. Pač vidim. Ti povem eno banalno.

In ne, ne mislim da ste 200 let nazaj. .

To ..ta paameten..dj mi še nekaj povej..če čš


Glej, imamo ceste ..lepo asvaltirane.. imamo avtocesto ( jst imam 15 minut do biča)...imamo vsi kr dobre avtomobile..od mene pa do centra imam---če bolj norim na vožnji--cca 35 minut..včasih recimo v gužvi od 45 pa do 70 minut... Štekaš? Torej sem lahko naprimer do delavnega mesta tako rekoč isto oddaljen kot ti-seveda da imaš na tvoji cesti do šihta bolj gužvo ali bilo kaj drugega... TOREJ smo si skorajda enaki.

pa še to povej če čš... da bi ti dobil iznenada kr veliko denarja in bi bil odločen svojo lokacijo bivanja zamenjati... KAM bi šel-ali v blok ali nekam na umirjeno predmestje v vrstne hiše ali bi kupil eno kmetijo -spogojem dani nobenega soseda vsaj okoli 300 ali več metrov nobenega-tako kot jaz?

Drugač pa brez zamere..samo te sprašujem..

Pa še to mi povej..kater modelarski pacient mi je nabil 12000 in sem moral zaradi tega ponovno pisat ta ultra prispevek?? Ste smotam u pičku maternu!!
10.gif

Ajde
nahrung002.gif
 
Sej sem ti že odgovoril na to. Ko/če bo opcija bom šel v hišo v LJ ali ožji okolico. Na kmetijo nebi šel, ker nisem kmet.

Mi pa veliko pomeni bližina službe, vseh prijateljev, staršev,...Na svojem sem že, kaj bo naprej bo pa odvisno od financ.

In ne, ni isto če imaš 15min do Biča, Trebnjega ali karkoli in pol ure do LJ po avtocesti. Jaz imam 15min do službe z avtom, ker imam pač zagotovljen parking na bavarskem dvoru kar je luksuz. Imel bi 10min s kolesom, 20 z avtobusom ali 4 z vlakom. Ti tega luksuza nimaš. Jaz lahko iz centra Lj pridem pijan domov peš v pol ure.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Če boš to s ponosom predstavil v Gabrijelah, potem DA.


Kako ti čisto vedno potegneš ven Brunota, ko je govora o podeželju
smile-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik matix pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Če boš to s ponosom predstavil v Gabrijelah, potem DA.


Kako ti čisto vedno potegneš ven Brunota, ko je govora o podeželju
smile-1.gif

To je edini del podeželja v Sloveniji, ki ga pozna.
hysterical-1.gif


BTW:še laufa to?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Bruno laufa na muč. Me zanima, kir diskač ma že tako zgodovino?
Sam če smo pa v teh koncih v fukojebini, pol pa nevem no.
 
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
ksz:

živel sem v mestu, v bloku, sedaj živim v malo večjem kraju, cca 20 km iz Ljubljane.
Lahko samo rečem, zakon ! Narava, udobje tišine, krega s bledavi sosedi ( v veliki večinmi južnjaki oz. bosanci ), tega tukaj ni.

Folk, ki rad živi v mestu, ni bil nikoli v obmestnem kraju za več kot 14 dni.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
ksz

Mene je vedno zabavalo delati v blokih, vsem fantom sem naročil naj v nobenem primeru ne rečejo niti besede in ignorirajo ves folk.
Razni upokojeni udbaši in podobni samooklicani hiškoti so skakali do stropa, ko smo jih vsi ignorirali, gledali skoznje in enostavno delali svoje delo.

Lep neseš tisto plato gipsa ali orodje, karkoli že, vsak ta star te hitro oblaja "Pri komu pa delate, kaj pa delat, kdaj boste pa fertik, a bo zelo ropotalo, veste na dvigalo je treba pazit, a boste tole pomedli za sabo, veste tale vrata morajo biti zaprta sicer pridejo barabe noter....." ko jih lepo preslišiš, kot da jih ni, jih to tako zjebe, da se morajo hitro iti mal dol usest.

En ata mi je ostal v spominu, ga je tako prizadelo, da je kričal "morate mi povedati, morate mi povedati!!!". Ja seveda.
 
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:

Folk, ki rad živi v mestu, ni bil nikoli v obmestnem kraju za več kot 14 dni.

priden.gif

Imam pa nekaj znancev, ki so šli iz vasi v Ljubljano živet....eden je že po 2 letih pravi ljubljančan ratal. Da njemu omeniš vas, kmetijo...kje pa, model znori. Je presran ratal u 3 pm.
Ma sej takih je velik.
priden.gif


Mesto nima nič več mi za ponudit, kot kraj v katerem živim. Ravno obratno.