Bajta ali blok?

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Spet zanimiva štorija ali umotvor ljudi:

Gremo delat v LJUBLJANO.. v en blok (ne bom povedal kje)...

Se pripeljemo pred blok..seveda čim bližje vhodu za razkladanje.. se odpre kombi..se nosi robo ven do dvigala.. IN NATO HOP CEFIZELJ..

Se pojavi ena mamca..***** zakaj smo in kako je sploh mogoče da smo ji lahko "zaprli " tisto peš potko v zelenici... ***** ko zmešana..mi ji pa vljudno nazaj, da ko bomo znesli iz kombija-takoj odstranimo to oviro..no ona se naveliča in gre svojo pot naprej...

Hvala bogu..

se material znese do dvigala..pride vmes stranka dol..si sežemo v roke..stranka gre na svoj fruštek in nam da kljue..


Sfuram po dvigalu v peti štuk nekaj fur..IN NATO se pojavi en čičo s svojim malim psom in ***** da dvigalo NI namenjeno nam AMPAK samo stanovalcem tega bloka..

se mi gledamo kaj čmo...se spomni en delavec in mu reče: "psa je prepovedano imeti na vrvici e ja na dvigalu in da bo poklical veterinarsko inšpekcijo" .. stari takoj rep med noge in čao miki

No sfuramo materal gor in zanemo montirati kuhinjo (lastnik pa pil ne vem katerem bifeju svojo kavico)..IN se zane vrtat v steno nosilce za zgornje omarice... prleti en poba star okoli dvajset let in zagrozi da MORAMO TAKOJ nehat razbijat...seveda ga takoj odslovimo in glej ga vragatakoj nato prileto njegova mama in nam še bolj grozi zaradi ropota (ura okoli 9"00 zjutraj)...kličem lastnika kako in kaj...lastnik pride..se pogovarja s tisto teno baburo in jo skorajda na kolenih prosi če lahko mi nadaljujemo z delom..in ne in ne in ne..baba noče spustit nit za milimeter...
Pol se pa jaz vmešam..ji povem da jo ima polhn kolac in da ji misli vrat zavit, če se ne misli spokat stran..

baba odide in v miru delamo..

jst odidem domov..delavci delajo.. pridem nazaj in spet::: mi rečejo da dečko ni dal ni malce-za pit pa še manj...

Sem vidu da je dela še za kakšno uro in jim rečem da naj naredijo do konca in bomo potem na dolenjskem kje pili in jeli...

Se posel naredi.. SE POSPRAVI... in pride čas za peneze...


Vpraašam lastnika kako in kaj ..je zadovoljen ali ni zadovoljen z izdelkom? Je reku da je lepo narejeno in potem zane razlagat kako je življenje v bloku drago..pa da so sosedje žleht.. pa da se mu avto kvari..pa da ga je baba iztožila za veliko denarja... itd itd..

In seveda e bi mu dal popust.. V VREDNOSTI 40 %!!!!! da bi pa lažje skoz prišel...

Jst sem mu rekel da se pač ne da in da sva bila za ceno zmenjena... BASTA

Se še nekaj izmika... mu svoje povem bolj naglas..da se ne misli zajebavat več z njim..da mi je živce cel blok požru in da je dost zajebancij in pika...

No , da denar in začne pizdit kako smo brezsrni in tralalala...

Jst spokam iz tistega bloka in upajmo da nikoli več ne zaidem vanj..





POINT:



Mene samo zanima kako lahko v teh blokih zdržite pri vseh teh nevšenostih... da vas sosed jebe za vsako malenkost...

Jst sem dal takih boko že kr nekaj na montai skozi..in povsod ista fora..

Ali se ne znate več medsebojno pogovaarjat°in živet tam v blokih? Pa zakaj za vraga si ne greste ene hiše nekje kupit, DA BOSTE VSAJ MALO MIRU IMELI IN DOSTOJNO UŽIVALI SVOJE ŽIVLJENJE? V čem je čar stanovati v bloku? Zame osebno je to misija nemogoče..100

ne vem..
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
1. hebal je tebe za popust
2. v bloku na fuzina ni dolencev, zavijanja, turna..

mi ni jasno zakaj se folk seli na dolensk..da ne recem na gabrovko, kjer koze pasejo z zategnjeno rocno..kjer je medved tvoj sosed, kjer civilizacija naredi by pass..

in akr je najhuje..v te 'idilične' kraje se danes selijo čefurčki, ki nimajo za garosnjerco..
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Sam to ti še povem.

ZAČNI IZDAJAT PONUDBE IN RAČUNE, PA NE BOŠ MEL NOBENGA PROBLEMA VEČ!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.844
113
pri taščici
In potem pridejo k suzici na obisk ko v lj peneze sluzi. Ker je zakljeneno imajo orodje pri sebi da si odprejo in "postrezejo". Suzica;naletel si na slab blok in slabo stranko. Stranko bi ceneje prislo ce ne bi sla v kafic na kavo ampak vam bi na nekem kuhalniku skuhala kavo za vse.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kjer koze pasejo z zategnjeno rocno
hysterical-1.gif

pa še zatipkal se nisi
aplauz.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Ja dolenc kak ti to pričakuješ da ti bo lastnik spredi in zadi stregel. Pejt v trgovino na malco, jst bi ti še izdal račun za kafe
evil.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik suzica pravi:

Ali se ne znate več medsebojno pogovaarjat°in živet tam v blokih? Pa zakaj za vraga si ne greste ene hiše nekje kupit, DA BOSTE VSAJ MALO MIRU IMELI IN DOSTOJNO UŽIVALI SVOJE ŽIVLJENJE? V čem je čar stanovati v bloku? Zame osebno je to misija nemogoče..100

ne vem..

Folk nima še za najem stanovanja, kaj šele za hišo; Niso vsi podjetniki....
ne-ne-1.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik softi pravi:
zakaj bi stranka kuhala kavo?

a je narocil kuhinjo..in suzica je obljubil kuhi jo..kje je kle kava v finačnem toku

To je bilo včasih, da je stranka naredila "južno" pa kavo pa takratkega.... To je sorazmeroma danes pristono le še na podeželju. Vsi vemo, da denar ne leti čez okno in tudi njim v službi za dobro delo noben ne da na vsake pol ure piti. Je*i ga, tako pač je; Za ceno se zmeni prej črno na belem pa je vse ok, če je pa izvajalec slab, se pa kaj hitro izve
grims-1.gif
Sicer pa sem soebnega mnenja, da se delavcu vsaj za pit ponudi, čeprav to kar sem napisal je pač kot je danes "standard".

Glede blokov je pa zadeva taka, da se ljudje v blokih med seboj zelo slabo poznajo, saj se zelo pogosto menjajo, če imajo recimo stanovanja v najemu. Veljajo neka splošna pravila o miru o obvestilih o predhodnjem delu, do kdaj se dela....itd..
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Sam to ti še povem.

ZAČNI IZDAJAT PONUDBE IN RAČUNE, PA NE BOŠ MEL NOBENGA PROBLEMA VEČ!
Pa avanse pobirat. Očitno se še vedno ni nič naučil.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Aja, pa po zakonu lahko ti med tednom ob 9.00 vrtaš kakor hočeš. Ali je bilo to v nedeljo
evil.gif
?
No, lahko ti pošlje kakšnega inšpektorja, da preveri, če ne delaš kaj takega, kar zahteva gradbeno. Če ti to diši ne vem.

Sicer pa pri nas: sam poknem par dni prej obvestilo na oglasno, pa do sedaj še nisem imel obiska od sosedov. In se je tudi orenk vrtalo in razbijalo. Sam izgleda je tudi lastnih isti bedak kot sosedi. Lepo se z lepim vrača.
Aja, so pa enkrat moji delavci tudi dobili listek na šipo, je pa res, da je kombi stal cel dan tam. No, naslednji dan se je zneslo gor in je šel kombi na parkirišče, pa je bilo vse ok.


PS: Drugič fuk.ni babi v roke vrtalni stroj in ji reči, da če pomaga boste prej končali.
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Sicer pa sem soebnega mnenja, da se delavcu vsaj za pit ponudi, čeprav to kar sem napisal je pač kot je danes "standard".
..

Jaz jim kar nastavim, pa naj si sami točijo, ko jim zapaše.

Najbolj me pa razpizdi, ko pusti pol pira v piksni.
10.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Sicer pa sem soebnega mnenja, da se delavcu vsaj za pit ponudi, čeprav to kar sem napisal je pač kot je danes "standard".
..

Jaz jim kar nastavim, pa naj si sami točijo, ko jim zapaše.

Najbolj me pa razpizdi, ko pusti pol pira v piksni.
10.gif

Pir pijejo, če delajo cel dan; drugače pa za par urc večinoma voda, kava, sok...
smirk-1.gif